U Ankari se nastavlja borba protiv koronarne infekcije

Borba protiv epidemije koronavirusa u Ankari nastavlja se bez usporavanja
Borba protiv epidemije koronavirusa u Ankari nastavlja se bez usporavanja

Gradska općina Ankara nastavlja borbu protiv epidemije koronavirusa. Gradonačelnik Mansur Yavaş rekao je da će podržati građane starije od 65 godina koji su nakon policijskog sata pozvali na "HomeKal".


Obraćajući se građanima u dobi od 65 godina preko svojih računa na društvenim medijima, gradonačelnik Yavaş objavio je da su unajmili motociklistički kurir za rad na 17 tržišta i podružnica te da će biti zadovoljene sve potrebe građana koji su obuhvaćeni tim područjem. ASKİ će od utorka, 65. ožujka, provesti postupak punjenja vode za pretplatnike starije od 24 godina koji imaju vodomjer s karticom. Timovi gradske općine, koji rade 7 sata dnevno za javno zdravstvo, svakodnevno dezinficiraju javne površine i javne ustanove i organizacije, posebno vozila javnog prijevoza.

Gradska općina Ankara nastavlja borbu protiv epidemije koronavirusa bez usporavanja.

Povećavajući napore na dezinfekciji za javno zdravstvo, Gradska općina provodi i nove mjere za potrebe građana. Gradonačelnik Ankare Mansur Yavaş objavio je u izjavi na svojim računima na društvenim medijima da će dnevne potrebe na tržištu građana starijih od 65 godina, čija je satnica nametnuta i pozvana na "HomeKal", biti zadovoljene putem motociklističkih kurira koje je ustupila Općina Metropolitan.

IZNAJMLJENI KURIRI MOTORA

Gradonačelnik Yavaş, koji je prije svega podijelio liste sa 17 tržišta i podružnica u Ankari, kako na svojim računima na društvenim medijima, tako i na web stranici Općine Metropolitan, razgovarao je sa građanima starim 65 i više godina sljedećim riječima:

"Dragi moji sunarodnjaci, prije svega, javite se svima vama. Nadam se da ćemo zajedno proći kroz te loše dane. Kao što je poznato, policijski čas uveden je u dobi od 65 i više godina. Naši pregovori s tržišnim lancima i dalje zadovoljavaju potrebe onih kojima je pomoć potrebna. Sve ove, lokacije, podatke o adresi, podružnice i kontakt informacije objavit ćemo uskoro. Lako ćete dobiti ono što želite. Imamo i pregovore s kurirskim kompanijama. Kao općina, pokušat ćemo vam pomoći u vašim potrebama. Praksa naše općine na području kućnih usluga i dalje se nastavlja. Uz to, naša se usluga pružanja tople hrane nastavlja za 20 XNUMX obitelji koje žive pod pragom gladi. Nadam se da ćete preživjeti ove loše dane bez ikakve štete. Zajedno ćemo ići ruku pod ruku. Svima vama pružam poštovanje. "

Odjel za socijalne usluge Gradske općine platit će kuririma koji su pridruženi Federaciji svih motocikala s motociklima. Postupajući s razumijevanjem društvene općine, Općina Metropolit će pružiti ovu uslugu besplatno građanima starijima od 65 godina i također spriječiti kurire koji u ovom procesu donose dnevne plaće svojim kućama.

Çağdaş Yavuz, predsjednik Federacije svih Anatolijskih motociklističkih kurira, koji su se okupili ispred Metropolitanske općine i izjavio da su spremni na dužnost, rekao je:

"Na prvom mjestu služit ćemo sa 100 kurira. Nastavit ćemo s više kurira prema povećanju potražnje. Imamo dužnost kao federacija. Dok se ne završi djelomični policijski sat građana starijih od 65 godina i koji imaju kronične bolesti, uzimat ćemo njihovu hranu i osnovne potrebe naručene na tržnicama između 12.00-17.00. Trenutno su svi restorani i jedinice zatvoreni, a naši motociklistički kuriri također su nezaposleni. Naš metropolitanski gradonačelnik također je preuzeo ovu situaciju i barem su naši kuriri imali priliku svakodnevno uzimati novac od kuće. Izražavamo našu zahvalnost i zahvalnost našem predsjedniku. "

Gradsko vijeće Ankare također je skrenulo pažnju na važnost suradnje Federacije svih Anatolijskih motociklističkih kurira, Udruženja lokalnih tržišta i Udruženja trgovaca, zahvaljujući podršci motociklističke općine Metropolitan u glavnom gradu, gdje se pozvalo na "HomeKal".

PODRUČJA HRANE ZA KOLEKTORE PAPIRA

Nakon zabrane sakupljanja papira u glavnom gradu u okviru borbe protiv epidemije koronavirusa, počela se pružati podrška za hranu u regijama u kojima ti ljudi žive gusto po uputama predsjednika Yavaša.

Mustafa Koç, šef općinske policijske uprave, izjavio je da su izvršili dezinfekciju na području gdje se nalaze sakupljači papira, koji žive u kvartu inirindere, u okrugu Çiğdem, dali su sljedeće informacije:

„Ovdje je nastanjeno oko 600 sakupljača papira. Sakupljači papira pojedinačno predstavljaju najveću rizičnu skupinu i predstavljaju ozbiljnu opasnost za prijenos i širenje virusa. Iz tog razloga zabranili smo prikupljanje papira. Sakupljači papira hranili smo se kao općina. Stvorili smo sustav da svakodnevno ujutro i naveče susrećemo hranu s njihovim obiteljima. Hranu ćemo s njihovim obiteljima distribuirati do 5 ljudi koji žive u 200 različitih regija. Svakodnevno dezinficiramo prostor u kojem se nalaze i prikupljene papire. Prema znanstvenicima, najduže područje života virusa nalazi se na papiru. Dok ne dobijemo trajno rješenje, spriječit ćemo viktimizaciju i ukloniti širenje rizika. "

Abdülkadir Aşık, koji je imao koristi od hrane pripremljene i distribuirane u BELPA Cuisine, rekao je: „Nećemo više sakupljati papir zbog virusa. Žrtva smo kao obitelj, ali općina je mislila na nas i nije nas ostavila gladnima i žednima. Želio bih se puno zahvaliti Metropolitanski općini. "Drugi sakupljač papira Ceylan Avcı rekao je:„ Više ne skupljamo otpad i papir. Općina nam donosi hranu i redovno prska u ovu regiju “, zahvalio je Metropolitanski općini.

Seyfettin Aslan, šef Odjela za zdravstvo, također je rekao da su započeli dezinfekciju u 10 regija u kojima se u cijelom gradu nalaze ulične životinje koje hrane ljubitelji dobrovoljnih životinja.

JEDNOSTAVNO DO 65 GODINA I VIŠE KUĆNIH PRIJAVA IZ ASKI

Gradska općina, koja je uvela nove mjere protiv prijetnje epidemije, od utorka 65. ožujka počet će puniti vodu na brojila kućnih pretplatnika starijih od 24 godina.

Kao dio usluge koju pretplatnici starijih od 65 godina i stariji koji ne mogu izaći mogu koristiti dolaskom do Başkenta 153 ili (0312) 616 10 00, ASKİ timovi će na svojim adresama provoditi postupak punjenja vode pretplatnicima pomoću vodomjera na kartici.

Tvrtka ASKİ, koja svakodnevno obavještava svoje pretplatnike putem SMS-ova (sms-a) i upozorenja, i radi na 24 sata, odlučila je odgoditi postupak zatvaranja za pretplatnike za stanovanje zbog epidemije bolesti za 2 mjeseca. Generalna uprava ASKİ koja nastavlja s otvorom vode za 22 tisuće pretplatnika za kućanstvo koji su prethodno zatvorili vodu zbog neplaćenih dugova prebacila se na sustav imenovanja za operacije u centru od 23. ožujka. pretplatnika www.aski.gov.t je Najava da možete zakazati sastanak u ASKI-ju; Nova pretplata, promjena pretplate, pretplata na građevinsku pretplatu i postupci evakuacije pretplatnika, poništenje pretplate, žalba na računu, promjena brojača (zahtjev za neuspjeh u šalteru), uplata računa i platne transakcije također će se obaviti putem interneta.

MASA PREVOZNA VOZILA SU DEZINFICIRANA SVAKI DAN

Timovi Odjela za zaštitu okoliša i nadzora i Gradski odjel za estetiku koji svakodnevno provode dezinfekcijske poslove u javnim ustanovama i organizacijama diljem grada dezinficiraju vozila javnog prijevoza.

Dok timovi gradskog Odjela za estetiku provode čišćenje posebnim dezinfekcijskim sredstvima, posebno na ulicama i glavnim prometnicama, posebno u gradskom namještaju i stajalištima, autobusi ANKARAY, Metro i EGO, taksiji i minibusi podliježu svakodnevnoj dezinfekciji prema uputama predsjednika Yavaša.

Navodeći da su zadovoljni radovima na dezinfekciji koji se odvijaju na stajalištima minibusa, Fatih Özden, koji je puni zanat, rekao je: „Ovaj je virus stvorio velike probleme svima nama u cijeloj zemlji. Naš gradonačelnik gospodin Mansur Yavaş svakodnevno dezinficira naša vozila. Naša vozila su u higijeni. Zahvaljujem mu u ime naših prodavaca. "Ender Yılmaz rekao je," Prije svega, želimo zahvaliti Mansuru Yavasu, našem metropolitanskom gradonačelniku, na dezinfekciji. Dezinfekcija naših vozila obavlja se svakodnevno “, rekao je. Murat Karakoca izjavio je da se povjerenje javnosti povećalo zahvaljujući ovoj službi metropolitanske općine i rekao: „Naši ljudi se mogu sigurno voziti u vozilima. Zahvaljujemo našoj Općini i našem načelniku Mansuru Yavasu na njihovom trudu. "

Nastavljajući postupak dezinfekcije do taksija u Kızılay Güvenpark Taxi skladištu, BELPLAS A.Ş. Vlasnici taksi vozila zahvalili timovima za čišćenje izrazili su zadovoljstvo ovom uslugom kako slijedi:

  • Dursun Göloğlu: „Kao taksist, želimo se zahvaliti našem gradonačelniku Ankare, Mansuru Yavaşu. Naše vozilo treba svakodnevno prskati virusom i svakodnevno ih prskati. "
  • Ensari Güzelyurt: „Nadam se da ćemo uspjeti ovih dana. Jako smo zadovoljni ovom uslugom. Želimo da se svakodnevno radi i za sebe i za kupce. "
  • Levent Altınok: „Kako bismo što bolje služili ljudima Ankare, slijedimo i podržavamo ovu odluku koju je donijelo naše društvo i gradska općina Ankara. Nastojimo dati sve od sebe kao obrtnik taksista kako bismo što bolje služili stanovnicima Ankare. Želim zahvaliti našoj gradskoj općini Ankara na pružanju ove usluge. "

Gradska općina koja vrši kontinuirane radove na dezinfekciji od sportskih kompleksa do zgrada nevladinih organizacija, sudnica, vojnih postrojbi, policijskih jedinica, zgrada općinskih službi, bolnica i glavnih bulevara provodi radove dezinfekcije ekološkim alatima za raspršivanje u susjedstvu Altındağ Önder i susjedstvu, u kojima sirijski građani intenzivno žive.

Ovaj dijaprojekciju zahtijeva JavaScript.


Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar