Trening licem u lice počinje sutra nakon tjedan dana pauze

Trening licem u lice počinje sutra nakon tjedan dana pauze
Trening licem u lice počinje sutra nakon tjedan dana pauze
Pretplatite se  


Škole nastavljaju direktnu edukaciju u ponedjeljak, nakon jednotjedne stanke. Ministar Özer je rekao: "Sada ćemo nastaviti od mjesta gdje smo stali s istom odlučnošću i pridržavajući se svih naših zdravstvenih mjera." rekao je.

Škole će nastaviti s edukacijom licem u lice u ponedjeljak nakon jednotjedne stanke. U svojoj ocjeni o ovoj temi, ministar nacionalnog obrazovanja Mahmut Özer rekao je: „Dana 6. rujna 2021. započeli smo s obrazovanjem licem u lice na svim razinama razreda, pet dana u tjednu, a nakon razdoblja od 2,5 mjeseca, napravili smo pauzu od tjedan dana koja je bila predviđena kalendarom. Naši učenici i profesori imali su priliku odmoriti se u prazničnom tjednu odmora. Naši su učitelji tijekom ovog jednotjednog razdoblja mogli nastaviti svoje stručno usavršavanje na daljinu iz digitalnog okruženja. Stoga naši učitelji ovaj tjedan nisu išli u školu. Sada ćemo nastaviti odakle smo stali s istom odlučnošću i pridržavajući se svih naših zdravstvenih mjera. Ovom prilikom svim našim učenicima želim zdravo i uspješno školovanje.”

Ponedjeljkom je zatvoreno samo 66 razreda

Navodeći da su razredi koji su bili zatvoreni zbog ovog jednotjednog odmora, Özer je svoje riječi nastavio sljedećim riječima: „Od 22. studenog 2021., od 850 tisuća učionica, samo će 66 biti zatvoreno. Svi ostali razredi nastavit će se s nastavom licem u lice.”

Procijepljenost nastavnika 93%

Ističući da je postojano povećanje procijepljenosti nastavnika, Özer je naveo da je stopa učitelja koji su primili najmanje dvije doze cijepljenja porasla na 88%. Özer je rekao: “Stopa nastavnika koji su imali najmanje dvije doze cijepljenja 6. kolovoza bila je 60%. Vrlo je važno da se ta stopa od danas povećala na 88%. S druge strane, stopa učitelja koji su razvili antitijela bez cijepljenja je oko 5%. Stoga je naša stopa učitelja koji su cijepljeni najmanje dvije doze i imaju antitijela bez cjepiva oko 93%. S obzirom na veličinu broja nastavnika u našem obrazovnom sustavu, ova stopa odgovara otprilike 1 milijun 116 tisuća učitelja. Naša najveća prednost u održavanju otvorenosti naših škola u ovom trenutku je to što su naši učitelji visoko cijepljeni.”

Sajam željezničke industrije Armin sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar