Sažetak: Fenerbahce Besiktas Sažetak utakmice (2-4) i njihovi golovi Gledajte Bein Sports Fb BJK sažetak utakmice gledajte link

Fenerbahce Besiktas Mac sažetak i golovi gledajte Bein Sports Fb BJK utakmicu gledajte sažetak link

Fenerbahce Besiktas Sažetak utakmice i golovi Bein Sports gledaj Lig Tv Fb BJK sažetak utakmice gledaj link. Fenerbahçe se suočio s Beşiktaşom na terenu u jednom od najvećih turskih derbija u 27. tjednu Süper Toto Süper Lig. Iako je Fenerbahçe završio prvo poluvrijeme u prednosti od 1-0 protiv Beşiktaşa, Beşiktaşov Cenk Tosun postigao je 4 pogotka u razmaku od 2 minute, a golovima Redmonda i Aboubakara slavio je utakmicu 4-2. U Beşiktaşu je Welington dobio crveni karton od drugog žutog i ostavio svoju momčad s 10 igrača. Pogledajte široki sažetak utakmice Fenerbahce Besiktas, njezine golove i važne trenutke. Fenerbahce Besiktas Sažetak utakmice.

Fenerbahçe je izgubio derbi Beşiktaşa rezultatom 4-2 i završio tjedan bez bodova. Beşiktaş je povećao svoj rezultat na 52 u Super ligi i zadržao drugo mjesto iza Fenerbahçea.

Fenerbahce Besiktas Pogledajte dijelove utakmice i golove youtube

Utakmica koja se igra na stadionu Ülker počela je u 20.30 sati. U utakmici koju je vodio sudac Halil Umut Meler, Fenerbahçe se teško ozlijedio na putu do prvenstva.

Fenerbahce Besiktas Sažetak utakmice i važni trenuci utakmice

1' Bilo je napetosti između Ennera Valencije iz Fenerbahcea i Tayyipa Talhe iz Beşiktaşa.

8′ Arda Güler nije uspio iskoristiti priliku za pogodak Fenerbahçea Lopta koja je pogodila Colleya otišla je u korner.

10′ Tayyip Talha, koji se ozlijedio u Beşiktaşu, morao je izbačen iz igre. Welinton je zamijenio Tayyipa Talhu.

13′ Fenerbahçeov Joao Pedro se ozlijedio, igrač se vratio na teren nakon tretmana.

16' U prvih 16 minuta utakmice napravljeno je 10 prekršaja.

23′ Enner Valencia nije uspio pogoditi željeni udarac unutar šesnaesterca. Potom je Arda Güler na intervenciju Gedsona dosudio slobodan udarac svojoj momčadi s pozicije blizu gola.

27′ Enner se suočio s Valencijom. Mert Günok nije dopustio napadaču Fenerbahçea da postigne pogodak u mrežu.

28′ Welinton je dobio žuti karton.

29′ Bilo je napetosti između Vincenta Aboubakara i tribina Fenerbahçea. Potom su se neko vrijeme nastavile napetosti između igrača Fenerbahcea i Vincenta Aboubakara. Samet Akaydin i Vincent Aboubakar dobivaju žuti karton.

Nakon intervencije 36′ Gedsona Fernandesa, Fenerbahçeov Mert Hakan Yandaş ostao je na zemlji. Mert Hakan Yandaş dobio je žuti karton zbog prigovora i suspendiran je.

38′ Fenerbahče je izborio jedanaesterac dok je Arda Güler ostao na zemlji. VAR Alper Ulusoy potvrdio je jedanaesterac Fenerbahcea.

41′ Fenerbahče je poveo golom Ennera Valencije iz penala.

43′ Altay Bayındır je zakucao loptu na ulazak Welintona.

45+1′ Aboubakar se suočio s Altayem. Altay Bayındır je intervenirao i kontrolirao loptu napadača koji je htio driblati.

45+2′ Omar Colley dobiva žuti karton.

45+7′ Osayi-Samuel koji je bio na zemlji u šesnaestercu dobio je žuti karton zbog prevare suca.

DRUGA POLOVICA
46′ Hadžiahmetović i Ghezzal izlaze na stranu u Bešiktašu; U igru ​​su ušli Redmond i Maxim.

48′ Aboubakar je ostao na zemlji uz intervenciju Attile Szalaija na poziciji sučelice u Beşiktaşu. Utakmicu je nastavio sudac Halil Umut Meler.

50′ Fenerbahče je izborio jedanaesterac, a Enner Valencia ostao je na zemlji. Intercepting Welinton je isključen crvenim kartonom.

53′ Enner Valencia promašio je kazneni udarac.

55′ Cenk Tosun iz Beşiktaşa nije uspio ubaciti Altaya Bayındıra u prazan gol nakon driblinga u poziciji licem. Nakon završetka pozicije podignuta je zastavica ofsajd.

58′ Cenk Tosun postigao je izjednačujući pogodak.

62′ Beşiktaş je s 10 preostalih igrača poveo 2-1 golom Cenka Tosuna.

70' Emre Mor je okušao sreću iz daljine. Lopta je upravo otišla u aut.

76′ Nathan Redmond je dugo uzimao loptu sa zadnje strane veznog reda i udarcem iz daleka donio pobjedu svojoj momčadi.

80′ Mert Günok je dobro prošao na udarac İrfana Cana Kahvecija iz daljine.

Fenerbahce Besiktas rezultat utakmice, koliko krajeva?

Utakmica Fenerbahce Besiktas završila je 2-4 superiornošću Besiktasa.

Tko je postigao golove na utakmici Fenerbahce Besiktas?

Enner Valencia i İrfan Can postigli su jedini pogodak Fenerbahcea iz jedanaesterca.

Cenk Tosun, Redmond i Aboubakar postigli su golove koji su donijeli pobjedu Beşiktaşu.

Fenerbahce Besiktas Pogledajte vrhunce Youtube Bein Sports link

Fenerbahce Besiktas Pogledajte vrhunce Youtube Link za pregled utakmice Bein Sports Fb BJK. Kakav je rezultat utakmice Fenerbahce Besiktas? Fenerbahce Besiktas odgovara koliko krajeva? Tko je postigao golove u utakmici Fenerbahce Besiktas? Fenerbahce Besiktas pogledajte sažetak youtube, Fb Beşiktaş gledaj sažetak utakmice bein sport, liga tv Fenerbahçe Beşiktaş gledaj sažetak, gledaj sažetak utakmice Fenerbahçe Beşiktaş, tko je postigao golove na utakmici Fenerbahçe Beşiktaş? Koliko je puta završena utakmica Fenerbahce Bešiktaša?, Gledajte golove Fenerbahčea, gledajte sažetak utakmice Bešiktaša, gledajte sažetak, bein sport Gledajte sažetak utakmice Bešiktaša, Tko je postigao golove Fenerbahčea?, Tko je postigao golove Bešiktaša?, Gledajte golove Bešiktaša Fenerbahče Bešiktaš Sažetak utakmice