Omiljeni turistički Erciyes u Kayseriju preplavili su ljubitelji skijanja

Ljubitelji skijanja vide omiljeni Erciyes u Kayseriu među turistima
Omiljeni turistički Erciyes u Kayseriju preplavili su ljubitelji skijanja

Gradonačelnik metropolitanske općine Kayseri dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Erciyes A.Ş. susreo se s domaćim i stranim turistima u skijaškom centru Erciyes kojim upravlja Predsjednik Büyükkılıç izjavio je da ljubitelji skijanja iz cijele Turske dolaze u Erciyes i rekao: “Sve naše staze su pune. Ski centar Erciyes ovo zaslužuje.”

Predsjednik Büyükkılıç posjetio je skijaški centar Erciyes, koji je jedan od najvažnijih centara Turske sa 112 skijaškom stazom od 41 kilometara i 19 mehaničkih objekata u oblasti planinarenja i zimskih sportova, što je omiljeno u turizmu u Kayseri.

Büyükkılıç se susreo s domaćim i stranim turistima u skijaškom centru Kayseri Erciyes, koji je prepun ljubitelja skijanja.

Ljubitelji skijanja koji su došli posjetiti skijaški centar Erciyes izvan grada zahvalili su predsjedniku Büyükkılıçu na ulaganjima i uslugama.

“SVE NAŠE PISTE SU PUNE”

Ocjenjujući interes za skijaški centar Erciyes, gradonačelnik Büyükkılıç je rekao: „Nadamo se i molimo da će u narednim danima pasti više snijega. Jer snijeg nam je jako važan, on je sredstvo obilja. Hvala Bogu, u tom smislu naša Erciyes je nosila bijelu vjenčanicu, ali Erciyes obučena u ovu vjenčanicu ima značenje kod skijaša na skijalištu. Trenutno su sve naše staze popunjene, a naši građani imaju koristi od naših skijaških staza dolazeći iz grada, izvan grada i iz inozemstva. Gotovo svi oni dolaze izvan grada”, rekao je.

“OVAJ OBJEKAT JE VELIKA PREDNOST ZA NAŠU DRŽAVU I NAŠ GRAD”

Opisujući Erciyes kao perjanicu turizma sa svojim mogućnostima i potencijalom, Büyükkılıç je rekao: „Još jednom dijelimo da je takav objekt, koji je perjanica turizma sa svojih 19 mehaničkih objekata, 41 pistom i stazom dugom 112 kilometara, veliki uspjeh za našu zemlju i za naš grad. Ovdje dijelimo naše zdrave, mirne i skijaške želje našim prijateljima skijašima. Vrijeme je lijepo, sunce sija, snijeg je takav, ostaje samo skijanje.”

RADI NA RAZVOJU SKIJAŠKE KULTURE IZ METROPOLITAN

Napomenuvši da predano rade na razvoju skijaške kulture u Kayseriju, gradonačelnik Büyükkılıç je rekao: “Iako su radni dani, posvuda je puno i naše staze su zaista bogate. Na neki način, to je dobitak od semestra. Naši građani iz Kayserija također dolaze u različitim terminima. Možemo reći da skijaška kultura u Kayseri nije na razini kakvu želimo. Imamo i tečajeve skijanja koji to mogu pružiti. U tom smislu također činimo potrebno samožrtvovanje. Nadam se da ćemo nastaviti još više poticati i ohrabrivati ​​naše mlade“, rekao je.

Büyükkılıç je izjavio da je pitao goste koji dolaze u Erciyes iz cijele Turske odakle dolaze i rekao:

“Čuli smo se iz gotovo 81 pokrajine. Imamo goste iz zemlje i inozemstva. Kada sam pitao odakle dolaze, uspio sam pronaći 19 osobu iz Kayserija kao 1. osobu. I nas veseli i veseli. Dakle, stranci dolaze u ovaj grad na skijanje. Ski centar Erciyes to zaslužuje. Kažem dobrodošlicu našim gostima, donijeli su radost.”

Büyükkılıç je promatrao ljubitelje skijanja u skijaškom centru Erciyes i napravio mnogo fotografija za uspomenu s građanima. Predsjednik Büyükkılıç tijekom posjete Erciyesu, Erciyes A.Ş. Murat Cahid Cıngı, predsjednik Upravnog odbora, također je bio u pratnji.

Günceleme: 03/02/2023 14:58

Slični oglasi

Budite prvi koji će komentirati

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.


*