Fenerbahce Kayserispor utakmica uživo bez lozinke gledaj prijenos uživo A Spor FB KAYSERİ ZTK utakmica gledaj link

Fenerbahce Kayserispor live stream live stream A Spor FB KAYSERI ZTK utakmica link

Navijači koji žele gledati utakmicu Fenerbahce Kayserispora uživo kako bi se plasirali u polufinale u Ziraat Turkish Cupu traže kako gledati utakmicu Fenerbahce Kayserispora na TV ekranima i internetu bez besplatnog dekodiranog ilegalnog HD prijenosa uživo. Za gledanje utakmice Fenerbahçe Kayserispor uživo, ne morate tražiti ilegalne kanale kao što su fanium24, selçuk sports, justin tv. Utakmica Fenerbahçe Kayserispora prenosit će se uživo sa ASPOR-a u HD kvaliteti u 20:30. Kada je utakmica Fenerbahçe-Kayserispor, u koje vrijeme, na kojem kanalu? Odgovori na pitanja, mogućih 11-ica i detalji prije utakmice nalaze se u našim vijestima.

Fenerbahçe i Kayserispor podijelit će svoje adute u četvrtfinalnoj utakmici Turskog poljoprivrednog kupa na stadionu Ülker. Jučer je Galatasaray eliminiran od Başakşehira. Fenerbahce želi pobijediti ZTK Kayserispor i plasirati se u polufinale kako bi zaboravio poraz od Beşiktaşa za vikend. Četvrtfinale će se igrati po metodi jednostruke eliminacije. Pobjednik dvoboja Fenerbahçe – Kayserispor u polufinalu će se boriti protiv Sivasspora.

Fenerbahče, koji je posjetom predsjednika Alija Koça i Jorgea Jesusa prekinuo bolan proces započet porazom od Beşiktaşa, izlaz traži u Ziraat Turkish Cupu. Noćna mora velikana Kayserispor ponovno traži iznenađenje. Prije kritične utakmice 'Kada je utakmica Fenerbahce-Kayserispor, u koje vrijeme, na kojem kanalu? » 11 mogućnosti i detalji su u našim vijestima.

Fenerbahçe će ugostiti Kayserispor u četvrtfinalu Turskog poljoprivrednog kupa. Izgubio 4-2 od Beşiktaşa u derbiju i zaostao za Galatasarayem u prvenstvu, Canary želi pronaći utjehu u kupu. Noćna mora velikana, Kayserispor, čeka novo iznenađenje. Četvrtfinale će se igrati po eliminacijskom postupku. Pobjednik susreta Fenerbahçe – Kayserispor u polufinalu će odmjeriti snage sa Sivassporom.

Upornost Jorgea Jesusa da igra igre visoke razine težine s trostrukom obranom nastavila se iu derbiju Beşiktaşa. Fenerbahče je opet izgubio. Iskusni trener sprema se vratiti se u obranu četvorice u kritičnoj borbi Kayserispora. KadıköyOčekuje se da će žuto-tamnoplavi napraviti gostujuću izmjenu u derbiju Beşiktaşa u utakmici u . Povratkom 2 braniča protiv Kayserija, put kluba se ponovno pojavio za Serdara Aziza. Iskusni trener večeras bi uz sebe trebao imati Merta Hakana Yandaşa i razočaravajućeg Joaoa Pedra. Dok se Zajc i İsmail očekuju u veznom redu, İrfan Can Kahveci će se vratiti u 11.

Čini se da će se ostvariti i želja navijača da Ardu Gülera vide na terenu u svakoj utakmici. Mladi talent, koji je zvijezda borbe Beşiktaşa, izlazi na teren s 11 godina u borbi Kayserispora. Moguće je i da Jorge Jesus presječe Samuela, otpusti Ferdija s desne strane i proigra Alioskog na lijevom beku, ali uz malo sreće.

Momčad koja prođe kolo igrat će protiv Sivasspora.

Pobjednik susreta Fenerbahçe – Kayserispor u polufinalu će se susresti s pobjednikom susreta Sivasspor – Gaziantep. Međutim, nakon potresa 6. veljače, Gaziantep se povukao sa svih turnira. Stoga je Yiğido automatski prošao u polufinale. Crveno-bijelima će se suprotstaviti pobjednička ekipa večerašnje utakmice. Prve utakmice polufinala igrat će se 2., 3. ili 4. svibnja. Raspored uzvratnih utakmica još nije određen.

Kayserispor je dobio posljednju utakmicu

Obje su momčadi prošle sezone podijelile adute u turskom kupu. Utakmica osmine finala Kadıköyigrao se u. Iako je Fenerbahçe İsmaila Kartala poslao 45 udarac Kayserispor Castleu u 21. minuti pod vodstvom Hikmeta Karamana, nisu mogli provjetriti mreže. Pogotkom žuto-plavih Ramazana Civeleka iz slobodnog udarca u zadnjoj minuti, Kayseri je bio momčad koja je prošla krug i priredila veliko iznenađenje.

Fenerbahce i Kayserispor su se do sada sučelili 13 puta u Turskom poljoprivrednom kupu. U dosadašnjim susretima ove dvije momčadi žuto-tamnoplavi su slavili 7 puta. Canary je jednu od ovih pobjeda odnio na penale. Dok su 3 utakmice završile neriješeno, žuto-crveni su dobili 3 utakmice.

U utakmicama koje su odigrale dvije momčadi u turskom kupu, Fenerbahçe je bio tim koji je osvojio turneju 6 puta, dok je Kayserispor jednom uspio eliminirati protivnika. Žuto-tamnoplavi i žuto-crveni timovi također su se zajedno natjecali u grupnoj fazi 1 puta u kupu. Dok je Kayseri dobio 2 od 3 utakmice odigrane u skupinama, 1 utakmice su završile neriješeno.

Predstavnik Kayserija je u posljednjem 16. kolu prošle sezone svladao Fenerbahçe rezultatom 1-0 i prošao dalje.

Kako je Fenerbahçe došao do četvrtfinala?

Fenerbahče, koji je ove sezone u turskom kupu krenuo od 5. kola, svladao je Istanbulspor s 3-1. Žuto-mornarskoplavi su zatim prošli u četvrtfinale pobijedivši Çaykur Rizespor 16-2 u posljednjem 1 kolu.

Kako je Kayserispor stigao do četvrtfinala?

Kayserispor, koji je u kup uvršten od 3. kola, pobijedio je Iğdır FK 2-1, Sivas Belediyespor u 4. kolu 1-0, Gençlerbirliği 5-2 u 0. kolu i Antalyaspor 16-2 u 0. kolu u zadnjem kolu. okrugli.. Eliminiran s .bodova.

U posljednjih 10 utakmica između Fenerbahçea i Kayserispora u Superligi i Kupu Turske žuto-tamnoplavi su dobili 7, a žuto-crveni 1 pobjedu.

Kada je utakmica Fenerbahçe-Kayserispor, u koje vrijeme, na kojem kanalu?

Utakmicu Fenerbahce – Kayserispor, koja se večeras igra na stadionu Ülker s početkom u 20.30 sati, uživo će prenositi A Spor. Rezultate uživo i sve detalje utakmice koju će voditi Volkan Bayarslan donosimo u našim vijestima.

Fenerbahce-Kayserispor vjerojatnih 11:

Fenerbahçe: Altay, Samuel (Alioski), Samet, Szalai, Ferdi, İsmail, Zajc, İrfan Can, Arda, Rossi, Valencia

Kayserispor: Bilal, Gokhan, Kolovetsios, Arif, Carole, Mensah, Ackah, Cardoso, Kemen, Mane, Thiam

Fenerbahce 3-1 Kayserispor utakmica uživo naracija koji je rezultat utakmice?

8′ Emre Mor je završio poziciju čistim udarcem na dodavanje Valencije.

Nakon gola u 9', s tribina Fenerbahçea začuli su se glasovi "Ostavka uprave".

18′ Kolovetsios je dobro tukao loptu iz kornera i zabio glavom. Kolovetsios je postigao 3 od svoja 2 gola u turskoj karijeri protiv Fenerbahçea.

30′ Kayserispor'da Emrah Başsan zamijenio je Manea.

36′ Serdar Dursun je za malo promašio gol udarcem s desne iskosa šesnaesterca.

42′ Emre Mor je završio poziciju golom nakon dodavanja u zid sa Serdarom Dursunom.

59′ Serdar Dursun procijenio je veliku pogrešku vratara Cenka Gönena i pogodio.

60' Nakon 3. pogotka s tribina su se začuli "ostavke uprave".

63′ Fenerbahče je zviždao kada su u igru ​​ušli Arao i İrfan Can Kahveci.

72′ Uzvratio je Jorge Jesus otvorivši ruke prema tribinama Fenerbahcea, koji je reagirao kada je lopta došla do Araoa.

78′ Arda Güler se uključio u igru ​​umjesto Ennera Valencije u Fenerbahceu. Dok su neke tribine zviždale Valenciji; Neki su pljeskali.