Tko je bio prvi eliminacijski kandidat Survivora 27. svibnja? Tko je osvojio prvi individualni imunitet u Survivoru?

Tko je pobijedio u igri imuniteta Survivor May Survivor koji je bio eliminacijski kandidat

Tko je bio prvi eliminacijski kandidat Survivora 27. svibnja? Tko je osvojio prvi individualni imunitet u Survivoru? Posljednja epizoda, koja je emitirana 1. svibnja navečer, kada se danas u igri individualnog imuniteta u Survivoru određivao prvi eliminacijski kandidat, donijela je uzbudljive trenutke na ekran. Za prvu igru ​​imuniteta u tjednu, natjecatelji su se teško borili za pobjedu u 27. zadnjoj epizodi Survivora, od 27. svibnja. Tko je osvojio individualni imunitet, koji je natjecatelj Survivora otišao u eliminacijski pot, bila je stvar znatiželje. Tko je bio kandidat za eliminaciju Survivora? pitanje je odgovoreno. Dakle, tko je pobijedio u igri imuniteta Survivora? Tko je sinoć izabran kao eliminacijski kandidat za Survivor 112? Evo, Survivor 1. eliminacijski kandidat i što se dogodilo.

Postali su jasni eliminacijski kandidat za Survivor 1. i koji je natjecatelj osvojio prvu igru ​​imuniteta u tjednu. U posljednjoj epizodi Survivora Turkey, koji je svoje obožavatelje dočekao na ekranima TV8, 27. svibnja, natjecatelji su se borili za nagrađenu igru ​​imuniteta. Na kraju epizode koja ostavlja bez daha, određen je pobjednik žestoke utrke između Yusufa i Nefise Karatay, koja je prošla u finale.

27. SVIBANJ PREŽIVJELI TKO JE BIO 1. ELIMINACIONI KANDIDAT?

Borba Nefise i Asene obilježila je dan u igri za imunitet prvog ovotjednog eliminacijskog kandidata u Survivoru, gdje je individualna borba za imunitet prema velikom finalu postepeno dolazila do izražaja. Kandidat za eliminaciju Survivora 1. bit će objavljen uskoro. Nefise, koja je pobijedila u igri imuniteta eliminacijskog kandidata Survivora 1, izabrala je Asena kao eliminacijskog kandidata.

TKO POBJEĐUJE U IGRI IMUNITETA?

U Survivoru, natjecatelji su se međusobno suočili u posljednjoj igri imuniteta u tjednu. Prije utakmice pobjednički natjecatelji jeli su pizzu. Osvojila je prvu igru ​​imuniteta u tjednu pobijedivši Nefise Yusuf 5-2 u igri imuniteta gdje su se Yusuf i Nefise Karatay žestoko natjecali u finalu.

Tko je osvojio ogrlicu za imunitet preživjelih?

Pobijedila je u prvoj igri imuniteta u tjednu pobijedivši Nefise Yusuf 5-2 u igri imuniteta u kojoj su se u finalu žestoko borili Yusuf i Nefise Karatay i postala vlasnica ogrlice imuniteta.