Turske utrke Moto Drag prvenstva održane u Antaliji

U Antaliji su održane druge i treće utrke Turskog Moto Drag prvenstva koje je uvršteno u kalendar utrka Turske motociklističke federacije za 2021. godinu. Tim Manisa BBSK Motor Sports postigao je značajan uspjeh u utrkama koje su trajale dva dana. Naši sportaši İbrahim Nişli i Kamil Kırbaş; dok su osvojili prvo mjesto u dvije kategorije i drugo mjesto u dvije kategorije; Kamil Kırbaş oborio je rekord staze Kepez Drag Track sa 8.229 sekundi.

Na Antalya Kepez Drag Tracku održalo se uzbuđenje 2. i 3. utrke turskog Drag prvenstva. U utrkama u kojima je sudjelovalo 13 sportaša iz 100 pokrajina, naši motoristi iz gradske općine Manisa, İbrahim Nişli i Kamil Kırbaş, zaprašili su stazu. U sklopu 2. utrke, Kamil Kırbaş iz Manisa Metropolitan Belediyespora osvojio je Pro Street Class; Završio je drugi u utrci Super Street Class. Još jedan sportaš iz Manise BBSK, İbrahim Nişli, osvojio je prvo mjesto u klasi Street 750; U utrci klase Pro 300 završio je kao drugi.

3. Nisu prošli utrke nogu

Sportaši našeg tima Manisa BBSK Motor Sports nisu prošli prazni 3. utrke. Dok je naš sportaš Kamil Kırbaş završio prvi u utrci Pro Street Class; Završio je drugi u utrci Super Street Class. İbrahim Nişli je bio prvi u utrci klase Street 750, a završio je drugi u utrci klase Pro 300.

Rekord je došao od našeg sportaša Kamila Kırbaşa

Atletičar Manisa Metropolitan Belediyespora Kamil Kırbaş oborio je rekord Kepez Drag Track sa 8.229 sekundi, a atletičari su na kraju utrke podigli pehare. Član uprave Manisa BBSK Velihan Yumrukaya čestitao je našim sportašima na uspješnim rezultatima na Kepez Moto Drag utrkama.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.