Mardin 1969 Sports osvojio 3 boda uz 3 pogotka u Gümüşhaneu

Nastavljajući svoje nade u play-offu, Mardin 1969 Spor osvojio je 3 zlatna boda u svojoj utakmici u gostima protiv Gümüşhane SportiveActivities.
Hatem Yarar režirao je utakmicu odigranu na stadionu Gümüşhane Yenişehir. Serkan Köse, koji je vrlo entuzijastično započeo utakmicu nakon prodora Mardin 1969 Spor Tuncay Fındıkçı, utrčao je iza protivničke obrane i poslao loptu u mrežu Gümüşhane Sportif Activities u 4. minuti. Reprezentativac Mardina, koji je na samom početku susreta poveo 1-0, nastavio je sa žarkom igrom.
U 28. minuti na dodavanje Emirhana ovoga puta natrčao je Serkan i s lijeve strane vratara Gürkana Hervenika snažno i lijepo poslao loptu u mrežu. Mardin 1969 Sports golovima Serkana Kösea otišao je u svlačionicu s prednošću od 2:0.
Povukavši se rezultatskom utjehom u drugom poluvremenu, Mardin 1969 Spor je počeo davati pozicije u svom prostoru. Gümüşhane Sportive Activities je donio rezultat na 55-2 golom Alija Kılıça u 1. minuti.
Mehmet İlter, koji je ušao u igru ​​u drugom poluvremenu, poslao je loptu do Serkana Kösea, koji je istrčao ispred protivničkog šesnaesterca. U 90. minuti Serkan Köse snažno šalje loptu u protivničku mrežu. Mardin 1969 Spor je poveo 3-1.
Kod 90+5, Gümüşhane Sportive Activities ponovno je smanjio razliku na jedan pogotkom Arifa Cılaka glavom. Mardin 1969 Spor slavio je 3-2 u gostima protiv Gümüşhanea i povećao broj bodova na 34.
Predstavnik Mardina Serkan Köse postigao je hat-trick i dobio još 3 zlatna boda u utakmici. Mardin 1969 Spor je uspio pobijediti sve 3 utakmice koje je igrao nakon dana kada je trener Ender Alkan podnio ostavku.
Mardin 1969 Spor će u srijedu 3. travnja pred svojim terenom i gledateljima ugostiti lidera lige Aliağa Futbol A.Ş.