Fantarium24 Fenerbahce Besiktas gledajte utakmicu uživo Gledajte besplatnu Fb Bjk utakmicu s Bein Sportom bez veze za lozinku

Gledajte utakmicu Fanerbahce Besiktas uživo, gledajte utakmicu Fb Bjk uživo za besplatni Bein Sport besplatni link

Fenerbahçe igra kod kuće s Beşiktaşom u 27. tjednu Spor Toto Super lige. Fenerbahce Beşiktaş Bein Sport gledajte utakmicu uživo bez koda, gledajte Selcuk Sports Bjk uživo, gledajte Fb Bjk prijenos uživo, gledajte Fenerbahce Besiktas derbi uživo prijenos uživo, gledajte Fb Bjk uživo justin tv, gledajte Fenerbahce Besiktas selcuk sport hd, gledajte Taraftarium24 Fb Besiktas utakmicu uživo , Jest prijenos Gledajte utakmicu Fenerbahce Beşiktaş uživo. Kada je utakmica Fenerbahce Besiktas? Kada je Fenerbahce Besiktas i na kojem kanalu će se prenositi uživo? Rezultat utakmice Fenerbahce Besiktas...

Fenerbahce Besiktas Kralbozguncu gledajte uživo

Uzbuđenje se nastavlja u Spor Toto Super ligi. Fenerbahçe će ugostiti Beşiktaş u utakmici 27. tjedna. Uzbuđenje pred veliki derbi je na vrhuncu. Prije utakmice, koja će se igrati na stadionu Ülker u režiji Halila Umuta Melera, pitaju se i istražuju detalji. Vrijeme prijenosa utakmice, njezin kanal i mogućih 11 zanimaju nogometni navijači i pretražuju ih u tražilicama. Dakle, u koliko sati je utakmica Fenerbahce - Besiktas? Na kojem kanalu je FB utakmica BJK?

Fenerbahče Beşiktaş pogledajte utakmicu Selcuk Spor tv

U Fenerbahçeu, jednoj od utakmica koje će utjecati na sudbinu superligaškog prvenstva, uoči večerašnjeg derbija Beşiktaşa trener Jorge Jesus pripremio je taktički plan koji će uništiti njegovog protivnika. Isus, KadıköyLincoln Henrique, Luan Peres, Joshua King, Michy Batshuayi i Jayden Oosterwolde, koji su ozlijeđeni u tučnjavi u . I dok je Isa u derbiju predao dvorac kapetanu Altayu, za razliku od prethodnih velikih mečeva, ovaj put ga očekuje izlazak na teren s obranom od četiri igrača. Objavljeno je da je Ferdi desno, Szalai lijevo, Samet i Serdar Aziz u sredini.

Fenerbahce Besiktas pratite utakmicu Fantarium24 uživo

Objavljeno je da će iskusni trener napustiti vezni red s Araom, Crespom i Zajcom te će se suočiti s İrfanom Canom s desne strane, Diegom Rossijem i Ennerom Valencijom s lijeve strane. pikovi Kadıköy Želeći započeti pod pritiskom uz podršku svojih navijača, Jesus planira slomiti otpor Beşiktaşa ranim golom. Iskusni trener, koji ne želi protivnika igrati s leđa, ima za cilj pridonijeti rezultatu İrfana, Rossija i Valencije u napadu.

Fenerbahče Beşiktaş U koliko sati će se utakmica prenositi uživo?

Derbi Fenerbahçe Beşiktaşa, koji se večeras igra na stadionu Ülker i počinje u 20.30, bit će u izravnom prijenosu na beIN Sports 1. Praćenje rezultata uživo i sve detalje 90 minuta vodit će Halil Umut Meler.

Utakmica Fenerbahce-Besiktas moguća 11

Utakmica Fenerbahce Besiktas

Fenerbahče: Altay, Ferdi, Samet, Serdar Aziz, Szalai, Arao, Crespo, Zajc, İrfan Can, Rossi, Valencia

Bešiktaš: Mert, Onur, Talha, Colley, Masuaku, Gedson, Salih, Hadžiahmetović, Ghezzal, Cenk, Aboubakar

Gledajte utakmicu Fenerbahce Besiktas uživo

Gledajte Fenerbahce Besiktas utakmicu uživo Justin TV Link

Trener Fenerbahcea Jorge Jesus u susretu s Beşiktaşom želi stati na kraj nesreći koju je doživio u velikim utakmicama. U Superligi ove sezone İsa je u teškoj utakmici prvog poluvremena protiv Crno-bijelih u Superligi izgubila od Trabzonspora 2-0 u gostima i Galatasaraya 3-0, rezultatom bez golova.

Fenerbahče 1-0 Besiktas uživo komentar utakmice

1′ Bilo je napetosti između Ennera Valencije iz Fenerbahçea i Tayyipa Talhe iz Beşiktaşa.

8′ Za Fenerbahçe, Arda Güler nije mogao iskoristiti ovu priliku i lopta koja je pogodila Colleya odlazi u korner.

10′ Tayyip Talha, koji se ozlijedio u Beşiktaşu, morao je izbačen iz igre. Welinton je zamijenio Tayyipa Talhu.

13′ Joao Pedro se ozlijedio u Fenerbahçeu, nogometaš se nakon ukazane pomoći vratio na teren.

16′ U prvih 16 minuta utakmice 10 prekršaja.

23′ Enner Valencia ne može pucati unutar šesnaesterca. Potom je Arda Güler na intervenciju Gedsona izveo slobodan udarac svojoj momčadi s tla pored gola.

27′ Enner Valencia izlazi na teren. Mert Günok nije dopustio napadaču Fenerbahçea da postigne gol u mreži.

28′ Welinton je dobio žuti karton.

29′ Nastala je napetost između Vincenta Aboubakara i Fenerbahçea. Potom su se neko vrijeme nastavile napetosti između igrača Fenerbahcea i Vincenta Aboubakara. Samet Akaydın i Vincent Aboubakar dobivaju žuti karton.

Mert Hakan Yandaş iz 36' momčadi Fenerbahçea ostao je na zemlji kada je Gedson Fernandes intervenirao. Mert Hakan Yandaş je zbog prigovora dobio žuti karton i suspendiran.

38′ Fenerbahçe je izborio jedanaesterac nakon što je Arda Güler pao na zemlju. VAR Alper Ulusoy potvrdio je kaznu Fenerbahçeu.

41′ Fenerbahče je poveo penalom Ennera Valencije.

Bein Sports Fenerbahce Beşiktaş Utakmicu gledajte uživo na linku

Selcuk Sports Fenerbahce Besiktas gledaj uživo gledaj utakmicu Exxen Spor Fb Bjk besplatno gledaj selcukspor tv uživo gledaj Fenerbahce Bjk utakmicu Justin tv Fenerbahce Bjk fanium24 twitter prijava Fb Bjk tv jest prijenos Fenerbahce Besiktas utakmica Fb Bjk Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Bjk gledaj uživo nekriptirano uživajte u utakmici jestyay Fenerbahce Besiktas gledajte utakmicu uživo Netspor Fb Bjk gledajte utakmicu Fenerbahce Besiktas bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor gledajte tv uživo