Veliko zanimanje učenika za strukovnu srednju školu Eskişehir OSB

Intenzivno zanimanje učenika za srednju stručnu školu eskisehir osb
Intenzivno zanimanje učenika za srednju stručnu školu eskisehir osb

"Privatna strukovna i tehnička srednjoškolska škola EOSB", koja je otvorena u akademskoj godini 2019.-2020. Kako bi se zadovoljile potrebe za kvalificiranim kadrom u industriji Eskişehir, postala je omiljena učenicima i njihovim obiteljima. U novoj akademskoj sezoni 2020.-2021. U školu će biti primljeno 270 učenika, a zahtjev za upisom im je oko 200 posto.


"Privatna strukovna i tehnička srednjoškolska škola EOSB", koju je u akademskoj godini 25-2019. Otvorila Direkcija za organiziranu industrijsku zonu Eskişehir kako bi ostvarila 2020-godišnji san industrije Eskişehir, postala je omiljena za studente i njihove obitelji u kratkom vremenu. Pripremajući se za obrazovanje u novoj glavnoj zgradi kampusa u akademskoj sezoni 2020.-2021., Škola je postala jedna od najpoželjnijih škola tijekom razdoblja upisa. 38 posto opće strukovne škole u Turskoj, Eskisehir, dok je potražnja oko 28 posto, u novoj akademskoj godini 270 učenika bit će privatna EOSB-ova strukovna i tehnička Anatolijska srednja škola, a zahtjev je bio oko 200 posto.

Za našu strukovnu srednju školu postoji oko 200% potražnje

Predsjedavajući organizirane industrijske zone Eskişehir Nadir Küpeli rekao je da je škola, koja je otvorena u akademskoj sezoni 2019. do 2020. kako bi se zadovoljile potrebe za kvalificiranim kadrom u industriji Eskişehir, jedna od najpoželjnijih škola u kratkom vremenu i rekao: " Naša škola koja je započela u akademskoj sezoni 2019-2020. Postala je omiljena i za učenike i za roditelje u vrlo kratkom roku. U našoj školi postoji intenzivno zanimanje i potražnja prije novog razdoblja obrazovanja. U Turskoj je 38 posto strukovnih škola prosječno zanimljivo, unatoč činjenici da je oko 28 posto u Eskişehiru bilo potražnja za oko 200 posto naše škole “, rekao je. Küpeli je izjavio da se 100 učenika još uvijek školuje u privremenoj zgradi i da će u akademskoj sezoni 2020.-2021. Dobiti 270 novih učenika, a da će se taj broj povećavati s novim odjelima koji će se otvoriti u sljedećim godinama, a prvi diplomirani studenti će početi davati za 3 godine.

Potpuno opremljena srednja stručna škola

Navodeći da će nova zgrada glavnog kampusa, koja se sastoji od 26 tisuća četvornih metara, biti spremna u novoj akademskoj sezoni, predsjednik Küpeli je rekao: „Kao uprava i nadzorni odbor radimo na dovršenju novog školskog kampusa u razdoblju od 9 mjeseci. U akademskoj godini 2020.-2021. Naši će učenici početi studirati u novoj školskoj zgradi. Naša škola ima 30 učionica. Prošle godine otvorili smo odjel za tehnologiju metala u našoj privremenoj zgradi. U akademskoj godini 2020.-2021., Naš veliki školski kampus, koji je predviđen računalno podržanim pametnim pločama, radionicama i učionicama opremljenim najnovijom tehnologijom, pružit će edukacije iz tri područja: strojne tehnologije, industrijske tehnologije automatizacije i električne elektroničke tehnologije. U akademskoj godini 2021.-2022. Ovim će se odjeljenjima dodati plastične tehnologije i polja tehnologije metala. U sljedećim godinama nastavit će se edukacija na 5 polja i 10 grana. U sklopu škole imamo i gimnaziju, konferencijsku dvoranu, knjižnicu, radionice, izložbeni prostor, laboratorije i blagovaonicu. Planiramo u novoj akademskoj sezoni s našim učenicima, učiteljima, roditeljima i predanim industrijalcima otvoriti našu školu koja se sastoji od ukupno 26 tisuća četvornih metara. "Uskoro ćemo imati potpuno opremljenu srednju stručnu školu za kojom je industrija Eskişehir godinama težila."

Ova će škola biti tvornica

Navodeći da rado donose vrijedan posao Eskişehiru i pokrajinskoj industriji, predsjednik Küpeli je rekao: „Naša će škola biti vrlo važno djelo i vrijednost našeg modernog i obrazovanog grada. Ova će škola biti poput tvornice. Naša djeca koja završe ovu školu imat će zlatnu narukvicu. Naši mladi koji ovdje odrastaju dati će velik doprinos inovativnom razvoju i transformaciji naše industrije. Naša srednja strukovna i tehnička Anatolijska gimnazija zadovoljit će kvalificirane kadrovske potrebe naših tvrtki, naime radnu snagu poduzeća u našoj industrijskoj zoni u organizaciji Eskişehir, uz obuku koja se provodi pomoću najnovijih tehnoloških sustava. Ove će godine naša škola ponuditi obuku u novom kampusu, napraviti razliku u strukovnom obrazovanju, a privatno obrazovanje u Turskoj bit će primjer u njihovom području ", rekao je.razgovarati

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar