Nove mjere za borbu protiv koronavirusa u Ankari

Nove mjere za borbu protiv koronavirusa u košarici
Nove mjere za borbu protiv koronavirusa u košarici

Gradska općina Ankara nastavlja aktivnu borbu u glavnom gradu poduzimanjem novih mjera protiv epidemije koronavirusa. Iako tvornica kruha Halk maksimizira higijenske postupke na prodajnim mjestima, posebno na proizvodnom području, pažljivo provodi postupak dezinfekcije na vozilima javnog prijevoza, vozilima javnog prijevoza, vozilima javnog prijevoza, taksijima i minibusima te vozilima usluge C Plate. Gradonačelnik Ankare Mansur Yavaş najavio je da će Gradska općina surađivati ​​s nevladinim organizacijama na distribuciji hrane uličnim životinjama kako bi zadovoljila sve manje potrebe za hranom zbog zatvaranja kafića i restorana.


Gradska općina Ankara nastavlja s aktivnostima 7/24 u okviru suzbijanja epidemija bolesti diljem glavnog grada.

Zbog izbijanja koronavirusa sve jedinice maksimalno povećavaju higijensku praksu jedinica pod koordinacijom Centra za krizno upravljanje i uvode nove mjere i mjere.

MAMA RAZDJELA MOŽE PRIJATELJE

Gradonačelnik Ankare Mansur Yavaş najavio je da su počeli dijeliti hranu u suradnji s nevladinim organizacijama metropolitanske općine u suradnji s kafićima i restoranima koji zadovoljavaju potrebe za hranom uličnim životinjama protiv rizika od epidemija.

Rukovoditelj veterinarske i zoološke podružnice općine Metropol, Ankara, Mustafa Şener, koji je izjavio da su se vratili u karantenu, gdje su se građani koji su se vraćali smješteni u kampusu Gölbaşı, gdje su u prihvatilištu Gölbaşı metropolitanske općine ugostili lutalice, dali sljedeće informacije o poduzetim mjerama:

„Stvoren je krizni stol pod predsjedanjem našeg guvernera u Ankari. U skladu sa zahtjevom Ureda guvernera, mi smo u karantensko područje u općinu Gölbaşı i uz znanje naših volontera doveli 16 lutalica u luku karantena kako bismo izbjegli zdravstvene probleme, posebno prehranu, jer naši volonteri ne mogu ući izvana. Zdravstvene preglede obavljali su naši veterinari od prvog trenutka dolaska naših životinja. Šest od 16 lutalica je sterilizirano. Uspostavili smo kontakt sa volonterima koji promatraju životinje u regiji. Naši volonteri mogu doći u bilo koje vrijeme kako bi nahranili životinje u našem staračkom domu i dobili informacije o njihovom zdravstvenom stanju. Nakon uklanjanja karantene, naše se životinje vraćaju u okoliš iz kojeg su preuzete. Naši ljubitelji životinja ne bi se trebali brinuti zbog toga, naše su životinje dobrog zdravlja i nema problema u njihovoj prehrani. Također smo počeli distribuirati hranu. "

Predsjednica Zajednice za zaštitu prirode i životinja Sveučilišta u Ankari Hacı Bayram Veli, Damla Karaboya, rekla je: „Nakon proglašenja karantenske zone, životinje koje smo hranili prebačene su u sklonište Gölbaşı. U početku smo pristrasno pristupili, ali sada možemo vidjeti svoje prijatelje u prihvatilištu za životinje u Gölbaşı. Nema problema. Iako je njihova težina vrlo dobra i zdravlje im je dobro, "rekao je ljubitelj dobrovoljnih životinja Tenay Yücel," već godinama dolazim u ovo sklonište. U ovom skloništu uvijek su prisutni život i hrana duša. Njegovi se sokovi redovito mijenjaju. Vakcine se rade redovito, odmah se provode postupci sterilizacije. Nakon što je naš metropolitanski gradonačelnik Mansur Yavaş preuzeo dužnost, situacija je bila bolja. Oni koji ovdje ne vide drugačije i negativno. Naše su duše ovdje sigurne. Naši su životi ovdje vrlo zdravi. Ne treba se brinuti. "Izrazio je svoje misli.

HALK JE NA VISOJOJ HIGIJENSKOJ RAZINI

Tvornica hljeba Ankara Halk također je povećala mjere predostrožnosti protiv koronavirusa u trgovinama u kojima se proizvodi kruh i pekarski proizvodi, posebno u maloprodajnim trgovinama, Halk Breff buffet-ovima i bagelama.

Tvornica hljeba Halk, koja je pokrenula Akcijski plan za zaštitu od epidemije, počela je periodično mjeriti groznicu s dnevnim tjelesnim temperaturama, prilikom zapošljavanja svih zaposlenika. Halk Ekmek, koji je povećao broj dezinficijensa i postavljao plakate s upozorenjima na zatvorenim mjestima, učinio je obaveznim nošenje maski i rukavica. Halk Ekmek, koji zatvara kafeterije u prodajnim mjestima, počeo je primjenjivati ​​pravilo od 1 metra za zaštitu društvene distance za svakodnevnu prodaju proizvoda.

Navodeći da daju prioritet javnom zdravlju i sigurnosti hrane, generalni direktor Halk Ekmek Recep Mızrak najavio je da su poduzeli stroge mjere:

„Pripremili smo 23 točke mjera. Stvorili smo Službu za krizne slučajeve za praćenje aplikacija. Budući da naši proizvodni pogoni rade u tri smjene, mjerimo tjelesnu temperaturu našeg osoblja koje u ovoj smjeni radi u vrijeme zaposlenja. U točki higijene donijeli smo nužnost dezinficijensa proizvoda, rukavica i maske. Nacrtali smo žute linije u razmacima od 3 metra kako bismo zaštitili društvenu udaljenost u našoj prodajnoj trgovini. Na ovaj način pokušavamo zaštititi udaljenost naših građana. "

DEZINFEKCIJA JE POKRENJENA VOZILIMA SERVISA C

Navodeći da su udvostručili postupke čišćenja i dezinfekcije povezane s koronavirusom od prvoga dana, kao što je bila gradska općina Ankara, Sektor za zdravstvenu zaštitu Seyfettin Aslan rekao je da se vozila javnog prijevoza svakodnevno podvrgavaju ovom procesu.

Izrazivši da dezinficiraju i vozila C vozila nakon podzemne željeznice, ANKARAY, žičara, autobuse i taksi vozila i minibuseve, Aslan je rekao: „Nastavljamo radove na čišćenju i dezinfekciji u svim vozilima javnog prijevoza koji se koriste 7/24. Sastali smo se s predsjednikom Obrtničke komore operatora uslužnih vozila u Ankari i osnovali centar. Nakon toga, kada sva naša servisna vozila s pločicama dođu u centar, provest će se kontinuirana dezinfekcija. Voditelj Odjela transporta osigurat će koordiniran rad po tom pitanju. Kao Metropolitan, pokušavamo ispuniti napore za zdravlje ljudi 7/24. “ Šef Odjela za promet gradske uprave gradske uprave Ankara Ali Cengiz Akkoyunlu također je naglasio da su komercijalna vozila koja djeluju u zoni odgovornosti Metropolitanske općine nastavljaju dezinfekciju 7/24, „Ukupno 10 gospodarskih vozila, uključujući minibuseve i komercijalne taksije, prošlo je dezinfekciju. Kada se završi postupak dezinfekcije oko 7 tisuća 300 službenih vozila, očistiti će se ukupno 17 tisuća komercijalnih vozila. "

Tuncay Yılmaz, predsjedavajući Obrtničke komore operatora uslužnih vozila u Ankari, istaknuo je važnost studije dezinfekcije koju je provela metropolitanska općina: „Mi smo u sektoru koji u gradu stalno prevozi osoblje, radnike i državne službenike, a ujutro i navečer smo u prometu. Način da se riješimo ove opasnosti je dezinfekcijom i čišćenjem. U tom smislu nam Metropolitanska općina osigurava 7/24. Puno vam hvala. " Dok se vozač pločice C İbrahim Aydirek zahvalio gradonačelniku Ankare Mansur Yavaşu, Fatih Yıldız je rekao: „Želimo zahvaliti gradskoj općini Ankara na pruženim uslugama. To je trebao biti posao čišćenja i prskanja ”.

HVALA PREDSJEDNICU OD TAXI I PUNJENIH TRGOVINA

Služeći u odjelu zaštite i nadzora okoliša, BELPLAS A.Ş. timovi za čišćenje svakodnevno nastavljaju postupak dezinfekcije u taksijima i minibusima, prema uputama gradonačelnika Ankare Mansura Yavaşa.

Dok su radovi na dezinfekciji pod nadzorom timova Policijske uprave, Orhan Taşcı, koji radi na aerodromskoj taksi stanici, rekao je: “Zahvaljujemo našem načelniku Općine Ankara, na podršci. Jako nam je drago što radimo na dezinfekciji naših vozila. Dijelimo ovo pitanje sa našim putnicima. Naši putnici mogu bezbrižno koristiti naša vozila. " Hasan Hakan Tağluk, predsjednik Odbora Esenboğa Taxis Motorized Car Cooperative Cooperative, rekao je: „Koristimo ovu aplikaciju uz podršku naše Gradske općine. Dobijaju dobre povratne informacije o poslu naših putnika. Želimo nastaviti ove studije. Želimo zahvaliti našem gradonačelniku Mansuru Yavaşu na podršci. "

Rıfat inkaetinkaya je izjavio da služe na stanicama Sincan Dolmuş i rekao: „Sva su naša vozila dezinficirana. Želio bih zahvaliti našoj Općini i gospodinu Mansur Yavaşu za njihove usluge. "Vozači minibusa koji su se okoristili uslugom rekli su:

  • Niyazi Bilgiç: „Želimo zahvaliti našem predsjedniku Mansuru Yavas-u na pruženoj općini. Očekujemo nastavak usluga. "
  • Feyzullah Kızıltaş: "Hvala puno našoj Općini na usluzi."
  • Poklon Taburlu: „Hvala našoj općini koja se brinula o tim pitanjima. Uslugu nastavljamo na zdrav način. "

DODATNE NOVE MJERE O

Gradska općina, koja provodi kontinuiranu dezinfekciju na mnogim mjestima od javnih ustanova i organizacija do nevladinih organizacija, poduzela je sljedeće dodatne mjere protiv opasnosti od epidemije:

  • "Ispiti vatrogasne zajednice", koje je metropolitanska općina objavila 30. ožujka, najavljeno je da će prijava biti prihvaćena i da će se održati između 13. i 17. travnja, odgođeni su za kasniji datum.
  • Zbog smanjenja broja putnika koji koriste privatni javni autobusni autobus (ÖHO) i privatna vozila javnog gradskog prijevoza (ELV) koji posluju u Ankari, trajne cijene licenci i linijske ponude su odgođene za dva mjeseca.
  • Od 4. ožujka 23. godine zgrada gradske općine Ankara, u kojoj je 2020 tisuće osoblja, osim administrativnih dozvola, obavljalo istu dužnost u zgradi Generalnog direktorata EGO i ASKİ, u okviru mjera poduzetih protiv epidemije koronavirusa i u Generalnoj upravi metropolitanske općine, EGO-a i ASKI-a u cilju zaštite zdravlja zaposlenika. radit će sa sustavom smjene do drugog reda kako bi se osiguralo da se javna služba obavlja bez prekida.
  • Nove prijave za socijalnu pomoć općini će se privremeno putem kontakt telefonskih brojeva ((0312) 322 45 47, (0312) 322 11 33 i (0312) 507 37 00) umjesto Centra za pomoć u hrani spriječiti da gužve formiraju i šire virus.

Ovaj dijaprojekciju zahtijeva JavaScript.


Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar