Predsjednik Büyükkılıç uručio je medalje budućim tenisačima

Pionir sportskih događaja i aktivnosti u Europskom sportskom gradu Kayseri 2024. je Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. I dalje organizira sportske organizacije posebnim danima i tjednima.

U tom kontekstu, Büyükşehir Spor A.Ş. Za 23. travnja organiziran je poseban teniski turnir za Dan nacionalne suverenosti i djeteta, koji je djeci poklonio Gazi Mustafa Kemal Atatürk, osnivač Republike Turske.

Ukupno 20 sportaša, 23 djevojčice i 8 dječak, od 14 do 62 godina, žestoko su se natjecali na turniru koji je održan od 61. do 123. travnja.

Sports Inc. Teniski turnir povodom nacionalnog suvereniteta i dječjeg dana 23. travnja, u organizaciji Teniskog turnira nacionalnog suvereniteta i dječjeg dana, završio je finalnim mečevima odigranim na teniskim terenima Recep Tayyip Erdoğan Nation Garden.

Nagrade su svojim vlasnicima dodijeljene u prekrasnim teniskim mečevima u Kayseriju, gradu sporta i sportaša.

Djeca sportaši primila su medalje od metropolitanskog gradonačelnika dr. Dok je Memduh Büyükkılıç dao dar, gradonačelnik Büyükkılıç je također dao pametni sat na poklon.

Gradonačelnik Büyükkılıç čestitao je djeci koja su pobijedila u utakmicama iskusivši sport i zabavu zajedno na teniskim terenima, koji su bili domaćini prekrasnih natjecanja, te je čestitao djeci 23. travnja Nacionalni suverenitet i Dan djeteta, te je rekao: "Zbog našeg Dana nacionalne suverenosti, utemeljitelj naše republike, Mustafa Kemal Atatürk, poželio je našoj djeci "Čestitam našoj djeci ovaj značajan dan koji je dao kao dar", rekao je.

“POTRUDIT ĆEMO SE DA BUDUĆE TENISE TRENIRAMO U NAŠEM KAYSERIJU”

Büyükkılıç je istaknuo da će uložiti potrebne napore kako bi trenirali tenisače budućnosti u Kayseri i rekao, “Posebno danas čestitam našoj djeci koja su sudjelovala u natjecanjima vezanim za tenis u dobnoj skupini od 8, 9,10,14, XNUMX, XNUMX godina u našem nacionalnom vrtu i želimo im daljnji uspjeh. "Nadam se da ćemo uložiti potrebne napore da treniramo tenisače budućnosti u Kayseriju", rekao je.

POVEĆAVA SE BROJ ZATVORENIH TENISKIH TERENA

Napominjući da će se broj zatvorenih teniskih terena, koji privlače veliku pozornost ljubitelja tenisa, povećati, gradonačelnik Büyükkılıç je rekao: “Želio bih izraziti da ćemo aktivirati proces u smjeru koji želite u budućnosti, nakon intenzivnog zahtijevaju od vas povećanje broja zatvorenih teniskih terena. "Unaprijed čestitam našim voljenim psićima i želim im puno sreće", rekao je.

Domaćin finalnih utakmica turnira bio je metropolitanski gradonačelnik dr. Pored Memduha Büyükkılıça, pokrajinskog direktora za mlade i sport Ali İhsana Kabakcıja, gradske općine Kayseri Spor A.Ş. Predsjednik Upravnog odbora Cenani Ayaydın i Spor A.Ş. Generalni direktor İbrahim Somtaş također je gledao.

EVO SPORTAŠA POBJEDNIKA TURNIRA

U okviru turnira, Jülide Deva Şanlı osvojila je prvo mjesto u skupini djevojčica 8-9 godina, Eylül Sarı je bila druga, Aymine Yakut treća, a Yağmur Dökmeci četvrti. U muškoj skupini od 8 do 9 godina Doruk Sarı osvojio je prvo mjesto, Ali Kat drugo mjesto, Tan Karadağ treće mjesto i Kerem Yavuz četvrto mjesto.

U skupini djevojčica od 10 godina prva je bila Bilge Su Yasdı, druga je bila Defne Özkan, treća Eylül Sadak, četvrti Servet Kutay, a u skupini dječaka od 10 godina Sıraç Ayyıldırım prva, Veli Mete Akbudak je bio drugi, Ömer Enes Aykas treći, a Yasir Tuna četvrti.

U skupini djevojčica od 11 do 12 godina prvo mjesto osvojila je Neva Duman, drugo mjesto Ceylin Nayman, treće mjesto Sineris Jan Ceylan, a četvrto Gizem Ülger. Na turniru, prvo mjesto zauzeo je Fatih Uzun, drugo mjesto Mehmed Sait Akkaya, treće mjesto Atlas Mermer i četvrto mjesto Dağhan Doğan u kategoriji muškaraca od 11 do 12 godina.

U skupini djevojčica od 13 do 14 godina, gdje je Jasmin Dila Şanlı bila prva, Erva Özimamoğlu je bila druga, Zeynep Önal treća, a Nurefşan Başok četvrta. U muškoj grupi od 13 do 14 godina Muhammed Efe Çankaya zauzeo je prvo mjesto, Alparslan Yiğit Doğan zauzeo je drugo mjesto, Kerem Özbakan zauzeo je treće mjesto i Ahmet Mantıcı zauzeo je četvrto mjesto.