Završena je selekcija mlade reprezentacije u plivanju na otvorenom i prvenstvo Turske

13 sportaša iz 31 kluba iz 126 gradova natjecalo se dva dana na omladinskoj selekciji mladih u otvorenom plivanju i prvenstvu Turske, čiji je domaćin bio Turski plivački savez u Alanji.

U utrkama održanim na plaži Galip Dere iza zgrade općine Alanya, Doğa Babacan je bila prva s 10000 sata 2 minuta 5 sekundi, Azra Aksu je bila druga s 55 sata 2 minuta 12 sekundi, a Sudenas Çakmak je bio treći s 49 sata 2 minuta 14 sekundi u 18 m slobodno ženske kategorije. U dobnoj kategoriji na 10000 metara slobodno za muškarce 18-19 godina, Muharrem Batu Servi bio je prvi s 1 sat 54 minute 04 sekunde, Umut Yıldırım je bio drugi s 1 sat 54 minute 06 sekundi, a Yağız Efe Arı bio je treći s 1 sat 54 minute 07 sekundi. U muškoj kategoriji na 10000 metara slobodno u dobi od 20 do 30 godina, prvo mjesto zauzeo je Doğukan Ulaç s vremenom 1 sat 58 minuta i 29 sekundi.

Naši vrhunski sportaši imat će pravo ulaska u mladu reprezentaciju i predstavljati našu zemlju. Menadžer za mlade i sport Alanye Emre Kıldırgıcı i članovi uprave Turskog plivačkog saveza uručili su medalje najboljim sportašima.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.