Općina Ankara metropolitat će zaposliti 250 policajaca

gradska općina ankara stvorit će policajca
gradska općina ankara stvorit će policajca

Općina Ankara Metropolitan objavila je najavu za zapošljavanje 250 policajaca s ocjenom KPSS. Kandidati koji žele pristupiti ispitu moraju ispuniti obrazac za prijavu elektroničkim putem na "ankara.bel.tr" i doći u Sportsko-izložbeni centar Atatürk s potrebnim dokumentima između 14. i 30. lipnja 2021. i prijaviti se osobno. Usmeni i praktični ispit održat će se između 6. i 16. srpnja 2021. godine.

Biti zaposlen u tijelu gradske općine Ankara, u skladu sa Zakonom o državnim službenicima br. 657; Prema odredbama Uredbe o komunalnom policiji, 250 policijskih službenika bit će imenovano na navedena upražnjena radna mjesta, pod uvjetom da imaju zvanje, razred, ocjenu, broj, kvalifikacije, vrstu bodova KPSS, osnovnu ocjenu KPSS i druge uvjete.

ID ranga

osoblje

klasa

osoblje

diploma

računati

kvalifikacije

rod

KPSS

vrsta

KPSS

ocjene

1

Policajac

GPP

10 / 8 / 7

150

Da diplomirate na jednom od preddiplomskih programa Pravnog, Političkih, Ekonomskih, Poslovnih ili Ekonomskih i Upravnih znanosti, da biste imali najmanje vozačku dozvolu klase B.

Žena/

čovjek

P3

70

2

Policajac

GPP

10 / 8 / 7

70

Da biste diplomirali na nekoj od lokalnih uprava, lokalnih uprava (policijska policija) ili lokalnih uprava na pridruženim studijskim programima sveučilišta, da biste imali najmanje vozačku dozvolu klase B.

Žena/

čovjek

P93

65

3

Policajac

GPP

10 / 8 / 7

20

Okoliš sveučilišta, zdravlje okoliša, zagađenje okoliša i

Kontrola, zaštita okoliša, zaštita okoliša i

Kontrola iz jednog od pridruženih diplomskih programa

Da diplomirate, imate barem vozačku dozvolu klase B.

Žena/

čovjek

P93

65

4

policija

časnik

GPP

10 / 8 / 7

10

Sveučilišta u prehrambenoj tehnologiji, prehrambeni tehničar,

Fermentacija, tehničar fermentacije,

Fermentirani proizvodi pridružuju diplomske programe

diplomirati na jednom. Biti diplomirani izvanredni student, imati najmanje vozačku dozvolu klase B.

Žena/

čovjek

P93

65

 

OPĆI I POSEBNI UVJETI PRIJAVE: Opći i posebni uvjeti koje se moraju poštivati ​​u prijavama za upražnjena mjesta policajaca gradske općine Ankara dani su u nastavku.

OPĆI UVJETI PRIJAVE:Kandidati koji će se prijaviti za imenovanje u najavljene policijske službenike moraju imati sljedeće opće uvjete navedene u podstavku (A) prvog stavka članka 657. Zakona o državnim službenicima br. 48.

 • Budući da je turski državljanin,
 • Da se ne liše javnih prava,
  • Čak i ako su prošla razdoblja navedena u članku 53. turskog kaznenog zakona; kaznena djela protiv sigurnosti države, čak i ako su pomilovana ili zatvorena na godinu ili više zbog namjerno počinjenog kaznenog djela, zločini protiv ustavnog poretka i funkcioniranja ovog poretka, pronevjera, iznuda, primanje mita, krađa, prijevara, krivotvorenje, zlostavljanje povjerenje, lažno Da se ne osuđuje za bankrot, namještanje ponuda, namještanje rezultata, pranje vrijednosti imovine proizašle iz kriminala ili krijumčarenja,
  • Za muške kandidate zbog statusa vojnog roka, koji nemaju nikakvu vojnu službu ili nisu u vojnoj dobi ili su završili ili odgodili redovno služenje vojnog roka ako su u vojnoj dobi,
  • Nema duševne bolesti ili tjelesne onesposobljenosti koje ga mogu spriječiti da kontinuirano obavlja svoju dužnost,
  • Kako bi ispunili ostale zahtjeve za prijavu za objavljene pozicije,

POSEBNI UVJETI PRIJAVE:

 • Za najavljena radna mjesta policajaca, da imaju zahtjev za obrazovanjem od završene škole i da su dobili najmanje KPSS ocjenu iz vrsta bodova u odnosu na radna mjesta koja će se popunjavati na ispitu za odabir javnog osoblja (KPSS) 2020. godine
 • Ne smije se uklanjati iz javnih institucija i organizacija u kojima je prije radio, zbog discipline ili moralnih razloga.
  • Kako bi se mogli prijaviti za radna mjesta komunalnih policajaca prema uvjetima navedenim u podstavku (A) članka 657. Zakona br. 48, kao i posebnim uvjetima iz članka 13. / A Uredbe o komunalnom redarstvu ; Biti vagan i izmjeren na prazan želudac, razodjeven i bos, biti visok najmanje 1.67 metara za muškarce i najmanje 1.60 metara za žene, a ne imati razliku veću od (+, -) 1 kg između dijela koji je veća od 10 metra i njegova težina. Određivanje visine i težine donijet će naša općina.
   • Da ne bude starija od 30 godina na datum ispita.
   • Imati najmanje vozačku dozvolu klase B izdanu Zakonom o prometu na autocestama br. 13 od 10.

DOKUMENTI POTREBNI ZA PRIJAVNICE U toku PRIJAVE:

KLIKNITE OVDJE ZA OBRAZAC ZA PRIJAVU ...

Tijekom prijave;

Kandidati koji žele pristupiti ispitu,

https://basvuru.ankara.bel.tr/ Oni će ispisati i potpisati prijavnice koje će popuniti elektroničkim putem te priložiti sljedeće dokumente PRIJAVNICI.

 • Izvornik ili fotokopija osobne iskaznice ili osobne iskaznice (kopije može odobriti naša općina, pod uvjetom da se preda original),
 • Izvornik ili ovjerena kopija diplome ili svjedodžbe o diplomiranju (kopije može ovjeriti naša općina, pod uvjetom da se preda original),
 • Za diplomirane studente stranih škola, izvornik ili javnobilježnička kopija Potvrde o ekvivalenciji (kopije može ovjeriti naša općina pod uvjetom da se preda izvornik),
 • Izvornik ili ovjerena kopija vozačke dozvole (kopije može ovjeriti naša općina, pod uvjetom da se preda original),
 • Računalni ispis KPSS rezultata dokumenta s kontrolnim kodom preuzetim s web stranice OSYM-a,
 • Izjava o nevojnoj službi za muške kandidate,
 • Izjava da nema zapreke za kontinuirano obavljanje svoje dužnosti,
 • 2 biometrijske fotografije (1 treba zalijepiti na obrazac)

MESTO, DATUM, OBRAZAC I TRAJANJE PRIJAVE:

                Kandidati;

14/06/2021 tarihinden 30/06/2021Da bi se mjerenje visine i težine vršilo pod nadzorom zdravstvenog osoblja, zajedno s gore navedenim dokumentima, radnim danima. Sportsko-izložbeni centar Atatürk smješten u kompleksu Cumhuriyet Caddesi 19. maja / Altındağ-ANKARA Postupak prijave dovršit će osobnom prijavom na adresu.

Prijave podnesene putem pošte ili e-maila ili s nedostajućim podacima i dokumentima ili čak ako njihova kvalifikacija nije prikladna, naša općina neće ocjenjivati.

Tijekom prijave bit će doveden u pitanje HES (život se uklapa u kuću).

OCJENA PRIJAVA - NAJAVA PRIHVATLJENIH PRIJAVA

 • Provjerom kompatibilnosti TR identifikacijskog broja i ÖSYM zapisa kandidati će biti rangirani prema njihovim KPSS rezultatima, a kandidati će biti pozvani na usmene i praktične ispite po stopi od pet puta većeg broja slobodnih mjesta koja treba imenovati, počevši od kandidat s najvišom ocjenom,
 • Ostali kandidati koji imaju isti rezultat kao i posljednji kandidat koji je pozvan na ispit bit će pozvani na ispit.
 • Kandidati koji ispunjavaju uvjete za polaganje ispita, sa svojim KPSS ocjenama 02 / 07 / 2021Bit će objavljen na adresi naše općine basvuru.ankara.bel.tr, a kandidatima čije prijave budu prihvaćene i pozvane na ispit će se poslati "Ispitni ulazni dokument" koji je izdala naša općina, koji sadrži podatke o identitetu kandidata, mjesto i datum ispita.
 • Ovaj će se dokument predstaviti na ulazu u ispit. Kandidati koji se ne kvalificiraju za ispit neće biti obaviješteni.

MESTO, VRIJEME I PREDMETI ISPITA:

Usmeni i praktični ispit 06/07/2021-16/07/2021 između (osim nedjelje) Sportsko-izložbeni centar Atatürk smješten u kompleksu Cumhuriyet Caddesi 19. maja / Altındağ-ANKARAodržat će se u Ispiti započinju u 09.00:XNUMX.

Ako se usmeni i praktični ispit ne mogu obaviti isti dan, nastavit će se sljedeći dan.

Kandidati koji ne pristupe ispitu na najavljeni datum ispita i / ili ne mogu prisustvovati izgovoru, smatrat će se izgubljenim pravom polaganja ispita.

Usmeni ispit;

 • Ustav Turske,
 • Ataturkova načela i povijest turske revolucije,
 • Zakon br. 657 o državnim službenicima,
 • Temeljni zakoni o lokalnim upravama,

Obuhvaća teme.

Praktični ispit;To će biti učinjeno na način da pokrije mjerenje profesionalnog znanja i sposobnosti povezanih s titulom osoblja i mjerenje karakteristika poput sportske izdržljivosti.

OCJENA ISPITA - PRIGOVOR REZULTATIMA;

Usmeni ispit; Ustav Republike Turske, Atatürkovi principi i povijest revolucije, Zakon o državnim službenicima br. 657, Osnovni propisi o lokalnoj upravi sastavljeni su od ukupno 25 bodova, po 100 bodova, a ocjene daju članovi ispitnog povjerenstva posebno se zapisuju.

Praktični ispit; Sačinjava se od 100 punih bodova, a bodovi članova ispitnog odbora bilježe se odvojeno.

Ocjenjivanje na ispitu; Ispitna ocjena izračunava se polaganjem 50% usmenog i 50% praktičnog dijela ispita, a ocjene članova ispitnog odbora bilježe se zasebno u zapisnik. Da bi se uspješno na ispitu smatrao uspješnim, potreban je minimalni rezultat 60.

Ocjena uspjeha kandidata, koja je osnova za imenovanje, utvrđuje se uzimajući aritmetički prosjek ocjene ispita koju je napravila naša općina i KPSS ocjena i objavljena na web stranici naše općine.

Ako su bodovi uspjeha kandidata jednaki, prednost daje viši KPSS rezultat.

Polazeći od najviše ocjene uspjeha, broj kandidata koji će biti imenovani određuje se kao glavni kandidat.Općina također može imenovati onoliko zamjenskih kandidata koliko je broj glavnih kandidata. Popisi glavnih i zamjenskih kandidata bit će objavljeni na web mjestu naše Općine, a pismeni će se obavijesti onima s popisa.

Ispitni odbor; Na kraju ispita ima pravo izuzeti neke ili sve pozicije najavljene u najavi ispita, ako utvrdi da su ocjene niske ili nisu dovoljne.

Tijekom prijava i postupaka, ispitivanja onih za koje se utvrdi da daju lažne izjave ili na bilo koji način sakrivaju istinu smatraju se nevaljanima i njihovi se zadaci ne obavljaju. Čak i ako su imenovanja takvih slučajeva određena, njihova se imenovanja otkazuju. Te osobe ne mogu zahtijevati nikakva prava i bit će podnesena kaznena prijava glavnom javnom tužitelju.

Rezultati ispita mogu se pismeno prigovoriti u roku od sedam dana od objave popisa uspjeha na web stranici naše Općine. Prigovore finalizira ispitna komisija u roku od sedam dana i o tome se pismeno obavještava odgovarajuća osoba.

Armin

sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar