Bursa Büyükşehir Belediyespor porazio İzmir Büyükşehir Belediyespor

Bursa Büyükşehir Belediyespor, koji je na 16. mjestu sa 6 pobjeda u 8 mečeva u ligi, suočio se sa protivnikom u sljedećem koraku sa 17 pobjeda u 6 utakmica u Mudanya Sports Hallu. Poyrazın Kızları vrlo je učinkovito započeo utakmicu protiv svog protivnika od kojeg su u prvom poluvremenu lige izgubili 27-19 i stekli prednost. Bursa Büyükşehir Belediyespor, koji je u sljedećoj epizodi povećao zaostatak, završio je prvo poluvrijeme s 24-11.

Poyrazın Kızları je učinkovito započeo drugi dio utakmice i nastavio povećavati zaostatak. Povećavši razliku na 49 poena pri rezultatu 39-23 u 16. minuti, Bursa Büyükşehir Belediyespor zadržao je svoju nadmoć iu nastavku. Pobijedivši u utakmici 45-29, Poyrazın Kızları ostvario je svoju 17. pobjedu u svojoj 7. ligaškoj utakmici. Bursa Büyükşehir Belediyespor susrest će se s Konyaaltı Belediyesijem u gostima u nedjelju, 20. ožujka 24. u 2024. tjednu lige.