Alanyaspor (1-3) Fenerbahce Istaknuti događaji, golovi i pozicije za penale

Alanyaspor Fenerbahce Mac Sažetak golova i kaznenih pozicija

Fenerbahçe je osvojio 26 boda pobijedivši Alanyaspor 3-1 u 3. tjednu Superlige. Iako je Fenerbahçe gubio 1-0 u prvom poluvremenu, izborio je 2 kaznene pozicije u drugom dijelu susreta koji je odigrao superiorno. Uz 2 pogotka Ennera Valencije, koji je penalce pretvorio u golove, te pogocima Emrea Mora u produžetku, na terenu je svladao Alanyaspor 3-1 i izborio važnu pobjedu u smislu smanjenja zaostatka između njega i Galatasaraya. Posebno navijači koji žele pogledati sažetak utakmice Alanyaspor Fenerbahce, kaznene pozicije i golove čekaju da Bein Sports objavi sažetak.

U utakmici Alanyaspora Fenerbahcea, sudac Metin Kalkavan dosudio je prvu poziciju za jedanaesterac izravno, ali je dao drugu poziciju prateći VAR. Jorge Jesus je drugi put dobio crveni karton od suca i morao je na tribine. Iako je Fenerbahçe odigrao jako dobro u vrlo uzbudljivoj utakmici, obrana Alanyaspora je čvrsto stajala i spriječila Fenerbahçe da napravi razliku.

Sažetak utakmice Alanyaspor Fenerbahce i važni trenuci utakmice

U 26. tjednu Süper Lig Spor Toto, Fenerbahçe je u gostima pobijedio Alanyaspor 3-1.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Alanyasporlu Koulouris u 6. minuti. U 2. poluvremenu na scenu je stupio Enner Valencia, a Fenerbahçe je ostavio poluvrijeme iza sebe 1-0. Korištenjem jedanaesterca u 63. i 85. minuti Valencia je postigla golove kojima je povela s 2:1. U 90+2 Emre Mor postiže pogodak koji rasterećuje svoju momčad i dovodi rezultat na 3-1.

Trener Jorge Jesus dobio je crveni karton u 67. minuti. Portugalski trener neće voditi svoju momčad u derbiju Beşiktaşa.

Fenerbahče, koji je propustio 1 utakmicu, ovim je rezultatom povećao svoj skor na 54, smanjivši bodovnu razliku za vodećim Galatasarayem na 6. Alanyaspor je imao 28 bodova.

Sljedeći susret žuto-tamnoplavi igraju protiv Beşiktaşa. Narančasto-zeleni će se susresti s Giresunsporom.

Alanyaspor Fenerbahce Istaknuti događaji, golovi i kaznene pozicije Gledajte Bein Sports