Nasmijao se Domu sportova Mardin 1969

U utakmici 3. tjedna TFF 1. lige 19. skupine, Mardin 1969 Spor je ugostio Küçükçekmece Sinop Spor na 21 Kasım City Stadium. U prvom poluvremenu utakmice koju je vodio Berk Sipahi, gostujući Küçükçekmece Sinop Spor poveo je 45-3 golom Emrea Öztürka iz kornera kod 0+1. Ovim rezultatom završilo je prvo poluvrijeme.

Nastavkom entuzijastične igre u prvom poluvremenu Mardin 1969 Spor je u drugom poluvremenu počeo dolaziti do pozicija. U nastavku napada domaći Mardin 1969 Spor poravnao je na 60-1 Ali KemaL Özkan u 1. minuti. Uz podršku svojih navijača, Mardin 1969 Spor – Küçükçekmece Sinop Spor nastavio je pružati teška vremena. Ovaj put na scenu je stupio Emirhan Özyaşar u 66. minuti i doveo svoju momčad u vodstvo od 2-1.

S ovim rezultatom, Mardin je povećao svoje bodove na 24 i nastavio svoje zahtjeve za Sports Play-off 1969. godine.