'Big Fish' ide na LÖSEV na JIG turniru održanom u Adani Karataş

Velika riba je izgubila na JIG turniru održanom u Adani Karatas

3. JIG turnir u organizaciji gradske općine Adana održan je u luci Karataş. Ulovljena riba je stavljena na aukciju, a prihod je doniran LÖSEV-u.

Na turniru održanom u luci Karataş, 210 sportaša natjecalo se u 66 kategorije sa 3 čamaca. Novčane nagrade i razne poklone dobili su natjecatelji koji su se natjecali u kategorijama „Uhvati i pusti“, „Najveća riba“ i „Najveća riba“.

Sudačka komisija s Fakulteta za ribarstvo Sveučilišta Çukurova sudjelovala je na turniru na kojem su koncertirali i lokalni umjetnici. Dok je 66 riba ulovljeno i pušteno u odjel za ulov i puštanje, tim Molly je osvojio nagradu od 5000 TL, a drugoplasirani tim Boyka donirao je 3000 TL LÖSEV-u.

Tim Fabulous Fishermen osvojio je treće mjesto u istoj grani i dobio nagradu od 2000 lira. U kategoriji riba prvo mjesto osvojio je tim Esas 01, drugi je bio tim Özibey, a treći tim Turkuaz. Tim Diffirci osvojio je najveću ribu nagradu od 7500 TL i borbeni pojas na turniru.

12.150 TL dobivenih od aukcije ribe ulovljene kao rezultat turnira također je donirano LÖSEV-u.