Pola reprezentacije je iz İnegöla

Tursko prvenstvo u orijentacijskom trčanju održano je u Çorumu od 19. do 21. travnja 2024. Orijentacijski tim İnegöl Belediyespor ostavio je trag na prvenstvu u kojem je sudjelovao 81 klub iz cijele Turske s 1250 sportaša. U prvenstvu, koje je pratilo natjecateljska natjecanja, naš narančasto-tamnoplavi predstavnik osvojio je 5 trofeja i postao prvenstvo Turske.

USPJEH NIJE OSTAO NA POSTOLJIŠTU

Ovaj uspjeh kluba İnegöl Belediyespor, koji je orijentacijsku ligu završio na vrhu osvojivši ukupno 19 medalja u prvenstvu, nije stao na postolju. 7 sportaša iz reprezentacije İnegöl pozvano je da predstavlja našu zemlju na Europskom prvenstvu koje će se održati u Poljskoj. Na kamp reprezentacije pozvano je 7 sportaša.