Veliko uzbuđenje na turniru u kartingu srednje škole Akademije

Utrke koje je od 26. do 27. veljače 2022. organizirao Odjel za mlade i sport Gradske općine Kocaeli na karting stazi Outlet Center posvjedočile su velikom uzbuđenju. Natječući se među 30 najboljih u muškoj i ženskoj kategoriji u kvalifikacijskim utrkama Karting turnira srednjih škola Akademije, plasirali su se u finale i nastavili svoje snove da postanu prvaci.

BORBE OD DAH

U kvalifikacijskim utrkama Karting turnira Akademije 2022. natjecalo se 2 sportaša u 109 različite kategorije. Organizacija, u kojoj su se određivali sportaši koji će sudjelovati u završnim eliminacijama, u dva dana svjedočila je borbama koje oduzimaju dah.

NAJBOLJE VRIJEME U 6 TURA

Na kraju organizacije, u kvalifikacijskoj utrci u kojoj je sudjelovalo 49 atletičarki u ženskoj kategoriji, prvo mjesto zauzela je Buse Demiray koja je ostvarila najbolje vrijeme u 300 krugova na stazi od 6 metara, dok je Nurgül Açıkgöz zauzela drugo mjesto, a Senanur Erkan je zauzeo treće mjesto. U muškoj kategoriji Yaser Altuner, koji je imao najbolje vrijeme u 300 krugova na stazi od 6 metara, završio je prvi u kvalifikacijskoj utrci u kojoj je sudjelovalo 60 sportaša. Drugo mjesto zauzeo je Yusuf Efe Kurt, a treće Berkay Karaag.

FINALE ĆE SE NASTAVITI KVALIFIKACIJSKIM UTRKAMA

Karting turnir srednjih škola Akademije nastavlja se završnim kvalifikacijskim utrkama koje će se održati na Outlet Center Karting stazi 05. ožujka, a prvaci u svim kategorijama bit će proglašeni 13. ožujka. Popis sportaša koji su bili uspješni u kvalifikacijskim utrkama turnira i kvalificirali se za finalne eliminacije koje će se održati 05. ožujka 2022. je sljedeći;

U ženskoj kategoriji; Buse Demiray, Nurgül Açıkgöz, Senanur Erkan, Tuhana Taş, Sude Yeter, Burcu Arslan, Sinem Cangar. Seyda Sakarya, Elif Engin, Dilay Arıkan, Nazlı Kızılot, Yağmur Altınay, Şevval Çamlıce, Sinem Sucu, Berivan Gönül, Çağla Özen, Ceren Aydın, İlknur Şemüdžan, İlknur Şemün, KaüküsŞen, KariejŞen, KayeyŞen, Kariejšin , Aleyna Fabric, Dilara Feyat, Cansu Venice, Tuana Bartan, Sümeyye Akbaba i Rümeysa Sarıkaya.

U muškoj kategoriji; Yaser Altuner, Yusuf Efe Kurt, Berkay Karaağ, Egemen Ertaş, Emre Elipek, Ahmet Čolak, Baran Arslan, Muhammet Emin Orak, Bedirhan Azman, Salih Eren Tarhan, İbrahim Koç, Berkecan Keskin, Berkan Güney, Enes Yetimo Eğol, Enes Yetimo Eğ , Doğan Türkan, Kerem Orcan, Metin Altun, Berat Erkul, Muhammed Emin Kaya, Enes Batin Keskin, Burak Özer, Fatih Celepci, Fatih Mehmet Kahraman, Semih Karaaslan, Emir Uzun, Bilal Güneş, Ali Akkurt i İlhan Kılınç.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.