Utrke veslanja Zlatnim rogom u organizaciji IBB podružnice Spor Istanbul, oduzima dah

Utrke veslanja Halic oduzele su im dah

“Utrke veslanja Zlatnog roga” koje je organizirala podružnica IMM-a Spor Istanbul na stazi od 4,5 kilometara od mosta Unkapanı do Miniatürka dodale su uzbuđenje gradu i pružile publici vizualnu gozbu. Predsjednik IMM-a predaje svoj trofej momčadi Fenerbahçe B, koja je postala prvak u kategoriji Big Men Ekrem İmamoğlu"Sanjam i nadam se da će se u vrlo bliskoj budućnosti, u Istanbulu gdje se održavaju Olimpijske igre, održati veslačke utrke u Zlatnom rogu", rekao je.

Ekipa Fenerbahçea B osvojila je prvo mjesto u kategoriji Big Men u natjecanju na kojem su nastupili timovi i klubovi, predsjednik İBB-a Ekrem İmamoğluEkipa Fenerbahçe A osvojila je drugo mjesto od predsjednika Veslačkog saveza İlhamija İşsevena, a osvajača brončane medalje Şişecam Çayırova tim dobio je od glavnog tajnika IMM-a Can Akına Çağlara.

VIZUELNA GOZBA NA PLAVOJ HALICI

Jučer su se održale utrke veslanja Zlatni rog, na kojima su se doživjele velika konkurencija i ugodni trenuci. Staza, koja je započela s mosta Unkapanı u utrci tipa Coastal Endurance na udaljenosti od 4.500 metara, završila je na pomolu Miniatürk. Šarene slike pojavile su se na događaju, na kojem je sudjelovalo 57 timova, 12 klubova i 285 sportaša.

Utrke organizirane u kategorijama U19, Master i Big započele su u 10.00:19 borbom U19 muškaraca. Momčad Galatasaraya B osvojila je prvo mjesto u kategoriji UXNUMX za muškarce. Izmit Sümerspor utrku je završio na trećem mjestu, a Galatasaray A je bio drugi tim.

Druga utrka dana održana je u kategoriji Master Mix. Ekipa Izmit Sümerspor B došla je prva u utrci Master Mix. Pojedinačna momčad, sastavljena od pojedinaca koji nisu povezani s klubom, našla se na drugom, a veslački tim Galata na trećem mjestu.

Izmit Sümerspor osvojio je prvo mjesto u kategoriji Velike žene, dok je Sportski klub Zlatni rog zauzeo drugo mjesto. Vira Denizciler utrku je završila na trećem mjestu.

FENERBAHÇE JE OZNAČIO RASU DANA

U utrci velikih muškaraca, koja je bila najbrža utrka dana, ekipa Fenerbahçea B bila je prva, a ekipa Fenerbahçe A druga. Tim Şişecam Çayırova završio je utrku na trećem mjestu. Fenerbahce B tim nagrada IMM predsjednik Ekrem İmamoğludobio od.

Vira Denizciler osvojila je prvo mjesto u Master Women. Dok je İzmit Sümerspor zauzeo drugo mjesto, veslački tim Galata zauzeo je treće mjesto. Galata A momčad završila je na prvom mjestu u Master muškom prvenstvu. Ekipa Zlatnog roga završila je na drugom, a momčad Vire Denizciler A utrku na trećem mjestu.

Dan je zatvoren U19 ženskom utrkom. Fenerbahce je osvojio U19 žensko prvenstvo. Dok je ekipa İzmit Sümerspor A utrku završila na drugom mjestu, ekipa İzmir Sümerspor B plasirala se na treće mjesto.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.