Jesu li školski godišnji odmori u pokrajinama s potresima, koliko dana godišnjeg odmora? Jesu li školski praznici u Kahramanmaraşu?

Školski odmor u pokrajinama s potresom Koliko dana odmora Školski odmor u Kahramanmarasu?
Jesu li školski godišnji odmori u provincijama s potresom, koliko dana godišnjeg odmora su školski godišnji odmori u Kahramanmaraşu?

Dva potresa magnitude 7,4 dogodila su se u okrugu Pazarcık u Kahramanmaraşu i 6,4 u okrugu Nurdağı u Gaziantepu. Potres je uzdrmao mnoge pokrajine u regiji istočne i jugoistočne Anatolije, središnjoj Anadoliji i mediteranskoj regiji. Škole su obustavljene u mnogim pokrajinama zbog obilnih snježnih padalina, a status praznika u školama nakon potresa bio je zanimljiv. Potpredsjednik Fuat Oktay dao je izjavu nakon potresa magnitude 7,4 koji se dogodio u Kahramanmaraşu. Jesu li školski praznici u Adani, Mersinu, Kahramanmaraşu, Diyarbakıru, Gaziantepu, Adıyamanu, Osmaniye, Malatayi?

JESU LI U ŠKOLAMA ODMORI NAKON POTRESA?

Obrazovanje je obustavljeno u mnogim pokrajinama zbog potresa i snježnih padalina. Ankara i Istanbul, Samsun, Aksaray, Kırıkkale, Çanakkale, Gümüşhane, Şırnak, Balıkesir, Sakarya, Düzce, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Sivas, Tunceli, Kahramanmaraş, Gaziantep, Bayburt, Karaman, Malatya, Ardahan, Kayseri, Obrazovanje je obustavljeno na jedan dan u Ağrı, Isparta, Giresun, Nevşehir, Kütahya, Erzurum, Elazığ, Kırşehir, Niğde, Yozgat, Burdur, Bitlis, Hakkari, Kars, Denizli, Konya, Erzincan i Afyonkarahisar, a dva dana u Bingöl i Muş .

Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli i Feke od Adane; antalyjski Gündoğmuş i İbradı; Zbog snježnih padalina u četvrtima Gercüş i Sason u Batmanu, trening se neće održati u ponedjeljak, 6. veljače, te 2 dana u nekim četvrtima u Siirtu.

Autobusno obrazovanje obustavljeno je u ponedjeljak, 6. veljače u Çankırı, Sinopu, Yalovi i Tokatu te u okrugu Cide u Kastamonuu.

ŠKOLE U 10 PROVINCIJA 1 TJEDAN ODMORA

Potpredsjednik Fuat Oktay dao je izjavu nakon potresa magnitude 7,4 koji se dogodio u Kahramanmaraşu. Oktay je rekao: “Sve naše škole su na odmoru jedan tjedan u 10 pokrajina. Ministarstvo nacionalnog obrazovanja također će dati izjavu.” rekao je.

ŠKOLSKI PRAZNIK U MERSINU

U izjavi guvernera Mersina,

“Širom naše pokrajine Mersin, obrazovanje je obustavljeno na jedan (06.02.2023) dan u ponedjeljak, 1., a škole su bile na odmoru. Osim toga, naše trudnice i osobe s invaliditetom koje rade u javnim ustanovama te naše djelatnice koje imaju djecu od 10 godina i mlađu smatrat će se administrativnim dopustom.” korišteni su izrazi.

U izjavi koju je dao guverner Ali Hamza Pehlivan, “Potres koji se dogodio u Kahramanmaraş Pazarcıku također se osjetio u našoj provinciji Mersin. Ozdravi brzo. U cijeloj našoj pokrajini do sada nije otkriven niti prijavljen gubitak života ili imovine. Radovi na skeniranju naših timova se nastavljaju.” rečeno je.

TAKOĐER JE BIO PRAZNIK U ADANI

Guverner Adane Süleyman Elban rekao je: “Zbog potresa koji smo osjetili u našem gradu, obrazovanje je obustavljeno na jedan dan u svim našim obrazovnim ustanovama u ponedjeljak, 6. veljače.

Brzo ozdravljenje svim našim sumještanima, a posebno našim učenicima i profesorima.” koristio njegove izjave.

KAHRAMANMARAÞ

Gubernija Kahramanmaraş dala je pismenu izjavu nakon snježnih padalina. U priopćenju se navodi da je "u ponedjeljak, 6. veljače na jedan dan obustavljeno obrazovanje u osnovnim i srednjim školama diljem naše pokrajine".

Malatya

U pisanom priopćenju ureda guvernera, navedeno je: "Zbog problema s kojima će se susresti u prijevozu zbog poledice na cestama zbog tekućih nepovoljnih vremenskih uvjeta u cijeloj provinciji Malatya, škole i obrazovne institucije povezane Ministarstvu narodne prosvjete u svim našim okruzima bili zatvoreni na jedan dan 6. veljače."

Adýyaman

Ured guvernera Adıyamana dao je sljedeću izjavu; “S obzirom na nastavak poledice na cestama zbog obilnih snježnih padalina i negativnosti koje se mogu dogoditi u prometu, u ponedjeljak, 6. veljače obustavljena je nastava u cijeloj našoj pokrajini. Osim toga, isti će se dan uzeti u obzir i administrativni dopust za osobe s invaliditetom i trudnice koje rade u javnom sektoru.

Gaziantep

Guverner Gaziantepa Davut Gül dao je sljedeću izjavu: “Zbog obilnih snježnih padalina u Gaziantepu, sve obrazovne ustanove i rehabilitacijski centri zatvoreni su na jedan dan u ponedjeljak, 6. veljače. Javno osoblje s invaliditetom i trudnoća smatrat će se administrativnim dopustom. Igrajte se grudanjem i čitajte knjigu.

Günceleme: 06/02/2023 10:44

Slični oglasi

Budite prvi koji će komentirati

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.


*