Poyrazın Daughters izgubili od Yalıkavaka kod kuće

Natječući se u ženskoj rukometnoj Super ligi, Bursa Büyükşehir Belediyespor izgubio je 21-30 od Armade Praxis Yalıkavak kod kuće u 26. tjednu.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, koja je na 18. mjestu sa 7 pobjeda u 7 mečeva u ligi, susrela se sa protivnikom na trećem mjestu sa 18 pobjeda u 15 utakmica u Mudanya Sports Hallu. Protiv svog protivnika nije mogao započeti meč kako je želio, izgubivši 3-40 u prvom dijelu lige. Međutim, Poyrazove kćeri su se brzo oporavile, 26. 12-8 zaostatka u minuti. Dok je protekla 7. minuta susreta pri vodstvu gostiju 15-10, Bursa Büyükşehir Belediyespor nije uspio spriječiti povećanje zaostatka te je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 8-16.

Bursa Büyükşehir Belediyespor vrlo je učinkovito započeo drugo poluvrijeme, smanjio zaostatak i izjednačio na 38-18 u 18. minuti. Međutim, u sljedećoj epizodi, Poyrazın Kızları, koji je kontroverznim sudačkim odlukama izbačen iz igre, nije mogao spriječiti svog protivnika da ponovno dođe u vodstvo. Nesposoban spriječiti povećanje razlike, Bursa Büyükşehir Belediyespor izgubio je utakmicu 30-26. Bursa Büyükşehir Belediyespor će u ponedjeljak, 29. travnja, u posljednjem tjednu regularne sezone igrati u gostima protiv Yenimahalle Belediyesi.