Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor gledajte utakmicu uživo Justin Tv Passwordless Bein Sport Fantarium24 FB ​​​​TS link za gledanje uživo

Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor gledajte utakmicu uživo Justin Tv Passwordless Bein Sport Fantarium FB TS link za gledanje uživo

Fenerbahce će se susresti s Trabzonsporom u 34. tjednu Spor Toto Super lige. Ako Fenerbahçe ne dobije ovu utakmicu u Super ligi, nema šanse za naslov prvaka. Navijači koji žele gledati Fenerbahce Trabzonspor utakmicu uživo traže kako besplatno gledati FB Trabzon utakmicu uživo. Selçuk Sport Fenerbahce Trabzonspor gledajte utakmicu uživo Bein Sports 1 Justin TV Ne zamrzavajte Fantarium24 Netspor Fb Trabzon gledajte uživo ilegalnu vezu. Kada će se utakmica Fenerbahce Trabzonspor prenositi uživo?

Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor gledajte utakmicu uživo

FENERBAHÇE – TRABZONSPOR UTAKMICA UŽIVO – Uzbuđenje se nastavlja u Spor Toto Super ligi. U utakmici 34. tjedna Fenerbahçe će ugostiti Trabzonspor na stadionu Ülker. Abdülkadir Bitigen služit će u kritičnoj utakmici. Fenerbahče će ostati bez 4 igrača u utakmici koja se igra nadomak vrha. U Trabzonsporu, 3 imena neće moći servirati na utakmici. Među temama koje zanimaju prije borbe su vrijeme prijenosa, kanal i mogućih 11-ica meča. Dakle, u koliko sati je prijenos utakmice Fenerbahce - Trabzonspor i na kojem kanalu?

Selcuk Spor TV Fenerbahce Trabzonspor gledati utakmicu

Trabzonspor je upisao 15 poraza, 4 pobjede, 2 remija i 1 poraz u 9 gostujućih utakmica ove sezone. Dok su Bordeaux-Bluesi izgubili 14 od 3 bodova gubitkom, svoje su utakmice igrali u gostima s niskim prosjekom od 0.93.

100. IMENOVANJE LIGE

Fenerbahce i Trabzonspor međusobno su se susreli 99 puta u povijesti lige. Fenerbahče je u navedenim susretima ostvario 39 pobjeda, dok je Trabzonspor 26 puta osvojio 3 boda. 34 utakmice završile su remijem. Momčad Bleus de Bourgogne odgovorila je sa 129 pogotka naspram Fenerbahçeovih 102 ligaških golova.

Taraftarij24 Fenerbahce Trabzonspor gledati utakmicu uživo

Porazivši Trabzonspor 1997-98 u Super ligi u sezoni 3-1, Fenerbahçe je od tada stekao veliku prednost protiv svojih rivala u ligi. Žuto-crni nisu poraženi u 25 ligaških utakmica koje su odigrali protiv bordo plavih. Fenerbahče je imao 25 pobjeda i 13 remija u posljednjih 12 ligaških utakmica protiv Trabzonspora.

Fenerbahce neće moći iskoristiti 4 igrača u teškoj utakmici. Fenerbahçeov crveni karton suspendirani İrfan Can Kahveci, kao i ozlijeđeni Altay Bayındır, Lincoln Henrique i Bright Osayi-Samuel neće moći igrati protiv Trabzonspora.

Justin TV Fenerbahce Trabzonspor Utakmicu gledajte uživo na linku

Petorica igrača Fenerbahcea nalaze se unutar granice kazne za žuti karton. U žuto-tamnoplavoj momčadi Samet Akaydın, Serdar Aziz, Enner Valencia, Miha Zajc i Gustavo Henrique bit će suspendirani ukoliko ne nastupe u utakmici protiv Antalyaspora.

Fenerbahče Trabzonspor U koliko sati će se utakmica prenositi uživo?

Utakmica koja se igra u nedjelju 13. studenog 2022. godine počinje u 20.00 sati. Sudac Bahattin Şimşek i njegovi pomoćnici sudjelovat će u borbi koja se može pratiti uživo na ekranima Bein Sportsa.

Utakmica Fenerbahce-Trabzonspor počinje 11

Fenerbahče: İrfan Can Eğribayat, Ferdi, Samet, Szalai, Peres, Arao, Zajc, Arda Güler, Rossi, Batshuayi, Valencia

Trabzonspor: Uğurcan, Larsen, Hüseyin, Bartra, Eren, Doğucan, Siopis, Hamsik, Abdülkadir Ömür, Visca, Umut Bozok

Fenerbahče 3-0 Trabzonspor uživo komentar utakmice

71′ GOL | Fenerbahče je golom Valencije doveo situaciju do 3:0. Susrevši se s Ferdijevim veznjakom lijevom dijagonalom, Valencia je sjajnim mjestom u dalji kut poslala loptu u mrežu.

69′ Fenerbahče se približio golu! U sredini, predvođen Ardom Gülerom s desnog krila, obrana je intervenirala ispred Rossija.

58′ GOL | Fenerbahče je poveo 2:0 golom Luana Peresa. Fenerbahçe je povećao razliku na 2 dodirom Luana Peresa koji je ušao u šesnaesterac s lijeve iskosa na dodavanje Zajca.

57′ Uğurcan postaje div u svom dvorcu! Batshuayi je pogodio loptu u korner Arde, Uğurcan Çakır nije dopustio gol.

56′ Sjajna obrana! Uğurcan je još jednom iz kornera u korner uspio pucati glavom Sameta.

53' Fenerbahče je izašao iz igre na samo jednu asistenciju. Valencia, koja se našla s loptom usred dodavanja Araa, nije mogla pobjeći obrani, a Trabzonspor je izbjegao opasnost.

47 Fenerbahče je bio učinkovit. Vukući loptu iskosa ulijevo, Rossi je htio poslati kolač Valenciji u šesnaesterac, a Visca je u posljednji trenutak intervenirao i poslao loptu u korner.

37′ Fenerbahče je došao efektno! U napadu koji se ubrzano razvijao, Rossi, koji je loptu dočekao na lijevoj iskosa, automatski je izašao pored stative gdje je mislio da je u daljnjem kutu.

36′ Trabzonspor je vrlo blizu pogotka! Larsenov udarac u kaznenom prostoru naišao je na bočne mreže.

32′ Fenerbahče je vrlo blizu pogotka! Valencia je s daljnje vratnice dotaknula lijevi bok Mihe Zajca. U posljednjem trenutku Larsen je ispružio nogu.

30′ Trabzonspor je bio vrlo učinkovit! Marek Hamsik je tukao s desne strane iskosa i lopta je izbila pored stative.

27′ Eren Elmalı pronalazi loptu udarcem glavom u sredini Ferdija Kadıoğlua, koji se s desnog krila uključuje u konjušac na dodavanje Arde.

15′ Lopta se odbija od kornera nakon udaraca glavom i širi se prema stražnjoj stativi. Obrana Trabzonspora izbacila je loptu u posljednji trenutak.

11′ GOL | Fenerbahče je poveo 1-0 golom Batshuayija. Arda Güler se veličanstvenim šamarom riješio Siopisa i postavio ga ispred Batshuayija. Batshuayi, koji je s desne iskosa ušao u šesnaesterac, mlakim udarcem šalje loptu u mrežu.

7 Fenerbahče je bio učinkovit. Arda Güler, koji je pronašao loptu ispred sebe desnom iskosa, dodirnuo je vratar Uğurcan.

1′ Prvi zvižduk u kritičnoj borbi.

Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor Promatrajte meč uživo Fantarium24 Justin TV gesta Kralbozguncu nešifrirani sportovi fb trabzon gledajte meč Selcuksspor Watch Live Fenerbahce Trabzon Match Batch Live FBBENSED TV TV FENBBAH TRBZBER zonspon match Venue TV Fb Ts Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Trabzon unencrypted watch jestyayim Freezing Fenerbahce Trabzonspor watch live Netspor Fb Trabzon watch Inat Tv Fenerbahce Trabzonspor bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor watch live tv

Taraftarij24 Fenerbahce Trabzonspor Gledajte utakmicu uživo, gledajte besplatne besplatne leakove, gledajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet besplatnu utakmicu Gledajte Fantarium24 Fenerbahce Trabzonspor utakmice uživo, gledajte besplatne besplatne leakove, gledajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet besplatne utakmice