Brod Martyr Basic Boxwood natjeraće vojske da vole more

osnovni privezani brod, sehit će učiniti da vojska voli more
osnovni privezani brod, sehit će učiniti da vojska voli more

Unatoč činjenici da Ordu ima obalu do mora, gradonačelnik Ordua izjavio je da od mora ne može imati koristi na svakoj platformi. Mehmet Hilmi Güler nastavlja provoditi projekte koji će grad učiniti mirnim morem.


U tom kontekstu, metropolitanska općina Ordu, koja je donijela važne odluke u cilju integracije Ordua s morem, izvodi radove na održavanju i popravcima kako bi brod namedehit Temel Şimşir doveo u turizam. Gradska općina, koja je sanirala mnoga mjesta, od motora do stropa, od struje do mehaničkog naglaska, broda, koji se pretvorio u otpad, također preuređuje unutarnju dekoraciju kako bi brod bio više upotrebljiv.

MULTI-NAMJENA MJESTA ĆE SE OSNIVATI

U okviru projekta, koji će dati veliki doprinos pomorskom turizmu i učiniti da građani Ordua vole more; Naći će se mjesta koja će se svidjeti građanima poput restorana, kafeterija, svadbene dvorane, dječjeg igrališta, prostora za glazbu uživo. Na brodu kapaciteta 600 osoba, dok se održavaju i sastanci, mogu se organizirati i izleti.

"BIT ĆE PRIMJERNI GRAD SA ARMIJSKIM MOROM"

Izrazivši da su projekti provedeni u smislu usklađivanja Ordua s morem, gradonačelnik Ordua Dr. Mehmet Hilmi Güler je rekao, „To je grad koji će se prikloniti očima ljudi svojom vojskom zelenom i plavom bojom. Imamo puno raznolikosti u pogledu turizma. No do danas se Ordu bojao koristiti more i od njega nije imao koristi. Kao gradska općina Ordu, provodimo projekte koji će Ordu učiniti mir svojim morem. Ordu, koji je uzorni grad u svakom smislu, s djelima koja ćemo implementirati u tom smislu bit će primjer svojim morem. "

"NAŠI GRAĐANI ĆE DOSTAVLJATI POVREDE NA BRODU

Primjećujući da timovi obavljaju grozničave radove na iznajmljenom brodu, gradonačelnik Güler je rekao: „Ne vidimo mnogo mobilnosti u našoj vojsci koja ima obalu do Crnog mora, bilo da je zima ili ne. Želimo donijeti mobilnost na more i naše građane uključiti u ovu mobilnost. U tom smislu, u četvrtak smo od naše Općine iznajmili brod po imenu Şehit Temel Şimşir. Na ovom brodu grozničavo rade naše ekipe. Na brodu koji je otpadan, naši timovi obavljaju održavanje i popravak, uključujući uređenje interijera. Ovaj brod, osmišljen s različitim konceptima, uključivat će mnoga mjesta od svog restorana do svadbene dvorane. Pismenim putem, zimi će naši građani lako koristiti ovaj brod. Kad posao završi, naši će građani provesti puno vremena na brodu. "

Ovaj dijaprojekciju zahtijeva JavaScript.Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar