Selinay Tuğçe Kır obilježio je utrke Turskog kupa u triatlonu Ordu

Selinay Tugce tragovi zemlje na utrkama Turskog kupa u Ordu triatlonu

U utrkama Ordu Triathlon Turkey Cup održanim u Orduu u suradnji s gradskom općinom Ordu i Turskim triatlonskim savezom, atletičarka gradske općine Selinay Tuğçe Kır pobijedila je svoju najbližu suparnicu za 07.06 minuta i nikome na domaćem terenu nije prepustila vrh postolja.

Ordu Triathlon Turkey Cup, čiji je domaćin gradska općina Ordu, nastavlja se s velikim entuzijazmom. Triatlonci u različitim kategorijama žestoko se natječu u 3 odvojene staze: plivanje, biciklizam i trčanje. Borba atletičara u utrkama koje su se ove godine održale po treći put uz sudjelovanje 22 sportaša iz 410 pokrajine izaziva veliko uzbuđenje publike.

SELİNAY JE ZA 07.06 MINUTA NAJBLIŽEM KONKURENTU DOŠAO DO POBJEDE

Nacionalna atletičarka Sportskog kluba gradske općine Ordu Selinay Tuğçe Kır, koja je postigla uspješne rezultate u svakoj utrci u kojoj je sudjelovala i učinila Ordu ponosnim, nije napustila vrh u utrkama Ordu Triathlon Turkey Cup Races. Kır, koja je napravila veliku razliku od svoje najbliže konkurentice u A kategoriji djevojaka za 07.06 minuta, uzela je traku za prsa i završila utrku na 1. mjestu.

KIR: “PUNO HVALA NAŠEM PREDSJEDNIKU HILMIJU GULERU”

Izražavajući svoje osjećaje i misli nakon utrke, nacionalni sportaš Sportskog kluba gradske općine Ordu Selinay Tuğçe Kır rekao je da je jako sretan što je bio prvi u Orduu. Izrazivši da mu se organizacija jako sviđa i da mu je cilj Europa, Kır je zahvalio gradonačelniku Metropolitanske općine na podršci. Također je prenio zahvalnost Mehmetu Hilmi Güleru.

Selinay Tuğçe Kır je u svojim izjavama dala sljedeće izjave:

“To je sjajna organizacija. Bila je to zabavna staza, iako je vjetar bio nedostatak. Natječem se za vojsku. Jako sam sretan što sam ovdje stekao diplomu. Gradonačelnik gradske općine Ordu dr. Hvala puno Mehmetu Hilmi Güleru. Na neki način, ja sam ovdje zbog njih. Moje odredište je Europa. To mi je jako važno u ovim utrkama.”

Nacionalna atletičarka Sportskog kluba gradske općine Ordu Selinay Tuğçe Kır, koja je nakon utrke zauzela 1. mjesto, primila je medalju od zamjenika gradonačelnika gradske općine Ordu Adema Atika i doživjela veliku radost.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.