Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü gledajte utakmicu uživo Selcuk Sports Fb Ankara link za gledanje uživo

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu gledaj prijenos uživo Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara link za gledanje uživo

Fenerbahce će se u 29. tjednu Spor Toto Super lige susresti s ekipom Baskent MKE Ankaragücü. Iako je Galatasaray jučer dobio utakmicu u Superligi, Fenerbahče mora dobiti utakmicu, iako time smanjuje šanse za naslov prvaka. Navijači koji žele uživo gledati utakmicu Fenerbahce Ankaragücü traže kako besplatno gledati utakmicu FB Ankara uživo. Selçuk Sport Fenerbahce Ankaragücü gledajte utakmicu uživo Bein Sports 1 Justin TV Gledajte Fenerbahce utakmicu bez zamrzavanja Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara gledajte uživo ilegalnu vezu. Kada će se utakmica Fenerbahçe Ankaragücü prenositi uživo?

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu gledajte utakmicu uživo

Fenerbahçe će ugostiti Ankaragücü u 29. tjednu Süper Lige. Momčad Jorgea Jesusa, koji je srušio Karagümrük nakon poraza u derbiju Beşiktaşa, nastavit će niz na domaćem terenu. U tjednu pobjede vodećeg Galatasaraya Žuti Lacivertliler nije mogao podnijeti gubitak bodova. Momčad Baskenta, čiji je moral porastao pobjedom Istanbulspora, odigrala je prvi susret. KadıköyŽeli nastaviti. Kada je utakmica Fenerbahçe-Ankaragücü, u koje vrijeme, na kojem kanalu? Odgovori na pitanja i detalji prije utakmice nalaze se u našim vijestima.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragucu gledati utakmicu

Ankaragücü, koji je bio gost Fenerbahçea pod vodstvom Jorgea Jesusa, čiji je niz od 7 utakmica bez poraza prekinut u derbiju Beşiktaşa i porazio Fatiha Karagümrüka s 2-1 u prošlotjednoj utakmici za kojom je zaostao, izgubio je 57 bodova na cesta. Lider Galatasaray nije imao strpljenja za pobjednički tjedan. Baskentova momčad, koja se u polufinale plasirala pobjedom nad Trabzonsporom u kupu, na domaćem je terenu bila bolja od Istanbulspora s 3-2 i izlaskom s vatrene linije osvojila 28 bodova. Momčad Tolunaya Kafkasa nastavit će debi saplitanjem teškog protivnika.

Fenerbahçe i MKE Ankaragücü sučelit će se na stadionu Ülker u 29. tjednu Spor Toto Super lige. Sudac Atilla Karaoğlan zasvirat će u zviždaljci u borbi dviju momčadi koja počinje u 20.30 sati. Serkan Ok i Esat Sancaktar bit će Karaoğlanovi pomoćnici. Četvrti sudac utakmice bit će Hüseyin Göçek, dok će Erkan Engin sjediti na VAR stolici na utakmici. Bahattin Şimşek i Süleyman Özay će pratiti Engina u AVAR-u.

Taraftarij24 Fenerbahce Ankaragucu gledati utakmicu uživo

Altay Bayındır uklonjen je iz momčadi za utakmicu

Jorge Jesus neće moći iskoristiti mnoge svoje igrače protiv Ankaragücüa, kao proteklih tjedana. Ferdi Kadıoğlu neće moći igrati večeras jer ima žuti karton suspenzije u utakmici Karagümrüka. Lincoln i Luan Peres su još ozlijeđeni. Altay Bayındır, koji je patio od bolova u donjem dijelu leđa, također je uklonjen iz momčadi za utakmicu. Iako su Batshuayi, Oosterwolde i King počeli raditi, ne očekuje se da će ova 3 igrača biti u opasnosti ispred Ankaragücüa.

Justin TV Fenerbahce Ankaragucu Utakmicu gledajte uživo na linku

Previše imena u šesnaestercu Fenerbahçea zadaje Jorgeu Jesusu glavobolju svaki tjedan. Ferdi je konačno vidio svoj 4. karton i bio je suspendiran. Prije večerašnje utakmice tu su Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Osayi-Samuel, Miha Zajc, Willian Arao, Emre Mor i Enner Valencia. Ako ovih 7 igrača dobije karton, neće moći sudjelovati u ligi protiv Başakşehira.

U Fenerbahceu je prije svega ozljeda Batshuayija poremetila sve planove Jorgea Jesusa. Portugalski izbornik, koji se u odsutnosti Belgijca konstantno okušavao u ofenzivi, nije mogao dobiti učinak kakav je želio. Žuto-mornarskoplavi su također teško zauzeli poziciju protiv Karagümrüka. Iz tog razloga, očekuje se da će Isa napraviti promjenu u licu Ankaragücüa.

Fenerbahče Ankaragucu U koliko sati će se utakmica prenositi uživo?

Utakmicu Fenerbahce-Ankaragücü, koja počinje večeras u 20.30 sati i igra se na stadionu Ülker, uživo će prenositi beIN Sports 1. Uživo praćenje 90 minuta, koje će režirati Atilla Karaoğlan, bit će u našim vijestima.

Utakmica Fenerbahce-Ankaragücü moguća 11

Gledajte utakmicu Fenerbahce Ankaragucu uživo

Fenerbahče: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhan, Malcuit, Radaković, Mujakić, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahče 1-1 Ankaragucu uživo komentar utakmice

85′ PENAL | Fenerbahče je izborio jedanaesterac. Ezgjan Alioski je poslao loptu u šesnaesterac, dok je İrfan pokušavao doći do lopte, ali je intervencija Mateja Hanouseka ostala po zemlji. Sudac Atilla Karaoğlan pokazao je jedanaesterac.

81′ GOL | Ankaragücü je poveo 1-0 golom Alija Sowea. U brzom razvoju napada Ankaragücüa, Lamine Diack prepustio je Ali Soweu, koji je visio iza obrane. İrfan je primio njegov udarac licem u lice. Dobro prateći loptu, Sowe je spustio loptu u prazan gol i odveo svoju momčad u vodstvo od 1:0.

50′ Rossi je iskosa pogodio loptu koju je ispustio Pedro. Lopta je došla do vratara Gökhana Akkana.

45+1′ Fenerbahčeov İsmail Yüksek dobio je žuti karton zbog prekršaja nad Taylanom Antalyalıjem.

45′ Samet je izveo korner koji je s lijevog krila iskoristio Arda Güler. Lopta se vratila od grede.

44′ Arda Güler vadi 3 igrača iz igre istovremeno i dovodi ih oči u oči. Vratar Gokhan nije dopustio pogodak.

43' Obrana Fenerbahcea obranila je udarac iz kuta koji je izveo Emre Kılınç. Stelios Kitsiou je udario loptu koja se vrtjela, ali je lopta otišla preko vrha.

41′ Arda Güler iz kuta je pogodio Szalaija glavom. Lopta se odbila od grede.

38′ Stelios Kitsiou dodao je loptu Ghayasu Zahidu u šesnaesterac. Odmah je pucao, ali je lopta pogodila obranu i otišla u korner.

37' Arda Güler stilski dodaje Zajca u brzom napadu Fenerbahçea. Zajc ostavio Serdaru do sebe. Serdarov udarac iz srednje linije otišao je do vratara Gökhana.

28′ Jorge Jesus je iskoristio vrijeme da nazove Mihu Zajca, İsmaila Yükseka i Ardu i rekao im što žele.

22′ Attila Szalai šalje loptu visoko iza obrane. Zastavica ofsajd se podiže za Ennera Valenciju.

8′ Arda Güler jakim udarcem izvan šesnaesterca šutira vratara Gökhana. Sametov udarac glavom pogodio je kut koji je iskoristio Arda. Stelios Kitsiou je izbacio loptu s crte.

5′ Vidjevši da Stelios Kitsiou ima pribor u uhu, sudac je opomenuo igrača. Stelios Kitsiou također je skinuo svoju naušnicu i bacio je uz rub terena.

1′ U teškoj borbi stigao je prvi zvižduk.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü gledajte utakmicu uživo Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Ankara gledajte selcukspor tv uživo gledajte utakmicu Fenerbahce Ankara Gledajte utakmicu Fenerbahce uživo Justin tv Fenerbahce Ankara supporterium24 twitter prijava Besplatno Fb Ankara gledajte prijenos gesta Fenerbahce gledajte Ankaragücü utakmica Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Ankara unencrypted watch jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu utakmica uživo

Taraftarij24 Fenerbahce Ankaragucu Gledajte utakmicu uživo, gledajte besplatne besplatne leakove, gledajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet besplatnu utakmicu Gledajte Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü utakmicu uživo, gledajte besplatno besplatno Leaks, gledajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet besplatne utakmiceTaraftarium24 Fenerbahce Ankaragücü gledajte utakmicu uživo, besplatno besplatno gledanje leaka, gledajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet besplatno utakmicu