Vojni festival motocikala koji oduzima dah

Vojni festival motocikala koji oduzima dah
Vojni festival motocikala koji oduzima dah

Organiziran po drugi put ove godine u suradnji s gradskom općinom Ordu i Moto klubom Ordu, Festival motocikala Ordu (MOTOFEST) okupio je ljubitelje motocikala iz cijele zemlje.

Na festivalu koji je održan u Centru i kampu za vodene sportove Durgun održani su razni događaji koji su okupili stotine ljubitelja motocikala u Orduu. Festival koji je započeo u petak, 24. lipnja postavljanjem šatora i noćenjem u Centru za vodene sportove i kampiranje Gülyalı Durgun, završio je obilaskom grada, Birkan Polat Motoshowom, koncertom Gradskog orkestra gradske općine Ordu, koncertom Dj Ozzyja i raznim programima. između 25. i 26. lipnja.

Turski prvak u moto akrobatici Birkan Polat imao je zadivljujuće nastupe na festivalu, a ljubitelji motocikala imali su nezaboravne trenutke. Okupljajući adrenalinske entuzijaste, festival je dobio punu ocjenu sudionika.

“OVAJ OBJEKAT NIJE SAMO ZA VOJSKU, VEĆ ZA CIJELU TURSKU KAZANDJELO U usponu”

Zamjenik gradonačelnika Metropolitanske općine Ordu Adem Atik rekao je da područje za vodene sportove i kampiranje nije samo za Ordu već i za cijelu Tursku. kazanRekao je da je to umjetničko djelo.

Zamjenik predsjedavajućeg Atik nastavio je riječi kako slijedi:

“Probili smo novi teren u Turskoj pretvorivši ga u Statični centar za vodene sportove, koji uključuje kanu park, park za jedrenje, motorni park, parkiralište i parkiralište za kamp prikolice, na temelju ideje kako bi naš ministar Mehmet Hilmi Güler mogao ocijeniti ovo prekrasno područje uz zračnu luku tijekom procesa gradonačelništva. Ovo mjesto, sa svim svojim dizajnom i dizajnom, vrlo je dobro djelo uz trud i podršku našeg ministra. Djelo koje ne pripada samo Orduu nego i cijeloj Turskoj. kazanurlao. Ove godine ovdje održavamo drugi MOTOFEST. Prošle godine bila je velika potražnja. U Orduu se okupilo oko 44 kluba i gotovo 1500 vozača. Obavljen razgled grada. Ovdje su svi u vrlo dobrom okruženju. Sretni smo što ćemo održati drugi festival nakon pandemije. Našem ministru, u ime svih sudionika, poslat ćemo takav objekt u našu pokrajinu i našu zemlju. kazanPuno vam hvala što ste ga podigli.”

“SREĆNI smo što možemo promovirati naš GRAD U TAKVOM PODRUČJU”

Predsjednik motociklističkog kluba Ordu Mehmet Ataç također je izrazio zadovoljstvo promoviranjem grada i ugošćavanjem ljudi u takvom području i rekao: „Naš cilj je osigurati da naš grad bude prepoznat i promoviran u društvenom i kulturnom smislu. Svi posjetitelji su rekli da nikada prije nisu vidjeli takav prostor, takvu platformu. To je vrlo ugodan prostor koji mogu koristiti svi i gdje se takve aktivnosti mogu održavati. Važno je napomenuti da čak i zahodi imaju klimu. Izuzetno smo sretni što smo na ovakvom polju, promoviramo naš grad i ugostimo ove ljude ovdje. Naš gradonačelnik dr. Željeli bismo puno zahvaliti Mehmetu Hilmi Güleru i njegovom timu.”

“NIKAD U TURSKOJ NISAM VIDIO OVAKV OBJEKAT”

Turski prvak u motoakrobatskoj akrobaciji Birkan Polat, koji je u okviru festivala došao u Ordu i svojim nastupima oduzima dah, istaknuo je kako nikada nigdje u Turskoj nije vidio takav objekt, te rekao: „Želio bih zahvaliti Gradskoj općini Ordu na pozivajući me ovamo. Organizacija mi je bila savršena, sve je jako lijepo. Područje je prekrasno. Takav objekt nisam vidio nigdje u Turskoj, uključujući i prostor za kampiranje na plaži. Sve je divno. Posjetio sam Boztepe dok sam prije koristio ovu rutu. Imao sam priliku koristiti i žičaru. Također je jako lijep ambijent. Pozivam sve da dođu vidjeti. Također bih se zahvalio našem predsjedniku na ovom objektu i organizaciji.”

“ORDU JE GRAD ZA PRIMJER U SVAKOM NAČINU”

Zaljubljenici u motore, koji su u sklopu festivala boravili 3 dana u Orduu, izrazili su kako im se objekt i organizacija jako svidjeli te su rekli: „Ovo je jako lijep objekt u kojem nema nedostataka. To je čisto područje. Čak i ako smeće padne na pod, odmah ga pokupe. Sve je vrlo uredno. Takve organizacije su izgovor u motociklističkoj zajednici, prijateljstva se jačaju i stječemo nova prijateljstva. Ordu je već sada uzoran grad u svakom smislu. Želimo se zahvaliti našem predsjedniku i na ovom objektu i na organizaciji.”

Slični oglasi

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar