Sportaši iz Manise natjecat će se u Orduu

Pokrajinsko kadetsko prvenstvo u judu u Manisi održano je u Višenamjenskoj sportskoj dvorani uz entuzijazam 23. travnja, Dana nacionalne suverenosti i djeteta. Judo tim Manisa Büyükşehir Belediyespor stekao je veliku prednost u odnosu na protivnike i osvojio 10 medalja na natjecanjima. U zeleno-bijelom timu zlatnu medalju osvojili su Ali Çam do 38 kg, Kayra Karadağ do 42 kg, Ali Taha İnci do 46 kg i Osman Yıldırım do 50 kg. Yiğit Enes Çetin sa 38 kilograma, Nejlanur Tokgöz sa 40 kilograma, Süleyman Said Çimen sa 42 kilograma i Zeynep Baysal sa 44 kilograma također su bili drugi i osvojili srebrnu medalju. Mehmet Karakuzu i Halil Efe Çınar osvojili su 2. mjesto i osvojili brončanu medalju u kategoriji do 42 kilograma. Zeleno-bijeli su ostvarili značajan uspjeh s osvojenih 3 medalja i izborili nastup na Stars Turkey Judo Championshipu koji će se održati u Orduu 10., 3. i 4. svibnja.