Nilüfer Belediye zatvorila je FSK 2023 s pobjedom od 5 golova

nilufer Belediye zatvorio FSK pobjedom golom nCgUbstP jpg

Nogometni sportski klub Nilüfer Belediye (FSK), koji se natječe u 3. skupini Regionalne amaterske lige (BAL liga), nastavio je svoje vodstvo pobijedivši Arifiye Kalaycıspor 12-5 u utakmici 0. tjedna. Nilüfer Belediye je ugostio momčad FSK Sakarya na stadionu İbrahim Yazıcı. Igrači Nilüfera krenuli su u susret napadima s krila i izborili jedanaesterac u 12. minuti susreta. Nilüferov napadač Ali Şentürk promašio je penal. U 6. minuti nakon jedanaesterca Ali Şentürk je ubacio loptu u mrežu nakon karambola u kaznenom prostoru i doveo svoju momčad u vodstvo od 1-0. Nastavkom pritiska nakon pogotka plavo-zeleno-bijeli nogometaši nisu mogli iskoristiti čiste prilike koje su imali te je prvo poluvrijeme završilo vodstvom Nilüfer Belediye FSK-a 1-0.Početkom drugog poluvremena Nilüfer Belediye FSK potpuno je preuzeli kontrolu nad igrom i opasnim napadima zatrpali protivnika. Kao rezultat pritiska igrača Nilüfera, dobili su utakmicu 50-58 golovima Hasana Basrija Ünala u 67. minuti, İsmaila Cana u 90. minuti, Sinana Yıldırıma u 5. minuti i Barışa Bakçe u 0. minuti. Nilüfer Belediye FSK završio je 2023. s 11 pobjeda i skupio 33 gola.Zadržao je svoje vodstvo s 3 boda ispred svog najbližeg suparnika. Nogometaši Nilüfera će u nedjelju, 7. siječnja 2024. godine, u posljednjoj utakmici prvog poluvremena odmjeriti snage protiv Yalova Yeşilovaspora, koji je na 2. mjestu lige.