Događaj podizanja svijesti o majici Coronavirus u Ankari

Događaj informiranja o majici s koronavirusom u Ankari
Događaj informiranja o majici s koronavirusom u Ankari

Općina Ankara, kako bi skrenula pozornost na sve veće slučajeve Covid-19, u 5 točaka glavnog grada, „Pažnja protiv koronavirusa! Distribuirala je tisuće majica i maski s natpisom "Čišćenje od maske". Načelnik općine Ankara Metropoliten Mansur Yavaş dao je izjavu na društvenim mrežama i pozvao "Dođite da dobrovoljno nosimo naše majice na sebi, ojačamo našu zajedničku borbu protiv epidemije".


Majice je dizajnirala gradska općina Ankara kako bi podigla svijest o epidemiji koronavirusa. „Pažnja protiv koronavirusa! Građanima Glavnog grada podijeljeno je na tisuće majica s natpisom "Čišćenje s maske".

Stanovnici Baškenta pokazali su veliko zanimanje za majice i maske raspoređene ispred AŞTİ-a, stanice Dikimevi ANKARAY, metro stanice Batıkent, džamije Hacı Bayram-ı Veli i Güvenparka, koje stanovnici glavnog grada u velikoj mjeri koriste. Iako se navodi da će se distribucija majica nastaviti tjedan dana, gradonačelnik općine Ankara Mansur Yavaş rekao je u izjavi na društvenim mrežama na tu temu, "Dođite dobrovoljno nositi naše majice, ojačajmo našu borbu protiv epidemije zajedno".

IZBOR UPOZORENJE OD ANKARA KAPITALA DO KAPITALA

Šef policijske uprave općine Ankara Mustafa Koç, koji je prisustvovao događaju u Kızılay Güvenparku, izjavio je da se borba općine Metropolitan protiv koronavirusa nastavlja intenzivno.

Izjavivši da žele podijeliti svijest među građanima distribuiranim majicama, Koç se prisjetio da je porast slučajeva Covid-19 dosegao kritične dimenzije i rekao:

„Kao gradska općina Ankara, udvostručili smo sve mjere zbog povećanja stope širenja epidemije. Inspekcije na radnom mjestu provodimo vodeći sa sobom općinske liječnike i stručnjake za zaštitu na radu. Našim građanima pružamo masku i sredstvo za dezinfekciju. Danas, 'Pažnja protiv koronavirusa', koju je izgradila naša gradska općina! Donosimo svoje majice zajedno sa stanovnicima Baškenta u 5 točaka Ankare. Savjetujemo našim građanima da izbjegavaju pretrpanu okolinu, da neprestano nose svoje maske i da se pridržavaju osobne higijene. Uspjet ćemo zajedno i spasit ćemo '6 milijuna jednog srca' Ankaru od ove bolesti "

KAMPANJA JE DOŠLA DO SVOJE SVRHE

Stanovnici Baškenta svih dobnih skupina, od 7 do 70 godina, noseći majice podijeljene u znak podrške kampanji, upozorili su na važnost mjera u procesu pandemije i iskusili živopisne trenutke s aktivnošću osvješćivanja.

Stanovnici Baškenta koji su kupili maske i majice koje je distribuirala gradska općina Ankara u 5 različitih točaka grada gdje je gustoća ljudi velika, zahvalili su Metropolitanu na prijavi. Izjavljujući da je ljudski faktor igrao glavnu ulogu u širenju epidemije, stanovnici Baškenta podijelili su svoja razmišljanja sljedećim riječima:

 • Kuršat Arif Emir: „Smatrao sam da je kampanja podizanja svijesti koju je gradska općina provela protiv epidemije koronavirusa vrlo korisna. Pogotovo nakon što se koronavirus značajno povećao u Ankari, privući će pozornost ljudi na provođenje takvih studija. Majicu ne namjeravam skinuti i obavijestit ću svoje prijatelje da je kupe. Hvala vam."
 • Sanmak Necla: “Svidjele su mi se majice gradske općine koje će podići svijest o izbijanju koronavirusa. Slučajevi su se povećali u Ankari, mislim da će se svijest povećati ako svi nose ove majice i putuju. "
 • Elif Aydemir: “Jako su mi se svidjele majice pripremljene da skrenu pozornost na koronavirus. Ovu ću majicu nositi u svakodnevnom životu. Zahvaljujem se metropolitanskoj općini. "
 • Jasni lav: “Nosit ću majicu vrlo dobro u svom svakodnevnom životu i pridonositi svijesti. Bilo je vrlo korisno dijeliti maske s njim, hvala vam. "
 • Plaža Beyza: “Zaista volim studije svijesti gradske općine. Posljednjih mjeseci radio je i na prevenciji nasilja nad ženama. Zahvaljujem našem predsjedniku na njegovom radu. "
 • Mücahit Saraçoğlu: “Vidjeli smo da je gradska općina dijelila majice u svrhu podizanja svijesti i kupili smo je. Stvarno mi se sviđa rad gradske općine protiv epidemije koronavirusa. Zahvaljujemo ti se."
 • Eray Şahin: “Rad predsjednika Mansura na podizanju svijesti protiv koronavirusa bio je vrlo dobar. Dijeli se svima. Hvala vam puno. Općina Metropolitan čini sve da spriječi širenje epidemije. Moramo također učiniti svoj dio posla i poslušati upozorenja protiv epidemije. "
 • Halil Dağaşan: “Prije svega, željeli bismo zahvaliti našem gradonačelniku općine Ankara Mansuru Yavaşu, koji je pripremio tako značajnu kampanju. Želimo da se naša zemlja što prije riješi ove nevolje. Želimo našim građanima da obrate pažnju na socijalnu udaljenost, higijenu i pravila maski. "
 • Timur Varol: “Vidio sam kampanju podizanja svijesti koju je gradska općina Ankara promovirala u AŞTİ-u. Stvarno lijep posao. Ova kampanja, koju je pripremio da upozori ljude i društvo na ovaj virus, također nam je vrlo ugodna. Gradonačelnik gradske općine Ankara, g. Mansur Yavaş, vrlo je dobro upravljao procesom pandemije od početka. Želio bih zahvaliti našem predsjedniku Mansuru Yavaşu na građanskim uslugama. "
 • Tülay Osmanoğulları: “Jako mi se svidjela kampanja podizanja svijesti koju je pripremila gradska općina Ankara. Ljudi bi trebali biti svjesni koronavirusa. Sve bi općine trebale raditi takve usluge. Želio bih zahvaliti našem predsjedniku Mansuru Yavaşu na njegovim uslugama. "
 • Sami Tek: “Došao sam iz Erzuruma. Pratim iz daljine, predsjedniče Mansur. Čestitam, bilo je to lijepo djelo za podizanje svijesti. To je dobro promišljena aplikacija za usrećivanje ljudi. Majicu ću odjenuti nakon što odem u svoj rodni grad i reći ću svima. "
 • Ali Savaš:„Zahvaljujemo metropolitanskoj općini na ovoj organizaciji. Nadam se da će biti učinkovit. Želimo da naši građani budu osjetljivi. Ne bismo trebali očekivati ​​sve od države. Pomalo, moramo se ponašati odgovorno. Ako se pridržavamo ovih pravila, spriječit ćemo širenje virusa u kraćem vremenu. "
 • Mustafa Saygili: “Kupio sam majicu, bio sam zadovoljan ovom uslugom, to je aplikacija koju će ljudi pamtiti. Također sam zaražen virusom Covid-19. Ovaj proces bio je vrlo težak za mene i moju obitelj. Ljudi ne bi smjeli olako shvaćati pandemiju. Želio bih zahvaliti našoj općini koja dobro upravlja ovim procesom. "
 • Bahri Uysal: “Prije svega, hvala našoj općini. Bila je to dobra usluga koja pruža podršku ljudima i privlači pažnju tijekom ovog procesa pandemije. Nosit ću ga i vrlo rado i čuvat ću ga kao uspomenu. "
 • Gul Turkmen: “Zadovoljan sam ovom prijavom. Naša bi općina trebala nastaviti s ovakvim radom i to povećava moral za ljude. Mislim da će ljudi obratiti više pažnje gledajući ove majice. "
 • Ömer Beyazıtoğlu: “Nadam se da će se ljudi držati ovih pravila. Ako se svi ne moraju pridržavati ovih pravila, ova će se bolest umnožiti. Naši liječnici više ne mogu kući, ali većina ljudi ima maske na rukama i bradi. Zbog toga je ova kampanja gradske općine bila dobra, hvala vam. "
 • Ülkünur Karadaş: “Prije svega, želio bih zahvaliti našoj metropolitanskoj općini. Svi trebaju biti oprezni u ovom teškom procesu. Ovo je bila stvarno dobra vježba svijesti. "
 • Cemalettin Özbek: “Predsjednik Mansura i njegov tim vrlo dobro rade od izbijanja koronavirusa. Opet su podnijeli lijepu prijavu. Zahvaljujem im. Volio bih da druge općine rade tako. "
 • Fatih Arslan: “To je vrlo lijepa aplikacija. Pogotovo se nedavno povećao broj slučajeva koronavirusa i socijalna udaljenost, pravila o maskama nisu poštivana. Želio bih zahvaliti našoj metropolitanskoj općini i onima koji su dali svoj doprinos. "
 • Devran Eren: “Zahvaljujem metropolitanskoj općini na stvaranju takvog projekta. Mislim da je to projekt koji naglašava da bi ljudi trebali krenuti u akciju. Hvala vam na maski i majici. "


razgovarati

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar