Denizli je ostavio trag na dječjem prvenstvu u plivanju na otvorenim vodama

Dječje prvenstvo u plivanju na otvorenim vodama u Denizliju ostavilo je traga

Plivački tim Denizli Metropolitan Belediyespora dodao je još jedan uspjeh svom uspjehu osvojivši 3 zlatne, 1 srebrnu i 1 brončanu medalju na Prvenstvu u plivanju na otvorenim vodama održanom u Edirneu.

Metropolitanski plivački tim ne može stati

Prvenstvo u plivanju na otvorenim vodama u organizaciji Turske plivačke federacije održano je ovog vikenda u Edirneu. Atletičari Denizli Metropolitan Belediyespora, koji su u natjecanjima sudjelovali s 8 sportaša, ponovno su svojim uspjehom učinili stanovnike Denizlija ponosnima. U natjecanjima, sportaš Denizli Metropolitan Belediyespor Swimming Team İbrahim Burhan osvojio je zlatnu medalju u dobnoj kategoriji 1000 11 metara slobodno, Tuna Pilat je bio prvak Turske u dobnoj kategoriji 3000 metara slobodno 13, a Berkin Karagöz bio je prvak Turske u 3000 metar slobodno 14 dobna kategorija. S druge strane, Emine Doğa Aktaş, sportašica plivačkog tima Metropolitan Belediyespor, bila je druga u Turskoj u kategoriji 1000 godina na 11 metara slobodno, dok je Berkay Çağdaş Ülker bio treći u kategoriji 1000 godina na 11 metara slobodno. -stara kategorija.

“Još jednom ste nas učinili ponosnima”

Čestitajući sportašima koji su još jednom postigli važan uspjeh na natjecanjima održanim u Edirneu, gradonačelnik Metropolitanske općine Osman Zolan rekao je: “Naši sportaši iz plivačke reprezentacije Metropolitanske općine Denizli koji su sudjelovali na Prvenstvu u plivanju na otvorenim vodama koje je organizirao Turski plivački savez u Edirneu osvojili su 3 zlata, 1 srebro, 1 Ponovno nas je učinio ponosnima osvajanjem brončane medalje. Čestitam našim sportašima i trenerima na izborenim plasmanima", rekao je.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.