Rukometna ženska ekipa Izmira u četvrtfinalu

Ženska rukometašica Izmira u četvrtfinalu

Ženska rukometna ekipa Omladinskog i sportskog kluba gradske općine Izmir pobijedila je izraelski Maccabi Lands Ramat Gan tim 33-32 u EHF Europskom kupu i postala jedna od posljednjih osam momčadi.

Rukometna ženska ekipa Omladinskog i sportskog kluba gradske općine Izmir svladala je izraelsku momčad Maccabi Toprakm Ramat Gan na gostovanju nakon Izmira u šesnaestini pretkola EHF Europskog kupa i upisala se u četvrtfinale. Metropolitan Municipality pobijedio je u prvoj utakmici u Izmiru 16-27.

Sudački dvojac Georgiana Murariu-Mihaela Paraschiv iz Rumunjske vodio je uzvratnu utakmicu u sportskoj dvorani Ohel Shem. Prvo poluvrijeme proteklo je s prednošću domaćina 15-14. U drugom poluvremenu vladalo je veliko rivalstvo, a naša ekipa je uspjela pobijediti rezultatom 33-32 i tako postati ekipa koja je prošla kolo.

Ece Sözmen je postigla 12, Yasemin Özgür 5, Büşra Işıkhan, Ecem Birben i Sibel Kıcıroğlu po 4, Yeliz Özel 2, Burcu Dindar i İlayda Baktır po 1.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.