Bouquet Cetinkaya Turska treća u skijaškoj industriji

Buket Çetinkaya treći je u Turskoj u skijaškoj grani: Prvenstvo Turske u alpskom skijanju, koje pokriva sve dobne kategorije u programu aktivnosti Predsjedništva Turske skijaške federacije za 2014. godinu, završeno je natjecanjima održanim u skijaškom centru Erzurum Konaklı. U prvenstvu je skijaš Buket Çetinkaya iz Kayserija zauzeo treće mjesto.

Kayseri je na prvenstvu u Erzurumu bilo zastupljeno s 19 sportaša iz regionalne ekipe. Sportašica Turskog centra za pripremu Olimpijskih igara Buket Çetinkaya postigla je važan uspjeh postigavši ​​3. mjesto u Turskoj u podružnici Slalom za mlade žene. Osim toga, Esra Sazak postala je sportašica koja je na postolje zauzela 2. mjesto u starijem ženskom slalomu i 3. kao mlađe slalom.

Trener regionalnog tima Hülya Çam dao je izjavu u vezi s prvenstvom: „Ove godine nismo imali produktivnu sezonu zbog nedostatka snijega u našem gradu, ali ocjene koje smo dobili ulile su nam nadu. Ekipno smo završili na prvenstvu četvrti. Uvjereni smo da ćemo sljedeće godine imati puno bolju sezonu. ” rekao je.