Bantboruov terenski tim s uspjehom na podiju započinje Tosfed Baja Cup

bantboru off road tim počeo je uspješno bacati baja cup

Prva utrka Turske federacije automobilskih sportova (TOSFED) Baja Cup, koju su organizirali Denizli Outdoor Sports and Offroad Club DENDOFF, svjedočila je uzbudljivim trenucima. BANTBORU Off-Road tim, podržan od strane PETLAS-a kao sponzora guma, završio je utrku u kojoj je sudjelovao u pilotiranju Batuhana Korkuta, s uspjehom na postolju u općoj klasifikaciji u skladu sa svojim ciljevima te zauzeo prvo mjesto u TH2.1 .XNUMX Razred.

BANTBORU Off-Road Team (BBOT), uspješni tim terenskih staza, natječe se na TOSFED Baja Cupu 2021. godine uz podršku sponzora guma i cilj na vrhu PETLAS-a, vodeće tvrtke u industriji guma u našoj zemlji sa 100% domaćim kapitalom.

BANTBORU Off-Road tim, koji je 2017. oživio BANTBORU, vodeći brand naše zemlje na svjetskom tržištu u svom području, s filozofijom "konkurentne izvedbe" i koji je od tada neprestano podizao ljestvicu uspjeha prva utrka TOSFED Baja kupa s pilotiranjem Batuhana Korkuta s prvim mjestom u svojoj klasi..

U terenskom timu BANTBORU-a Mert Tepe, iskusno ime zajednice, zauzeo je mjesto kopilota na ovoj utrci. Mert Tepe sudjelovao je na svim međunarodnim utrkama TransAnatolia i Baja Troia Turkey od 2018. godine, kao i na utrkama Baja Cupa 2019. godine.

Na prvoj utrci TOSFED Baja kupa, koju je organizirao Denizli Outdoor Sports and Offroad Club DENDOFF u četvrti Merkezefendi u Denizliju, 16.-17. Listopada, BANTBORU Off-Road Team, koji je bio prvi u klasi TH2.1, također je osvojio postolje zauzevši treće mjesto u Općoj klasifikaciji.

BANTBORU Off-Road tim, usvojivši oprezan tempo prvog dana utrke, koji ima vrlo probojnu stazu, postigao je najbrže doba dana u 95-kilometarskoj etapi Kenan Collissanturk održanoj drugog dana. U ovoj fazi, momčad koja je imala minutnu razliku od najbližeg suparnika, utrku je završila kao treća u Općoj klasifikaciji, dok je vremenska razlika između druge i druge zabilježena kao jedna desetina sekunde.

Sljedeća utrka BANTBORU Off-Road tima bit će međunarodna utrka Baja Troia Turkey, koja će se održati u Çanakkaleu od 28. do 31. listopada i uvijek će se održavati u posebnoj atmosferi.