Skupna cesta visoravni Keyfalan doseže betonsku udobnost

keyfalan highland group road met with concrete
keyfalan highland group road met with concrete
Pretplatite se  


Ulaganja u prijevoz u Orduu i dalje rastu. U okviru radova, 'Grupa ceste Keyfalan Plateau Group', koja povezuje četiri kvarta u četvrti Mesudiye, naišla je na beton.

Mobilizacija asfaltnih i betonskih cesta započeta u Orduu nastavlja se. Osim mobilizacije asfalta na susjednim i skupnim cestama, gradska općina također se usredotočuje na betonske radove na cestama prema terenu i klimatskim uvjetima. U radovima koje izvode timovi Odjela za znanosti, rutama je osigurana udobna struktura unutar određenog programa.

Metropolitanski gradonačelnik dr. U okviru radova započetih uputama Mehmeta Hilmija Gülera, 4.5 kilometra duga cesta „Keyfalan Plateau Group Road“, koja opslužuje četvrti Yeşilçit, Balıklı, Musalı i Safe u četvrti Mesudiye, postigla je udobnost betona.

HVALA OD GULA PREDSJEDNIKU GULERU

Gradonačelnica Mesudiye, İsa Gül, rekla je: „To je bila investicija na koju smo čekali godinama i koja nam je jako potrebna. Naš gradonačelnik, dr. Želim se zahvaliti Mehmetu Hilmiju Güleru. Budući da je ova cesta šumsko područje, to je put kojim neprestano prolaze veliki kamioni. Infrastruktura je postala vrlo jaka. Ova cesta, koja je sada dobila udobnu strukturu, opsluživat će četiri različita naselja našeg okruga. Završetkom betonske ceste započeli su i radovi na V kanalu. ”

MUHTAR YİTMEZ: "TRAŽIMO VAS GODINE"

Načelnik okruga Yeşilçit İbrahim Yitmez rekao je u svojoj izjavi: „Kao načelnik kvarta Yeşilçit koji žudi za ovom cestom, naš gradonačelnik dr. Želim zahvaliti Mehmetu Hilmiju Güleru i svima koji su dali svoj doprinos. ”

Sajam željezničke industrije Armin sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar