Kada, koji kanal, u koliko sati je finalna utakmica CEV Lige prvaka?

Kada je finalna utakmica CEV Lige prvaka i koliko je sati na kojem kanalu?
Finalna utakmica CEV Lige prvaka Kada, koji kanal, u koje vrijeme

Digitalna TV platforma Türk Telekoma, Tivibu, po prvi put na ekrane donosi finalnu bitku CEV Lige prvaka, u kojoj su dva turska tima stigla do finala. Finalna utakmica između Vakıfbanka i Eczacıbaşı Dynavita prenosit će se uživo na Tivibu Sporu.

Digitalna televizijska platforma Türk Telekoma, Tivibu, publici donosi finalnu borbu sezone iz snova ženske CEV Lige prvaka. Nakon polufinalnih utakmica triju turskih momčadi, Vakıfbank i Eczacıbaşı Dynavit, koje će odmjeriti snage u talijanskom Torinu, svoju će finalnu utakmicu započeti u subotu, 20. svibnja, u 18:30 sati po turskom vremenu. Tursko finale u ženskoj CEV ligi prvaka Tivibu Spor i Tivibu Spor YouTubePrenosi se uživo iz.

Finalna borba turske sezone

Nakon sezone iz snova, naši predstavnici u CEV Ligi prvaka Vakıfbank, Eczacıbaşı Dynavit i Fenerbahçe Opet vodili su žestoku borbu u polufinalu. Poklapajući se s Fenerbahçe Opetom, Vakıfbank je uspio pobijediti istim rezultatom u uzvratnoj utakmici, unatoč porazu od 3-0 protiv Fenerbahçe Opeta u prvoj utakmici igranoj kod kuće. Vakifbank, koja je pobijedila u meču koji je otišao u zlatni set 15-12, stigla je do finala.

S druge strane turnirskog stabla, Eczacıbaşı Dynavit, koji je parirao talijanskom timu Igor Gorgonzola, za kojeg igra naš reprezentativac Ebrar Karakurt, došao je do prednosti s dva gostujuća seta unatoč porazu u prvom susretu odigranom u Novari 3-2. Eczacıbaşı Dynavit, koji je završio seriju čistom pobjedom od 3-0 u drugom susretu odigranom u Burhan Felek Volleyball Hallu, postao je druga turska momčad koja je uspjela ući u finale.

U finalnoj utakmici ženske CEV Lige prvaka, koja se igra u talijanskom Torinu, gdje će se po prvi put u povijesti u europskim kupovima sučeliti dvije turske momčadi, prvi servis na servis igrat će u subotu, 20. svibnja, u 18:30 sati. Finalna utakmica Tivibu Spor protiv Tivibu Spor YoutubePrenosi se uživo iz .