Završava U-22 Europsko prvenstvo u odbojci na pijesku

Uzbudljivim finalnim utakmicama završilo je U-22 Europsko prvenstvo u odbojci na pijesku u Selçuku. Rusija koja je ostavila traga na prvenstvu bila je strana koja je stigla do trofeja u muškoj i ženskoj konkurenciji. Gradonačelnik gradske općine Izmir uručio je nagrade prvacima. Tunç Soyer On je dao.

Općina Metropolitana Izmir i Turska odbojkaška federacija koju su zajednički organizirali Europsko odbojkaško udruženje odbojka (CEV) U-22 Europsko prvenstvo u odbojci na pijesku za muškarce i žene u Rusiji postigli su sretan kraj.
Ruskinja Maria Voronina / Marija Bocharova postala je prva finalistica pobijedivši Esmee Böbner / Maru Betschart iz Švicarske s 2: 0 u prvoj utakmici ženskog polufinala. U drugoj polufinalnoj utakmici Anastasila Frolova / Aleksandra Ganenko (Rusija), koja se suočila sa Sofilom Rylovom / Yeva Serduk (Ukrajina) i pobijedila u utakmici 2-0, plasirala se u finale. U finalnoj utakmici dvije su momčadi Rusije, Anastasila Frolova / Aleksandra Ganenko, svladale Mariju Voroninu / Mariju Bocharovu sa 2: 0 i došle do zlatne medalje. Treće mjesto zauzela je Esmee Böbner / Mara Betschart (Švicarska), koja je pobijedila Sofilu Rylovu / Yevu Serduk (Ukrajina) sa 2-1.

Poljska-Rusija finale u muškoj konkurenciji

Milosz Kruk / Mikolaj Miszczuk (Poljska), koji je u prvoj utakmici muškog polufinala pobijedio Mio Wüst / Rudy Schneider iz Njemačke sa 2-1, ime je dobio u finalu. U drugom polufinalnom susretu Rus Nikolay Chukhnenkov / Nikita Evert pobijedio je njemački dvojac Lukas Pfretzschner / Robin Sowa sa 2: 0. Rus u konkurenciji Nikolay Chukhnenkov / Nikita Evert postao je prvak u finalu, pobijedivši Milosza Kruka / Mikolaja Miszczuka (Poljska) s 2: 0. Dvije momčadi iz Njemačke odigrale su utakmicu za treće mjesto. Nakon pobjede protiv Lukasa Pfretzschnera / Robina Sowe sa 2: 0, Mio Wüst / Rudy Schneider zauzeo je treće mjesto.

Kup prvaka predsjednika Soyera

Gradonačelnik gradske općine Izmir uručio je šampionski pehar i zlatne medalje Rusiji, koja je prvakinja u muškoj konkurenciji. Tunç Soyer i Alper Sedat Aslandaş, zamjenik predsjednika Odbojkaškog saveza. Dok je drugi drugoplasirani u muškoj konkurenciji uručio srebrne medalje i pehare Poljskoj, zamjenik glavnog tajnika Ertuğrul Tugay i zamjenik sportskog odjela Pokrajinske uprave za mlade i sport Izmira Enver Yılmaz uručili su pehar, dok je gradonačelnik Selçuka Filiz Ceritoğlu Sengel uručio pehar. Šef odjela za mlade i sport gradske općine Izmir Hakan Orhunbilge i izvršni direktor Celik grupe Ali Celik i zamjenik glavnog tajnika Ertuğrul Tugay uručili su brončane medalje Njemačkoj, koja je zauzela treće mjesto u muškoj konkurenciji. Gradonačelnik gradske općine Izmir uručio je šampionski pehar i zlatne medalje Rusiji, koja je zauzela prvo mjesto u ženskoj konkurenciji. Tunç Soyer i Alper Sedat Aslandaş, zamjenik predsjednika Turske odbojkaške federacije.

Gradonačelnik općine Selçuk Filiz Ceritoğlu Sengel i izvršni direktor Organizacije za sportove na plaži Beach It Gürsel Yeşiltaş uručio je ruske pehare i medalje.

Predsjednik Kluba mladih i športskih klubova općine İzmir Ersan Odaman i povjerenica CEV za odbojku na pijesku i tehnička delegatkinja Bojana Bogićević dali su treće mjesto Švicarskoj svoje medalje, a pehare je dodijelio Eser Atak, zamjenik generalnog tajnika općine Metropolitana Izmir.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.