Sažetak: Konyaspor 2-1 Galatasaray sažetak utakmica i poveznica na golove

Sažetak Konyaspor Galatasaray sažetak utakmice i golove pogledajte link

Galatasaray je prekinuo svoj niz od 26 utakmica bez poraza u 14. tjednu Superlige izgubivši 2-1 od Konyaspora. U utakmici u kojoj je Galatasaray poveo u 31. minuti s Milotom Rashica u prvom poluvremenu, domaći Konyaspor je golovima Sonera Dikmena i Oğulcana Ülgüna u drugom poluvremenu slavio 2-1 i osvojio 3 boda. Cijeli sažetak, golove i važne trenutke utakmice Konyaspor-Galatasaray navijači mogu pogledati na web stranici Bein Sports.

Galatasaray se suočio s Konyasporom u gostima u 26. tjednu Süper Lig Spor Toto. Ugostivši stadion Konya Metropolitan Municipality, tim je pobijedio rezultatom 2-1.

Galatasaray je poveo Milot Rashica u 31. minuti, dok je Konyaspor uzvratio Sonerom Dikmenom u 62. minuti. Konyaspor, koji je postigao još jedan gol s Oğulcan Ülgünom u produžetku, dobio je utakmicu 2-1.

Berkan Kutlu, koji je započeo utakmicu u prvih 11 Galatasaraya, isključen je u 35. minuti zbog žutog kartona. Berkan Kutlu neće moći igrati protiv Adane Demirspor sljedeći tjedan.

Nakon ovog rezultata prekinut je 14. prvenstveni niz Galatasaraya.

Galatasaray je ovim rezultatom dobio 60 bodova. Konyaspor je porastao na 34 boda.

Galatasaray će se sljedeći tjedan susresti s Adana Demirsporom u ligi. Konyaspor će ići u Ümraniyespor.

Konyaspor 2-1 Galatasaray sažetak utakmice i važni trenuci utakmice

90+3 GOLOVA | Konyaspor je poveo 2-1 golom Oğulcan Ülgüna. Oğulcan, koji je dočekao loptu ispred sebe nakon dodavanja Bruna Paza, poslao je loptu u mrežu jakim i slabim udarcem.

88′ Pogodak Konyaspora protiv Endrija Çekija ne računa se kao ofsajd. Endri Çekici dobio je žuti karton zbog skidanja dresa nakon ovog pogotka.

77 Nicolo Zaniolo puca izvan šesnaesterca, Šehić izvodi korner u zadnji tren.

76′ Mahir je tukao iza stative i poslao u zaleđe obrane. Balon je odletio.

71′ Lopta Milota Rashice u mrežu poništena zbog zaleđa.

70 otišao iz Rashice u Icardi. Icardi nije dobio udarac koji je želio.

70′ Francisco Calvo je dobio žuti karton zbog prekršaja nad Icardijem.

68′ U brzom napadu Konyaspora, Marlos je pokušao ubaciti loptu Dioufu u prazan prostor, ali kritično je intervenirao Kaan Ayhan.

62′ GOL | Konyaspor je izjednačio golom Sonera Dikmena. Soner je vrlo dobro kontrolirao loptu koju je Bruno Paz oduzeo sa zemlje. Udarac koji je uputio desnom nogom također je pogodio Musleru i otišao u mrežu.

61′ Sacha Boey je dobio žuti karton jer je faulirao Marlosa.

60′ Icardi je pogodio daljnju stativu, a Sergio Oliveira u šesnaesterac. Putovanje kožom je došlo do vrhunca.

57′ Abdulkerim je intervenirao na loptu koju je Calvo skrenuo unutar šesnaesterca. Muslera je u posljednji trenutak pospremio loptu prema golu.

54′ Pogodak Mame Dioufa u Konyasporu je poništen zbog ofsajda.

51′ Icardi ne može dotaknuti loptu koju je Leo Dubois oduzeo s lijevog boka. Zatim je postavljena zastavica ofsajd.

43′ Sacha Boey s desne strane šalje loptu u šesnaesterac i kreće prema golu. Pod kontrolom Šehića lopta je pogodila bočne mreže.

37 Još ​​jedan žuti za Icardija! Argentinska zvijezda je dobila žuti karton nakon što je faulirala Adila u veznom redu.

36′ Berkan Kutlu dobio je žuti karton zbog prekršaja koji je napravio protiv protivnika na sredini terena. Berkan Kutlu suspendiran je žutim kartonom. Young je odsutan na utakmici Adana Demirspor.

31′ GOL | Galatasaray je poveo 1-0 golom Milota Rashice. U brzom napadu Galatasaraya, Kerem je vidio Rashicu naprijed. Kosovac je loptu poslao u mrežu blagim udarcem lijevom nogom.

29′ Icardi je vidio kako se Boey kotrlja s leđa. Boey je opalio iskosa. Golman Sehiç izveo je loptu iz kornera.

21' Alejandro Pozuelo je ubacio Francisca Calva u šesnaesterac. Lopta je otišla iznad glave.

18′ Milot Rashica šalje loptu u bek obrane, a Icardi na centaršut šalje loptu u mrežu. Lopta je ostala u golmanu Šehiću.

13′ Marlos Moreno lukom pogađa obranu i ide prema Musleri.

Muhammet Demir dočekuje loptu s desnog krila u 5′ Abdulkerima. Htio je prepustiti Mahiru Emreliju koji je bio u šesnaestercu, ali je intervenirao Dubois.

3′ Mahir Emreli se spustio iz zadnjeg reda s desne strane i izbacio loptu. U obrani, kritički odgovor Duboisa.

1′ utakmica je počela znakom Zorbaya Küçüka.

Pogledajte Konyaspor Galatasaray Highlights Youtube Veza za pregled utakmice Bein Sports Konya GS. Kakav je rezultat utakmice Konyaspor Galatasaray? Koliko traje utakmica Konyaspor Galatasaray? Tko je postigao golove u utakmici Konyaspor Galatasaray? Konyaspor Galatasaray pogledajte sažetak youtube, Gledajte sažetak utakmice Konya Galatasaray bein sport, liga tv Konyaspor gledajte sažetak utakmice Galatasaray, gledajte sažetak utakmice Konyaspor, Tko je postigao golove utakmice Konyaspor Galatasaray? Koliko traje utakmica Konyaspor Galatasaray?, Pogledajte golove Konyaspora, pogledajte sažetak utakmice Galatasaraya, pogledajte sažetak, bein sport Pogledajte sažetak utakmice Galatasaraya, Tko je postigao golove Konyaspora?, Tko je postigao golove Galatasaraya?, Pogledajte golove Galatasaraya