Gledajte Fantarium24 Galatasaray Başakşehir utakmicu uživo Justin Tv Passwordless Selçuk Sports Gs Başakşehir poveznica za gledanje uživo

Utakmicu Selçuk Sports Galatasaray Başakşehir gledajte uživo Justin Tv Password Free Bein Sport Fanatica Gs Başakşehir gledajte uživo poveznicu

Lider Galatasaray susrest će se s Başakşehirom na terenu u 33. tjednu Spor Toto Super lige. Galatasaray, Fenerbahce s remijem. Navijači koji žele gledati utakmicu Galatasaray Başakşehir uživo traže kako besplatno gledati utakmicu GS Başakşehir uživo. Selçuk Sport Gledajte utakmicu Galatasaray Başakşehir uživo Bein Sports 1 Justin TV Don't freeze Fantarium24 Netspor Gs Başakşehir link za prijenos uživo. Kada će se utakmica Galatasaray Başakşehir prenositi uživo?

Selcuk Sports Galatasaray Basaksehir gledajte uživo

GLEDAJTE UTAKMICU GALATASARAY BAŞAKŞEHİR UŽIVO – Spor Toto će se međusobno sučeliti u 33. tjednu Superlige. Galatasaray će sudbonosnu utakmicu igrati na stadionu Nef. Galatasaray, koji će ugostiti Başakşehir, želi otvoriti bodovnu razliku u tjednu kada je Fenerbahçe izgubio bodove. Vrijeme prijenosa, kanal i eventualne 11-ice utakmice zanimaju ljubitelji nogometa i traže ih u tražilicama. Dakle, na kojem će kanalu biti prijenos utakmice Galatasaray - Başakşehir? Kada je utakmica GS?
30. IMENOVANJE

Galatasaray i Başakşehir su do sada 29 puta sudjelovali u Süper Lig Spor Toto. U navedenim natjecanjima žuto-crveni su 14 puta napuštali teren s 3 boda. Narančasto-tamnoplava momčad izgubila je 7 puta od protivnika. 8 mečeva završilo je remijem. Bozbaykuşlar se suprotstavio Aslanovom 51 golu s 36 pogodaka.

Selcuk Spor TV Galatasaray Basaksehir gledati utakmicu

Galatasaray je utakmicu odigranu na Başakşehir Fatih Terim stadionu u prvom poluvremenu lige dobio rezultatom 7-0. Dvije momčadi također su se sučelile u četvrtfinalu Turskog poljoprivrednog kupa te sezone i postale momčad koja je preuzela vodstvo pobijedivši Başakşehir 3-2.

POSLJEDNJIH 10 UTAKMICA

U posljednjih 9 utakmica odigranih između Galatasaraya i Başakşehira, uključujući 1 Super lige i 10 Turski kup, žuto-crveni tim pobijedio je 4 puta, a narančasto-tamnoplavi tim pobijedio je 2 puta. 4 utakmice su završile neodlučeno. Dok je Galatasaray čistio mrežu 19 puta, Başakşehir je doživio radost zabijanja 8 puta.

Taraftarij24 Galatasaray Basaksehir gledati utakmicu uživo

Galatasaray je svladao Başakşehir 7-0 i ostvario najrazličitiji skor natjecanja. S druge strane, Narančasto-Modri ​​svladali su Žuto-Crvene s najrazličitijim rezultatom 4-1 i 3-0. Igra se utakmica 3-3 između dvije ekipe.

Galatasaray je ove sezone odigrao 15 domaćih utakmica u Super ligi. Žuto-crveni su osvojili 12 bodova uz 2 pobjeda, 1 remija i 38 poraz. Aslan je, dok je 35 puta provjetravao protivničke mreže, u svom dvorcu vidio 15 golova. Cimbom se borio protiv Fatiha Karagümrüka na svom terenu i remizirao 3-3.

Justin TV Galatasaray Basaksehir Utakmicu gledajte uživo na linku

Galatasaray je također bio neporažen u posljednjih 14 utakmica odigranih na stadionu Nef u ligi. Dok su žuto-crveni u drugom tjednu kod kuće izgubili 1:0 od Giresunspora, nakon ovog susreta u 14 utakmica upisali su 12 pobjeda i 2 remija.

Galatasaray je ove sezone postigao 30 golova u 26 utakmica u Spor Toto Super ligi. Žuto-crveni su ekipa koja je primila najmanje golova na ovom polju. Momčad Okana Buruka zatvorila je gol u 12 utakmica. Aslan je također druga momčad koja je zabila najviše golova nakon Fenerbahçea sa 68 golova.

Galatasaray Basaksehir U koliko sati će se utakmica prenositi uživo?

Utakmica koja se večeras igra na stadionu Nef počinje u 20.00 sati. Teška borba, u kojoj će odsvirati Halil Umut Meler, prenosit će se uživo na beIN Sports 1.

Galatasaray-Basaksehir vjerojatnih 11:

Galatasaray: Muslera, Boey, Abdulkerim, Nelsson, Kazimcan, Torreira, Oliveira, Mertens, Kerem, Rashica, Icardi

Başakşehir: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Biglia, Januzaj, Deniz, Serdar, Figueiredo

Galatasaray 1-0 Basaksehir uživo komentar utakmice

1′ Prvi zvižduci.

4′ Dries Mertens puca puno, ali obrana Başakşehira blokira gol. Lopta je otišla u korner dok je pozicija nastavljena.

5′ Nelsson je dobro izbio loptu za korner, ali ne može uhvatiti gol.

11′ Lucas Biglia dobiva žuti karton. Igrač Başakşehirlija vidio je izvještaj o njegovom postupku prema Keremu.

16′ Galatasaray je Sergiom Oliveirom došao vrlo blizu pogotka. Lopta koja je pogodila Ömera Alija otišla je u korner.

26′ Muslera je loptu poslao u korner na udarac Deniza Türça izvan šesnaesterca.

29′ Udarac glavom Kerema izvodi vratar Muhammed. Vratar Başakşehira kontrolirao je loptu u jednom udarcu.

31 Galatasaray je većinu svojih napada izvodio s boka Sacha Boeya u prvih 30 minuta.

38′ Sacha Boey dobiva žuti karton zbog napucavanja lopte. Čuvar je suspendiran tijekom utakmice Istanbulspora.

42′ Mauro Icardi po zemlji unutar šesnaesterca. Sudac Halil Umut Meler odlučio je nastaviti.

45+6′ Galatasaray čeka jedanaesterac. Utakmicu je nastavio Halil Umut Meler. Tada je VAR predložio sucu da pogleda i dosuđen je penal.

45+8′ Penal je u gol pretvorio Mauro Icardi. Napadač je loptom poslao vratara u suprotne kutove.

Selçuk Sports Gledajte utakmicu Galatasaray Başakşehir uživo Fantarium24 Justin Tv Gesture Kralbozguncu Besplatno Bein Sports Gs Başakşehir utakmicu gledajte selçukspor tv uživo Gledajte utakmicu Galatasaray Başakşehir uživo Gledajte utakmicu Galatasaray besplatno Venue tv leak Galatasaray Başakşehir fanium24 twitter prijava Besplatna Gs Başakşeh ir gledaj gestu Galatasaray Başakşehir utakmica gledaj Gs Başakşehir Kralbozguncu Netspor Selçuk spor tv hd Gs Başakşehir unencrypted watch jestyayim Gledajte Galatasaray Başakşehir uživo bez zamrzavanja Gledajte utakmicu Netspor Gs Başakşehir gledajte Galatasaray Başakşehir bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selçukspor gledajte tv uživo

Taraftarij24 Galatasaray Basaksehir Gledajte utakmicu uživo, gledajte besplatne besplatne leakove, gledajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet besplatnu utakmicu Gledajte Fantarium24 Galatasaray Başakşehir utakmicu uživo, gledajte besplatne besplatne leakove, gledajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet besplatnu utakmicu