Turska ženska odbojkaška reprezentacija porazila je posljednjeg olimpijskog prvaka Kinu s 3: 0

Turska ženska odbojkaška reprezentacija pobijedila je džinne na olimpijskim igrama u Tokyu

Turska ženska odbojkaška reprezentacija pobijedila je Kinu rezultatom 2020: 3 na Olimpijskim igrama u Tokiju 0.

Državljani su učinkovitim brojevima servisa u prvom setu postigli učinak koji su željeli i završili set ispred 25-21. Sultani mreže, koji su dobro započeli drugi set, uspjeli su eliminirati posljednjeg olimpijskog prvaka Kinu. Državljani su drugi set završili s 25-14. Reprezentacija je uspjela impresionirati kinesku obranu svojim učinkovitim napadima u posljednjem setu.Sultans of Net sjajno je započeo porazom Kine 25-14 u posljednjem setu.

U drugoj utakmici skupine "Sultans of the Net", snage će odmjeriti protiv Italije u utorak, 27. srpnja u 10.25:XNUMX CEST.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.