Tradicionalni nogometni turnir u metrou Ankara

Tradicionalni nogometni turnir u Ankari Podzemna željeznica: Ovogodišnje prvenstvo N 10 tradicionalnog proljetnog nogometnog turnira X, gdje se tim 2014-a natjecao među jedinicama podzemne željeznice u Ankari bio je šef čišćenja.

Nakon 5 tima koji se sastojao od 2'er timova na travnjaku Metro Facilitya, drugo mjesto zauzela je Uprava za sigurnost, a treće mjesto bilo je Odjel za financijske i administrativne poslove.

Na utakmicama profesionalaca, natjecanje između podzemnih željeznica i natjecanja, kao i zabavna nogometna utakmica bila je iznenađujući rezultat. Prvenstvo na posljednja dva turnira, Uprava sigurnosti, ovaj put u završnom prvenstvu u čišćenju, gubi drugo mjesto.

214 OSTAJE U MREŽE

34 tim koji se sastoji od zaposlenika kineske tvrtke DOP i tvrtke za signalizaciju talijanske tvrtke Ansaldo STS, koji se koriste u 10 postajama, Centru za održavanje operacija, žičari i novootvorenim podzemnim željeznicama s tri stanice podzemne željeznice u Ankari, natjecali su se protiv 28-a u zasebnom natjecanju. Ukupni 214 ciljevi zadovoljavaju mrežu; Pružio je i zabavne i natjecateljske trenutke igračima koji su i prekovremeni i surađujući. Sefa Yilmaz iz Uprave za čišćenje na turniru gdje su golim golovima zabili strijelac 14-a.

U finalu organiziranom nakon grupnih utakmica, agencija za čišćenje osvojila je prvenstvo pobijedivši Upravu za sigurnost 3-2, dok je Uprava za financijske i administrativne poslove pobijedila Odjel za održavanje vozila 3-2 dobila 3 čašu.

Abdullah Emirosmanoğlu, koji je zadobio tešku ozljedu s koljena u obrani, s vremena na vrijeme dobio je plaketu najviše gospodina.

CSR tim sudjeluje na turniru, kineski proizvođač automobila podzemne željeznice tvrtka CSR ZELC surađuje s talijanskom tvrtkom za signalizaciju Ansalto STS Talijanski i francuski zaposlenici koji su dodali boju na turnir trofej prvenstva u Ankari Glavni menadžer metroa Ankara Rahmi Akdogan.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.