Počinju međunarodna natjecanja u cestovnom i brdskom biciklizmu Erciyes

Počinju međunarodna natjecanja u cestovnom i brdskom biciklizmu Erciyes
Počinju međunarodna natjecanja u cestovnom i brdskom biciklizmu Erciyes

Međunarodna biciklistička federacija od 32 međunarodne cestovne i brdske biciklističke utrke u kalendaru održat će se 3. rujna, Erciyes između 11. listopada, koje je postalo središte biciklističkog sporta u turskom Kayseriju. Organizacija će 40 dana svjedočiti borbi glavnih pedala.


Međunarodne utrke cestovnih i brdskih bicikala Erciyes, Općina Kayseri, Erciyes Inc., Udruga sportskog turizma Erciyes na visokoj nadmorskoj visini, Razvojna agencija Velo Erciyes RATE u organizaciji Međunarodne biciklističke unije UCI (Union Cycliste Internationale) i Turske biciklističke federacije i Općine Devel Sports A. Ş realizirat će se uz podršku tvrtke Kayseri Transportation Inc., Pokrajinske zdravstvene uprave i javnih ustanova i organizacija.

Između 3. rujna i 11. listopada u Kayseriju će se održati 12 međunarodna biciklistička natjecanja, uključujući 2 međunarodnih natjecanja u cestovnom biciklu, 20 spusta i 32 brdskih bicikala. Erciyes će obilježiti biciklističku zajednicu domaćinima većine međunarodnih utrka na svijetu.

Turski Erciyes kampovi na visokim nadmorskim visinama i biciklističke utrke širom svijeta, uključujući ostale američke, talijanske, španjolske, ruske, belgijske, ukrajinske, kineske, azerbejdžanske, kuvajtske, biciklističke ekipe koje će sudjelovati iz Kolumbije. Na natjecanjima u Erciyesu sudjelovat će 90 muških i 55 profesionalnih sportaša.

Organizacija će se održati na rutama okruga Melikgazi, Talas, Kocasinan, Develi, Yahyalı, Hacılar, Yeşilhisar, Felahiye, Özvatan i Tomarza, posebno u centru grada Kayseri, a povijesne i prirodne ljepote grada bit će dovedene u prvi plan. Na stazama Erciyes Bike Park održat će se brdske biciklističke i spust utrke.

Otkazivanje stotina trkačkih organizacija širom svijeta zbog epidemije virusa korone okrenulo je pogled svih profesionalnih biciklističkih timova na planinu Kayseri Erciyes. Smještaj na 2.200 metara, kvaliteta i raznolikost cesta, blizina planine do zračne luke, mogućnost leta izravno s mnogih točaka, posebno iz Europe, klime, kvalitetne usluge u usporedbi s konkurentskim planinama u Europi i bezvizno putovanje naše zemlje iz mnogih zemalja, regiju stavlja u prvi plan.

Konferenciji za novinare održanoj u hotelu Erciyes MagaSaray prije natjecanja; Predsjednik Turske biciklističke federacije Erol Küçükbakırc, predsjednik Kayseri Erciyes Inc. Dr. Murat Cahid CINGI, generalni sekretar ORAN-ove razvojne agencije Ahmet Emin KİLCİ, provincijski direktor za mlade i sport Murat ESKİCİ i organizator VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAİ.

Navodeći da Erciyes nije samo centar za zimske i skijaške sportove, već i među najboljima na svijetu u biciklističkim sportovima, Erciyes A.Ş Predsjednik Upravnog odbora Dr. Murat Cahid Cıngı “Znate da se ulaganja naše gradske općine Kayseri u Erciyesu nastavljaju velikom brzinom. Plodove Master plana Erciyes počeli smo vidjeti ne samo u zimskom i skijaškom turizmu, već i u svim sportskim granama. Od dana kada smo osnovani 2011. godine, posebnu važnost dajemo biciklizmu u Erciyesu. U skladu s tim oblikovali smo svoja ulaganja. "Organizirat ćemo biciklistički centar Erciyes u Turskoj", iznijeli smo viziju. Godinama radimo na tome da Erciyes ostane na životu 4 sezone. Svi napori naše općine su u ovom smjeru. Pokazali smo se u zimskim sportovima. Sada smo dokazali da smo preferirana točka u biciklizmu ”.

Predsjednik Turske biciklističke federacije Erol Erciyes Küçükbakırc također je rekao da ima svu infrastrukturu za međunarodne utrke. Izjavljujući da je Kayseri jedan od najprikladnijih gradova za biciklizam, Küçükbakırcı je rekao, „Kad je na ovom mjestu bogatstvo poput Erciyesa, nije san imati 32 međunarodne utrke. Siguran sam da će za kratko vrijeme Erciyes biti prijeko potrebna adresa biciklizma u svijetu ”.

Ahmet Emin Kilci, generalni sekretar ORAN-ove razvojne agencije, rekao je, “Prvo, ORAN-ova razvojna agencija, Erciyes A.Ş. Planinska regija Erciyes počela je privlačiti pažnju biciklističkih sportaša u okviru projekta koji smo pokrenuli zajedno s objektima za kampiranje na velikim nadmorskim visinama Velo Erciyes i Erciyes. Danas smo počeli ubirati plodove svog rada s utrkama koje će se održavati ”.

Pokrajinski direktor za mlade i sport Murat Eskici rekao je: „Razina postignuta temeljem visokog središta kampa u Erciyesu, superiorni napori naše općine i podrška javnih institucija je jasna. Zahvalni smo i zahvalni našoj Federaciji. Pokazali su svoju volju da se većina natjecanja održi u našem gradu ”, rekao je.

Organizator VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAI također je dao informacije o utrkama.

Raspored utrka je sljedeći;

3. rujna 2020. Grand Prix cestovnih bicikala Develi - žena

3. rujna 2020. Grand Prix cestovnih bicikala Develi - muški

4. rujna 2020. Grand Prix cestovnog biciklizma Kapadokija - muškarci

4. rujna 2020. Grand Prix cestovnog biciklizma Kapadokija - žena

5. rujna 2020. Grand Prix cestovnih bicikala Mount Erciyes 2.200 MT - žensko

5. rujna 2020. Grand Prix cestovnih bicikala Mount Erciyes 2.200 MT & amp; ndash; Muški

6. rujna 2020. Grand Prix Cestovni bicikl Najbolja svjetska nadmorska visina - Erkek

6. rujna 2020. Grand Bix Grand Prix na svijetu Najbolja nadmorska visina - žena

10. - 13. rujna 2020. Mountain Bike Mega Saray Erciyes Hotel MTB utrke-4 dana / 4 utrke

14. rujna 2020. Grand Prix cestovnih bicikala Velo Erciyes - muškarci

14. rujna 2020. Grand Prix cestovnih bicikala Velo Erciyes & amp; ndash; Žena

15. rujna 2020. Grand Prix Road Bike Central Anatolia & amp; ndash; Žena

15. rujna 2020. Grand Prix Cestovni bicikl Srednja Anadolija - čovjek

17. - 20. rujna 2020. MTB utrke brdskim biciklima Velo Erciyes - 4 dana / 4 utrke

20. rujna 2020. Mountain Bike Erciyes Downhill

23. rujna 2020. MTB kup u srednjoj Anatoliji na gorskim biciklima

24. rujna 2020. MTB kup za brdski bicikl Kayseri

27. rujna 2020. Mountain Bike Kayseri Velo Erciyes Downhill

1. listopada 2020. Dan pobjede na brdskim biciklima & amp; ndash; MTB kup na Dan pobjede

2. listopada 2020. Mountain Biking Mirada Del Lago Hotel MTB Cup

3. listopada 2020. Mountain Bike Mt Argeus 2.200 mt MTB kup

4. listopada 2020. Mountain Bike Najbolji MTB kup na visokoj nadmorskoj visini

8-11. Listopada 2020. Mountain Bike Marmonti Erciyes MTB utrke - 4 dana / 4 utrkerazgovarati

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar