Općina Muğla Metropolitan će kupiti 70 vatrogasaca

Općina Muğla Metropolitan će kupiti 70 vatrogasaca
Općina Muğla Metropolitan će kupiti 70 vatrogasaca

Iz gradske općine Muğla:


OBAVIJEST O NAKUPU VATRE

Da bi se zaposlili u gradskoj općini Muğla, prema Zakonu o državnim službenicima br. 657; Prema odredbama Općinske uredbe o vatrogascima, državni službenici zapošljavat će se na navedena upražnjena radna mjesta, pod uvjetom da imaju zvanje, razred, ocjenu, broj, kvalifikacije, tip KPSS-a, osnovni rezultat KPSS-a i druge uvjete.

OPĆI I POSEBNI UVJETI: Opći i posebni uvjeti koje se moraju slijediti u prijavama za upražnjene vatrogasne kadrove općine Muğla Metropolitan su sljedeći.

1. OPĆI UVJETI PRIJAVE

Kandidati koji će se prijaviti za imenovanje u najavljene vatrogasne kadrove moraju ispunjavati sljedeće opće uvjete navedene u podtočki (A) prvog stavka članka 657. Zakona o državnim službenicima br. 48.

Budući da je turski državljanin,

Da se ne liše javnih prava,

Čak i ako su prošla razdoblja navedena u članku 53. turskog kaznenog zakona; Zločini protiv sigurnosti države, čak i ako je zatvorska kazna ili pomilovanje godinu dana ili više za zločin počinjen namjerno, zločini protiv ustavnog poretka i njegovog funkcioniranja, pronevjera, iznuda, primanje mita, krađa, prijevara, prijevara, zlouporaba povjerenja, prijevara da ne bude osuđen za kaznena djela stečaja, namještanje natječaja, namještanje izvršenja djela, pranje imovine proistekle iz zločina ili krijumčarenje,

Za muške kandidate koji nemaju nikakve veze s vojnom službom ili nisu navršili dob vojnog roka ili, ako su navršili dob vojnog roka, odslužili aktivno ili odgodili vojni rok ili su premješteni u pričuvni razred,

Nema duševne bolesti ili tjelesne onesposobljenosti koje ga mogu spriječiti da kontinuirano obavlja svoju dužnost,

Kako bi ispunili ostale zahtjeve za prijavu za objavljene pozicije,

2. POSEBNI UVJETI PRIJAVE:

Za najavljene vatrogasne kadrove, da zadovolje obrazovne uvjete od škole koju su završili i da imaju minimalni KPSS rezultat iz vrsta bodova koji će biti regrutirani na Javnom ispitu za odabir osoblja (KPSS) za ovo obrazovanje,

Vaganje i mjerenje trebaju biti najmanje 1.67 metara za muškarce, najmanje 1.60 metara za žene na prazan želudac, na prazan želudac i najmanje 1 metara za ženke, a nema razlike veće od 10 kilograma (+, -) između dijela s visinom većom od 30 metra i težinom i XNUMX biti maloljetan. Određivanje visine i težine izvršit će naša općina,

U zdravstvenom smislu moraju se pridržavati uvjeta rada vatrogasne službe, pod uvjetom da nemaju fobiju poput zatvorenog prostora, uskog prostora i visine,

Imajući najmanje vozačku dozvolu B ili C klase danu odredbama Zakona o prometu autocestama od 13.10.1983., Pod brojem 2918 i navedenom u kvalifikacijskom dijelu tablice,

Ne izbačeni iz javnih institucija i organizacija u kojima su prije radili iz nediscipline ili moralnih razloga,

3. DOKUMENTI TRAŽENI OD KANDIDATA TIJEKOM PRIJAVE:

Tijekom prijave;

Obrazac zahtjeva naše ustanove ili općine http://www.mugla.bel.tr Bit će dostupan s internetske adrese.

Sljedeći dokumenti bit će priloženi prijavnom obrascu.

Izvornik ili fotokopija osobne iskaznice ili osobne iskaznice,

Izvornik ili ovjerena kopija diplome ili svjedodžbe o diplomiranju (kopije može ovjeriti naša općina, pod uvjetom da se preda original),

Za diplomirane studente stranih škola, izvornik ili javnobilježnička kopija Potvrde o ekvivalenciji (kopije može ovjeriti naša općina pod uvjetom da se preda izvornik),

Izvornik ili ovjerena kopija vozačke dozvole (kopije može ovjeriti naša općina, pod uvjetom da se preda original),

Računalni ispis KPSS rezultata s verifikacijskim kodom preuzet s web stranice OSYM-a,

Pismena izjava o nevojnoj službi za muške kandidate,

Izjava da nema zapreke za kontinuirano obavljanje svoje dužnosti,

2 fotografije snimljene u posljednjih šest mjeseci (od kojih će 1 biti zalijepljena u obrazac),

4. LOKACIJA PRIJAVE, DATUM, NAČIN I TRAJANJE:

Kandidati, za polaganje usmenog i praktičnog ispita;

Od 12.10.2020 do kraja radnog vremena do 16.10.2020, Odjel za ljudske resurse i obuku smješten u Vatrogasnom domu u Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA za mjerenje visine i težine pod nadzorom zdravstvenog osoblja, zajedno s gore navedenim dokumentima. Postupak prijave dovršit će osobnom prijavom na službu za prijavu koja pripada Upravi podružnice.

Prijave se podnose osobno. Prijave podnesene poštom ili na drugi način se ne prihvaćaju.

Prijave podnesene s nepotpunim informacijama i dokumentima ili bez kvalifikacija neće se vrednovati.

5. OCJENA PRIJAVA - OBJAVA PRIHVATLJENE PRIJAVE

1- Provjerom kompatibilnosti svog TR ID broja i OSYM zapisa, kandidati će biti rangirani prema njihovim KPSS rezultatima, počevši od kandidata s najvišim rezultatom, kandidati će biti pozvani na usmeni i prijavljeni ispit po stopi pet puta većoj od broja slobodnih mjesta koja treba imenovati,

2-Ostali kandidati koji imaju isti rezultat kao i posljednji kandidat koji je pozvan na ispit bit će pozvani na ispit.

3- Kandidati koji ispunjavaju uvjete da polažu ispit dobit će svoje KPSS ocjene na web mjestu naše općine 23/10/2020. http://www.mugla.bel.tr Kandidati će moći pristupiti dokumentima za prijavu na ovu adresu.

4-Ovaj dokument bit će prikazan na ulazu u ispit. Kandidati koji se ne mogu kvalificirati za ispit neće biti obaviješteni.

6. LOKACIJA, VRIJEME I PREDMETI ISPITA:

Usmeni i praktični ispit održat će se između 02.11.2020 - 11.11.2020 u vatrogasnom kampusu općine Muğla u Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi br: 3 Menteşe / MUĞLA. Ispiti započinju u 09.00:XNUMX.

Ako se usmeni i praktični ispit ne mogu obaviti isti dan, nastavit će se sljedeći dan.

Kandidati koji ne pristupe ispitu na najavljeni datum ispita i / ili ne mogu prisustvovati izgovoru, smatrat će se izgubljenim pravom polaganja ispita.

Usmeni ispit;

1. Ustav Turske,

2. Atatürkova načela i povijest turske revolucije,

3. Zakon o državnim službenicima br. 657,

4. Temeljni zakoni o lokalnim upravama,

Obuhvaća teme.

Praktični ispit;

Provest će se na način da uključi mjerenje profesionalnog znanja i sposobnosti povezanih s titulom osoblja te mjerenje karakteristika poput vožnje i sportske izdržljivosti.

7. OCJENA ISPITA - PREDMET REZULTATIMA:

Ocjenjivanje na ispitu za vatrogasce;

Usmeni ispit; Ustav Turske, Ataturkova načela i povijest revolucije, 657 zakon, Temeljni zakon koji se odnosi na lokalnu samoupravu sastoji se od ukupno 25 bodova, uključujući 100 bodova, i ocjenjuju članovi ispitnog odbora u posebno usvojenom izvještaju.

Praktični ispit; Iznosi se preko 100 punih bodova, a bodovi koje su dodijelili članovi ispitnog odbora bilježe se u zasebnim zapisnicima.

Ocjenjivanje na ispitu; Ispitna ocjena izračunava se polaganjem 40% usmenog dijela ispita i 60% prijavljenog dijela, a ocjene članova ispitnog odbora bilježe se u zasebnom izvješću. Da biste se na ispitu mogli smatrati uspješnim, potrebno je osvojiti najmanje 60 bodova.

Ocjena uspjeha kandidata za imenovanje utvrđuje se uzimajući aritmetički prosjek ocjene ispita koju je izradila Općina i KPSS ocjena i objavljena na web stranici naše Općine.

Ako su ocjene uspjeha kandidata jednake, prednost će imati viši KPSS rezultat. Polazeći od najviše ocjene uspjeha, utvrdit će se broj stalnih kandidata i rezervnih kandidata, kao i broj stvarnih kandidata. Glavna i rezervna lista kandidata bit će objavljene na web stranici Općine, a pismene obavijesti bit će upućene onima s popisa.

Ispitni odbor; ima pravo položiti neke ili nijednu od onih objavljenih u najavi za ispit ako bodovi postignuća budu niski ili nedovoljni od kadrova najavljenih za zapošljavanje na kraju ispita.

Tijekom prijava i postupaka, ispitivanja onih za koje se utvrdi da daju lažne izjave ili na bilo koji način sakrivaju istinu smatraju se nevaljanima i njihovi se zadaci ne obavljaju. Čak i ako su imenovanja takvih slučajeva određena, njihova se imenovanja otkazuju. Te osobe ne mogu zahtijevati nikakva prava i bit će podnesena kaznena prijava glavnom javnom tužitelju.

Na ispite se može podnijeti žalba u pisanom obliku u roku od sedam dana od objave popisa uspjeha na web stranici Općine. Prigovore zaključuje ispitno povjerenstvo u roku od sedam dana i o tome se pismeno obavještava odgovarajuća osoba.Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar