Galatasaray Ümraniyespor Istaknuti događaji i golovi (3-2) Bein Sports link za gledanje

galatasaray umraniyespor mac sažetak i ciljevi bein sport gledaj gs umraniye mac sažetak gledaj kopiju

Galatasaray Ümraniyespor Istaknuti rezultat utakmice: (3-2) i njihovi golovi gledajte Bein Sports Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE pogledajte sažetak utakmice link Pogledajte sažetak i golove Galatasaray utakmice Nastavite čitati naše vijesti da biste gledali Icardijeve golove! Pogledajte Galatasaray Umraniyespor Highlights Youtube Gledajte vezu sažetka utakmice Bein Sports Gs UMRANİYE. Kakav je rezultat utakmice Galatasaray Umraniyespor? Koliko puta je utakmica Galatasaray Umraniyespor završena? Tko je postigao golove u utakmici Galatasaray Ümraniyespor? Pogledajte sažetak Galatasaray Ümraniyespora youtube, Gs Ümraniyespor gledaj sažetak utakmice bein sport, liga tv Galatasaray Ümraniyespor gledaj sažetak, gledaj sažetak utakmice Galatasaray, Tko je postigao golove utakmice Galatasaray Ümraniyespor? Koliko dugo je gotova utakmica Galatasaray Ümraniyespor?, Gledajte golove Galatasaraya, gledajte sažetak utakmice Ümraniyespora, gledajte sažetak, bein sport Ümraniyespor gledajte sažetak, Tko je postigao golove Galatasaraya?, Tko je postigao golove Ümraniyespora?, Gledajte golove Ümraniyespora Galatasaray Ümraniyespora Detalji sažetka utakmice…

Galatasaray je pobijedio: Galatasaray je pobijedio Ümraniyespor 22-3 u utakmici 2. tjedna Süper Toto Süper Lig. U drugom poluvremenu slavio je s 2 pogotka Icardija. Galatasaray je povećao skor na 51, a razlika između vodećeg Fenerbahcea iznosila je 7 bodova. Umraniyespor je ostao na 14 bodova. Galatasaray sljedeći tjedan ima derbi s Trabzonsporom, dok će Ümraniyespor ugostiti Adana Demirspor.

Kakav je rezultat utakmice Galatasaray Ümraniyespor?

Utakmica Galatasaray Ümraniyespora završila je 3-2 uz nadmoć Galatasaraya.

Tko je postigao golove na utakmici Galatasaray Umraniyespor?

Abdülkerim Bardakcı i argentinska zvijezda Mauro Icardi postigli su dva pogotka koji su donijeli pobjedu Galatasarayu.

Umut Nayir i Oğuz Gürbulak postigli su golove Ümraniyespora.

Gledajte Galatasaray Ümraniyespor iz minute u minutu i golove

Utakmica koja se igra na stadionu Nef počela je danas u 20.00 sati. Sudac Cihan Aydın dosudio je 1 jedanaesterac u korist Galatasaraya, a žuto-crveni su penal pretvorili u gol s Icardijem.

1′ Utakmica počinje udarcem domaćina Galatasaraya.

2′ Dočekuje loptu iza šesnaesterca, Lucas Torreira bez čekanja udara o zemlju, ali se kožna lopta vraća iz obrane.

3′ Dries Mertens, koji je s lijeve strane iskosa poslat u šesnaesterac, tuče čim uđe u šesnaesterac, ali vratar Orkun Özdemir dolazi do gornjeg desnog kuta i uspijeva pokupiti loptu.

7′ Gosti su se približili golu! Onur Ayık, koji s lijevog krila pomiče loptu poslanu u bek obrane, ulazi s lijeve strane iskosa u šesnaesterac i pokušava sreću sa zemlje, ali vratar Fernando Muslera ne dopušta pogodak!

11′ Gol [0-1] (Zasluge Ümraniyespor) GOOOOL !! QuelKredi Ümraniyespor je poveo s Umutom Nayirom! U napadu koji se ubrzano razvija s desnog krila, Geraldo sustiže suparnika i ulazi u šesnaesterac te bez spuštanja na posljednju liniju šalje svoje dodavanje prema šesnaestercu. U ovom trenutku, dodavanje Umuta Nayira pogađa zemlju i vraća mrežu natrag u lijevi kut.

15′ Opet gostujući tim vrlo blizu pogotka! Ostavljajući suparnika iza sebe u napadu s desnog krila, Geraldo šalje svoje dodavanje na šesnaesterac bez spuštanja u posljednju liniju. U tom trenutku dodavač Durel Avounou izvodi udarac s tla, ali vratar Fernando Muslera ne dopušta pogodak na dva udarca!

18′ Sergio Oliveira, koji na pas Kerema pronalazi loptu iza šesnaesterca, snažno tuče po zemlji, ali vratar Orkun Özdemir ne dopušta pogodak!

21′ Sacha Boey kreće s desne strane i šalje veznjaka u šesnaesterac. Lopta koja je iskosa ostavljena u šesnaestercu bila je ispred Driesa Mertensa. Iskusni igrač puca bez čekanja, ali kožna lopta ide direktno u vratara Orkuna Özdemira.

26′ Milot Rashica šalje dodavanje s desne strane u šesnaesterac. Nakon auta u šesnaestercu, Mauro Icardi šalje pas svom prijatelju Keremu Aktürkoğluu pored peterca. Kerem bez čekanja pokušava sreću sa zemlje, ali obrana uspijeva intervenirati u posljednji trenutak.

32′ Gol [1-1] (Galatasaray) GOOOOL!! Galatasaray remizirao s Abdulkerimom Bardakçıjem! Dries Mertens šalje veznog igrača u prostor za šest pasova nakon udarca iz kuta s desnog krila. Abdülkerim Bardakcı se odbija od daljnje vratnice glavom Victora Nelssona, završava loptu i vraća okruglu kožnu loptu u mrežu iz lijevog kuta.

36′ Gosti su se približili golu! Ubačaj s desne strane, Geraldo šalje svoj zračni pas iza šesnaesterca. U međuvremenu, Durel Avounou šutira njegov dolazak, ali vratar Fernando Muslera ponovno brani gol!

39′ Gol [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GOOOOL !! Kredi Ümraniyespor je poveo s Oğuzom Gürbulakom!

43′ Dries Mertens, koji na dodavanje Lucasa Torreire pronalazi loptu iza šesnaesterca, misli direktno u gol, ali vratar Orkun Özdemir dolazi do lijevog kuta i uspijeva izbaciti kožnu loptu.

56′ Yunus Akgün u napadu s desnog krila šalje veznjaka u šesnaesterac. Lopta koja se odbija od obrane ostaje ispred Sacha Boeya na desnoj strani šesnaesterca. Iskusni igrač snažno pogađa, ali vratar Orkun Özdemir dolazi do lijevog kuta i ne dozvoljava gol!

59′ PENAL!!! Strahil Popov igra rukom unutar šesnaesterca, a sudac Cihan Aydın pokazuje na penal!

60′ Gol iz kaznenog udarca [2-2] (Galatasaray) GOOOOL !! Mauro Icardi spaja mreže i kožni krug s panenkim udarcem po sredini gola i okuplja momčad!

63′ Lucas Torreira, koji nakon dodira s desnog krila pronalazi loptu u desnoj iskosa šesnaesterca, puca po zemlji, ali vratar Orkun Özdemir dolazi do lijevog kuta i ne dozvoljava gol.

77′ CRVENI KARTON! Durel Avounou, koji je eliminirao svog protivnika Lucasa Torreiru u borbi na sredini terena u BiriKredi Ümraniyesporu, bio je u ofsajdu sa svojim drugim žutim kartonom!

79′ Galatasaray ne može profitirati od apsolutne gol pozicije s Bafetimbijem Gomisom koji je ušao u igru! Juan Mata šalje veznog igrača na dalju stativu u korner izveden s desnog krila. U međuvremenu, Abdülkerim Bardakcı šalje svoje dodavanje na drugu stativu udarcem glavom. Našavši loptu ispred sebe, Bafetimbi Gomis pokušava sreću sa zemlje, ali vratar Orkun Özdemir uspijeva intervenirati u posljednji trenutak!

82′ Gol [3-2] (Galatasaray) GOOOOL!! Galatasaray poveo s Maurom Icardijem! Abdülkerim Bardakcı, koji nailazi na loptu lijevom dijagonalom, šalje svoju sredinu prema šesnaestercu.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.