Gledajte utakmicu Fatih Karagümrük Fenerbahce uživo Gledajte FKGK Fb poveznicu uživo

Selcuk Sports Gledajte utakmicu Fatih Karagumruk Fenerbahce uživo Gledajte FKGK Fb prijenos uživo Bein Sport link

Fatih Karagümrük se suprotstavlja Fenerbahçeu u posljednjoj utakmici 28. tjedna Spor Toto Super lige. Fenerbahçe mora pobijediti u ovoj utakmici nakon što je izgubio od Beşiktaşa. Navijači koji žele gledati Karagümrük Fenerbahçe utakmicu uživo traže kako besplatno gledati FKGK Fb utakmicu uživo. Selçuk Sport Gledajte utakmicu Karagümrük Fenerbahce uživo Bez lozinke Bein Sports 1 Gledajte uživo na Justin TV Donmadan Taraftarium24 Netspor FKGK Fb ilegalna veza. Kada će se utakmica Karagümrük Fenerbahce prenositi uživo?

Gledajte utakmicu Selcuk Sports Karagümrük Fenerbahce uživo

Fenerbahče će biti gost kod Fatiha Karagümrüka u tjednu kada je lider Galatasaray MR. Momčad Andree Pirla neporažena je u 11 ligaških utakmica. S Jorgeom Jesusom Fenerbahce se više nije mogao nositi s gubitkom bodova. Kada je utakmica Fatih Karagümrük-Fenerbahçe, koliko je sati, na kojem kanalu? Odgovori na pitanja, mogućih 11 i 90 minuta prije detalji su u našim vijestima.

Selcuk Spor TV Karagumruk Fenerbahče gledati utakmicu

Fenerbahçe će u 28. tjednu Superlige gostovati Fatihu Karagümrüku. u derbiju KadıköyNakon poraza od Beşiktaşa 4-2 u. Momčad Jorgea Jesusa ne može si dopustiti gubitak bodova. Fatih Karagümrük, pod vodstvom Andree Pirla, nije izgubio u ligi već 11 utakmica. Crveno-crni imaju za cilj jakog protivnika poslati kući praznih ruku i nastaviti put.

Taraftarij24 Karagumruk Fenerbahce gledati utakmicu uživo

Mert Hakan Yandaş u Žuto-Navy Bluesima suspendiran je večeras zbog žutog kartona koji je vidio u derbiju Beşiktaşa prošli tjedan. Osim Lincolna koji je operiran, u utakmici Black Customs neće moći nastupiti Luan Peres i Michy Batshuayi koji nastavljaju s individualnim treninzima, te Jayden Oosterwolde i Joshua King koji su i dalje ozlijeđeni.

Jedna od najvećih briga je što mnoga imena dolaze u šesnaesterac prije utakmice Karagümrüka u Fenerbahçeu. Ferdi Kadıoğlu, Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Emre Mor, Miha Zajc, Willian Arao, Enner Valencia i Osayi-Samuel bit će suspendirani ako večeras dobiju žuti karton. U takvom slučaju, s Ankaragücü KadıköyNe mogu sudjelovati u sljedećoj utakmici u kojoj će igrati.

Justin TV Karagumruk Fenerbahce Utakmicu gledajte uživo na linku

Fenerbahče je bio jedna od momčadi koja je najefikasnije koristila postavljene igre u prvom dijelu sezone. Posljednjih nekoliko tjedana nije izgledao tako dobro. Međutim, postavljene figure mogu igrati važnu ulogu u ovoj igri. Karagümrük je na ovaj način postigao 52 od 16 gola. U Fenerbahçeu je taj broj 9. S druge strane, domaća momčad je previše posramljena da bi obranila prekide. Pirlovi studenti vidjeli su 47 od 15 golova postignutih nakon seta u svojim mrežama. Fenerbahče je na ovaj način primio samo 9 golova.

Talijanski nogometaš Davide Biraschi dobio je crveni karton u Fatihu Karagümrüku. Biraschi je izbačen iz igre crvenim kartonom nakon što je prošlog tjedna dobio dva žuta kartona u zadnjim minutama gostujuće utakmice protiv Istanbulspora. 28-godišnji nogometaš neće biti sa svojom momčadi u utakmici Fenerbahcea.

Karagümrük Fenerbahče U koliko sati će se utakmica prenositi uživo?

Utakmica, koja se večeras igra na Olimpijskom stadionu Atatürk i počinje u 20.30, bit će u izravnom prijenosu na beIN Sports 1. Uživo praćenje 90 minuta, koje će režirati Abdulkadir Bitigen, bit će u našim vijestima.

Fatih Karagümrük Fenerbahce vjerojatno 11:

Fatih Karagumruk: Batuhan, Salih, Baniya, Drešević, Levent, Ricci, Bertolacci, Ozdoev, Colley, Borini, Diagne

Fenerbahče: Altay, Ferdi, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Emre Mor, Arda (Rossi), Serdar Dursun, Valencia

Karagümrük 1-2 Fenerbahče uživo komentar utakmice

2′ Emre Mor osjetio je pogodak izvan šesnaesterca. Pucao je u vratara Batuhana.

4′ Arao je zakucao loptu u mrežu, ali je sudac poništio pogodak zbog prekršaja.

12′ Enner Valencia nije mogao proći Batuhana na poziciji okrenutoj prema vrataru. Nakon završetka pozicije podignuta je zastavica ofsajd.

24′ Fatih Karagümrük je poveo 1-0 golom Ozdoeva. Ozdoev je završio poziciju nakon što je Altay odbio udarac izvan šesnaesterca. Magomed Ozdoev protresao je mrežu u prvom susretu s loptom Fatiha Karagümrüka u šesnaestercu Fenerbahçea.

42′ Ferdi Kadıoğlu je dobio žuti karton i isključen je na utakmici Ankaragücü.

44′ Fabio Borini je pucao izvan šesnaesterca nakon što se očistio, ali se lopta vratila na drugi način.

50′ Altay Bayındır nije dopustio Colleyu da postigne pogodak u poziciji licem.

51′ Miha Zajc je udario u povratku izdaleka i postigao fantastičan gol.

56′ Borini je promašio okvir iskosa.

57′ Umjesto İrfana Cana i Emrea u igru ​​su ušli Arda i Rossi.

63′ Čekali su penal igrači Fenerbahčea. Nakon pregleda VAR-a odlučeno je da se nastavi.

71′ Arda Güler jako je tukao, Joao Pedro vratio loptu od vratara auta