İmamoğlu: 'Channel Istanbul je projekt na kraju'

imamoglu kanal istanbul je projekt koji je došao kraju
imamoglu kanal istanbul je projekt koji je došao kraju

IMM je pritisnuo tipku za proizvodnju "Socijalnog stanovanja usmjerenog na katastrofu" u Izmitu od strane KİPTAŞ-a. Predsjednik İBB-a Ekrem İmamoğlu posjetio je zemlju na kojoj će se graditi projekt u prosincu s Fatmom Kaplan Hürriyet, gradonačelnicom İzmita. İmamoğlu, novinar, rekao je: „Danas je naš predsjednik dao izjavu i projekt„ Channel Istanbul “je završio. Napravit ćemo međunarodni natječaj ', rekao je. Vi ste predsjednik IMM-a; Što mislite? Na pitanje: "Dopustite mi da to izrazim vrlo jasno; Definicija "kraja" je točna. Kanal Istanbul je došao kraju. Jer to se neće učiniti. Završio je i u očima naših građana, to je projekt koji je završio u očima svjetskih uglednih financijskih institucija i uglednih građevinskih tvrtki. Želimo da se to završi kao projekt. Zašto? Jer; Kako se budućnosti Istanbula ne bi došao kraj. Naše aktivnosti u ovom smjeru će se nastaviti ”.


Gradska općina Istanbul (IMM) i općina Izmit pokrenuli su akciju kako bi proizveli "Socijalno stanovanje usmjereno na katastrofu" tvrtke KİPTAŞ. Predsjednik IMM-a Ekrem İmamoğlu sastao se s gradonačelnicom İzmit Fatmom Kaplan Hürriyet u susjedstvu Arızlı, gdje će se projekt realizirati. İmamoğlu i Kaplan prvo su obišli zemlju na kojoj će biti postavljeni temelji projekta, a onda je u istom trenutku pred kamerama bio generalni direktor KİPTAŞ-a Ali Kurt.

İMAMOĞLU: "ISTANBUL, TURSKA SVAKI ASPEKT LOKOMOTIVE od"

İmamoğlu je rekao, "Željeli smo vidjeti ovo mjesto s našim predsjednikom, čestitati i vidjeti kako ide naša veza i koje će biti sljedeće faze."

"Moram reći: Istanbul, turska lokomotiva iz svakog kuta. svaki korak u Istanbulu u Turskoj zaista impresionira. Još jedna dimenzija Istanbula, posebice, obveza uspostavljanja vrlo uskih odnosa u obliku dijaloga sa susjednom regijom Turske. Počevši gotovo od Bolua pa sve do Edirnea, drugi kraj je od Balıkesir-Burse, odnosno Istanbul je grad koji na neki način utječe na cijelu regiju Marmara. Sa svojim prometom, životom, energijom, proizvodnjom, svim aspektima ... Kocaeli je jedna od provincija s kojom uspostavlja najužu komunikaciju. "

İMAMOĞLU: "İZMİT JE TEŠKA ŠKODA KOCAELIJA"

Primjetivši da Istanbul i Izmit imaju slične probleme u proizvodnji, industriji i urbanizaciji, Imamoglu je rekao, „Iznijeli smo takav glavni princip da bismo trebali razviti sposobnost zajedničkog djelovanja, bilo da se radi o vodenoj politici, energetskoj politici i prometnoj politici. I ovdje smo uspostavili najbržu komunikaciju s Kocaelijem. Ovo je zapravo potreba. Izmit je također srce i duša Kocaelija. Zapravo je Izmit lokomotiva ovog velikog grada. Ova lokomotiva također ima gradonačelnika koji je vrlo vrijedan, vrlo entuzijastičan i voli svoj kraj. Ovo je šansa za nas. Stoga nas je ovaj zdravi oblik dijaloga brzo doveo do ovog zaključka ”.

İMAMOĞLU: "MORAMO BITI DOBRA KOMUNIKACIJA NA SVAKOM KORAKU DA BI SE IZVODILI U IME ZEMLJOTRESA"

Rekavši "Ali mi ne želimo ostati ovdje", Imamoglu je problem iznio na problem potresa:

„Potres je naša prioritetna agenda, najvažnija agenda Istanbula. To vrijedi i za Kocaeli. Posebno ovdje, u svakom koraku koji treba poduzeti u ime potresa, od urbane transformacije do proizvodnje socijalne stanovanja ove vrste i drugih pitanja, moramo biti u dobroj komunikaciji u svako doba. Ovo ćemo razviti. I nadamo se, zajednički ćemo poduzeti korake kako bismo Izmit, Istanbul i obližnju geografiju učinili čvrstom strukturom na koju će potres najmanje utjecati. Naš se dijalog nastavlja s ministarstvom po ovom pitanju. Ovo je stvarno pitanje iznad politike; nacionalno pitanje. Čak to postavljam kao problem neovisnosti, što je doista slučaj. Kad se analiziraju, svi će to osjetiti. Nadam se da ćemo i dalje raditi puno bolje stvari s našim gradonačelnikom Fatmom i našom općinom Izmit. "

İMAMOĞLU: "NAŠA VRATA SU OTVORENA OPĆINI SVAKE STRANE"

Ističući da su njihova vrata otvorena za općine koje pripadaju svakoj političkoj stranci, İmamoğlu je rekao, „Razvoj posla i solidarnost sa svakom općinom koja kuca na naša vrata razumijevanje je koje odgovara našem Istanbulu i našoj šetnji cestom. Podcrtajmo i ovo. Naša vrata nikome nisu zaključana, već su širom otvorena. Najavimo ovo ovdje ”, rekao je.

KAPLAN: "IME PROJEKTA BIT ĆE 'KİPTAŞ İZMİT ÇINAR HOUSES'"

Podijelivši informaciju da im je İmamoğlu obećao pružiti podršku tijekom posjeta İzmitu nakon što je izabran za predsjednika IMM-a, gradonačelnik İzmita Hürriyet podijelio je informaciju da će naziv projekta biti "Kuće KİPTAŞ İzmit Çınar", nadahnut logotipom općina. Navodeći da će prioritet dati zdravstvenim radnicima koji su se junački borili tijekom procesa pandemije u projektu, Kaplan je rekao:

“Okupili smo se prije tri mjeseca, zajedno s timovima IMM-a. Prvo smo odredili naslove onoga što se može učiniti u Izmitu, a nakon tih naslova naše su postrojbe postupno započele pregovore o projektima. Tri mjeseca kasnije započinjemo projekt „Socijalno stanovanje usmjereno na katastrofu“, koji je jedan od najvažnijih stupova tih projekata, govoreći danas „Bismillah“ ovdje. Naš dragi predsjednik došao je danas vidjeti zemlju. KİPTAŞ je vrlo brzo pronašao mjesto, pobrinuo se za nabavne radove i vrlo brzo pripremio projekt. To je za nas vrlo važan i ponosan posao. U nazočnosti svih stanovnika Izmita zahvaljujem dragom predsjedniku i njegovom vrijednom timu što su nam bili braća i sestre što su nam došli. Rekli smo 'Činit ćemo dobre stvari'. Vjerovali smo. Uz podršku naših predsjednika, ovo je početak u Izmitu. Nastavit će se puno bolji projekti. "

KURT: "TEMELJ ĆEMO OSNITI U PROSINCU"

Izjavljujući da su kao KİPTAŞ ostvarili uzornu suradnju s općinom İzmit, generalni direktor KİPTAŞ Kurt izjavio je da će socijalne kuće koje će graditi u regiji biti u stilu butika. Izjavljujući da će postaviti temelje projekta koji će proizvesti za građane koji žive u Kocaeliju i koji nisu registrirani domovi, Kurt je rekao, „Od danas smo dobili dozvole od naših općinskih općina. U bliskoj ćemo budućnosti dovršiti financijske procese. Ovim ćemo postupkom upravljati prikupljanjem potražnje. Riječ je o projektu koji se sastoji od približno 143 neovisne jedinice. Nastojimo sve procese našeg projekta provesti na transparentan i participativan način. Tako smo radili svoje prethodne projekte. Naše najveće razumijevanje u novoj eri; Biti transparentan i sudjelovati. Naše je istraživanje zaključeno od jučer. Odlukama više od 10 tisuća 300 sudionika uskoro ćemo odlučiti o odlučujućim čimbenicima, posebno u financijskom dijelu. Izmitu želim puno sreće. Nadam se da će ovo stvoriti svijest o povećanju trajnog građevinskog fonda Izmit-a i nadam se da će to biti primjer ostalim predstavnicima sektora koji će od sada biti stvoreni ”.

ODGOVORIO NA PITANJA NOVINARA

İmamoğlu, Kaplan i Kurt; Nakon izleta, preselio se u općinu Izmit. Trojac, koji se još jednom susreo s novinarima u skupštinskoj dvorani, podijelio je svoja stajališta o projektu. İmamoğlu je novinarima koji su pitali detalje projekta rekao: „Tehnički detalji, moji prijatelji, podijelit će s vama sve aspekte u prosincu. Ali ovo je činjenica: Definitivno ima suvremeno razumijevanje stanovanja. Željeli bismo pokrenuti projekt u Izmitu s dizajnom koji će uvjete života ljudi učiniti najkvalitetnijim, ekološki prihvatljivijim, visoke dizajnerske snage, a ne uobičajenim, već upravo suprotno, obogatiti grad i pružiti ljudima osjećaj 'bio bih sretan u ovoj kući' To ćemo odraziti ne samo na Izmita, već i na sve građevinske likove KİPTAŞ-ove nove ere. Naravno otporan na potres; "Važno nam je i u tom pogledu dati primjer."

„KONAČNA DEFINICIJA JE TOČNA; JER TO NEĆE BITI UČINJENO "

Novinar je İmamoğluu postavio 3 pitanja. İmamoğlu, novinar, „Prvo; kolika će biti cijena, hoće li se poštivati ​​minimalna plaća? Potonji; Predstavnici AK Party Kocaeli kažu o projektu: "Ovaj se projekt provodi za srce Ekrema İmamoğlua." Hoćete li imati odgovor na ovo? Treće; Danas je naš predsjednik dao izjavu i rekao: 'Projekt Channel Istanbul došao je kraju. Napravit ćemo međunarodni natječaj ', rekao je. Vi ste predsjednik IMM-a; Što vi mislite? ”Dao je sljedeće odgovore na pitanja:

“Usput sam pročitala opis. Da budem vrlo jasan; Definicija "kraja" je točna. Kanal Istanbul je došao kraju. Jer to se neće učiniti. Završio je i u očima naših građana, to je projekt koji je završio u očima svjetskih uglednih financijskih institucija i uglednih građevinskih tvrtki. Želimo da se to završi kao projekt. Zašto? Jer; Kako se budućnosti Istanbula ne bi došao kraj. Naše aktivnosti u ovom smjeru će se nastaviti.

Ako se u Izmitu gradi 150 rezidencija kako bi to bilo moje srce, volio bih da, iako imamo snage, moje srce oživi svaki mjesec, samo izgradimo kuću u Izmitu. Po mom mišljenju, naša braća i sestre AK stranke bili su zadovoljni uslugom koju smo ovdje učinili i bili su iznenađeni što s veseljem reći. Ali to je bila dobra definicija. Nadam se da ćemo u Izmitu imati puno srca.

Pitanje minimalne plaće važno nam je. Strogo plaćajući rata na temelju minimalne plaće, moji prijatelji rade u svim projektima socijalnog stanovanja. nadam se da I ovdje moji prijatelji forsiraju model otplate koji se može platiti s minimalnom plaćom pomicanjem tih granica, oni rade. "


sohbet

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar

Povezani članci i oglasi