KIPTAS Silivri Crtanje Lot 3. faze

napravljen je scenski crtež kiptas silivri
napravljen je scenski crtež kiptas silivri

U svom govoru na ceremoniji lutrije KIPT-a Silivri, predsjednik İBB-a Ekrem İmamoğlu uputio je sljedeći poziv generalnom direktoru Aliju Kurtu: „Dostavit ćete neke kuće koje nacrtamo. Mi, naši zemljaci odatle i njihova rodbina, uzimajući u obzir ograničenje minimalne plaće u Turskoj, nismo mogli ni sanjati da su naši ljudi minimalno primljeni, projektni koncept možemo kući nositi s primanjima, najavljujem iz projekta Silivri 3. Donosimo danas ždrijeb i neka evanđelje bude dostavljen njihovim obiteljima. Sljedeći tjedan; Nahranimo svoje ljude, naše društvo nadom da će se „i u ovim uvjetima prilike ostvariti“. To je naša odgovornost. Nadam se da ćemo putem KIPTAS-a ovom dobrom viješću prenijeti sljedeći tjedan u naš Istanbul. "


Predsjednik istanbulske metropolitanske općine (IMM) Ekrem Imamoglu prisustvovao je ceremoniji Lutrije na trećoj etapi KIPTAS Silivri. İBBoğlu glavni tajnik İBB Yavuz Erkut, savjetnik predsjednika İBB-a i SözcüSü Murat Ongun, predsjedavajući KİPTAŞ-a Ertan Yıldız i generalni direktor KİPTAŞ-a Ali Kurt bili su u pratnji. Kurt je prije ceremonije održao govor u gradu.

KURT: "PRIJAVA S LICENCOM RAZLIKE OD SVIH OSTALIH"
Naglasio je da su u kratkom vremenu postigli značajan napredak, a jedan od njih je i projekt Silivri 3. stadiona. Kurt je podijelio informacije o projektu i rekao:

„Naš projekt, koji se sastoji od 1513 rezidencija, 7 poslovnih jedinica, 300 džamija sa 1 ljudi, 26 učionice, 4 osnovne i srednje škole i 1 dom zdravlja, realiziran je s 3 kompanije izvođača u 3 etape. U kolovozu 2019. dvije su naše faze napredovale oko 2-70 posto, dok je jedna naša faza zaostajala za poslovnim planom s 75 posto. Kao tim doveli smo ovu fazu na istu razinu kao i ostale faze s poslovnim modelom koji smo razvili u okviru zakona. Kad smo prvi put razgovarali o projektu, shvatili smo da se licenca i implementacija projekta međusobno razlikuju. Otkazani su i planovi za zoniranje. Hitno smo započeli proces pripreme razvojnih planova. Nakon što smo osigurali odobrenje planova od IMM-a, primili smo izmjenu licence za reviziju u skladu s našim trenutnim projektom i zaključili naše transakcije služnosti kata na Božić. "

KURT: "TRAVNJA MOŽETE DO 2 MJESECA"
Izrazivši da planiraju snimati u Eurasia Show Centru u Yenikapiju prije 2 mjeseca, Kurt je rekao da ne mogu ispuniti ove zahtjeve zbog pandemije. Kurt je rekao da su se dogovorili oko korisnika koji će imati poteškoća u ovom procesu: „Odgodili smo isplate za travanj i svibanj za dva mjeseca. U međuvremenu u svibnju, dogovorili smo da se isplaćuju u 2 jednake rate. Naš cilj u ovoj aplikaciji bio je olakšati teret naših građana koji plaćaju i najamninu i rate. Ponosni smo kao prva korporativna struktura koja također u ovom procesu prijave izbija u Turskoj ", rekao je.

İMAMOĞLU: "PROJEKTIRALI SMO BEZ SUKOBA"
Predsjednik İBBoğlu İmamoğlu rekao je: „U tako teškom razdoblju i u problematičnom okruženju, svi KIPTAS pokazali su pomno pripremanje projekta koji je i prije imao određenih problema, kako bi ga postavili pravim nositeljima na što kvalificiraniji način, održavajući njegovu kvalitetu na najvišoj razini. Iskreno zahvaljujem zaposlenicima, generalnom direktoru, predsjedniku uprave, svim menadžerima i, naravno, svim radnicima na terenu. Kad sam posjetila teren, vidjela sam s očima da se pruža i radno okruženje pogodno za pandemski proces i da se otkriva kvaliteta proizvodnje koju žele korisnici. Bio sam sretan ".

Navodeći da projekt prati od početka, Imamoğlu je rekao: „Neke želje i zahtjevi naših ljudi također su na mojem dnevnom redu. Vrijedna je točka u pogledu svog položaja. Ima identitet da živi drugačiji proces u Silivri. Nešto može uznemiriti ljude. U letcima ili izrugivanjima nalazi se zeleno polje pokraj njega, pred nama je proces koji uopće nije završen, ali uopće nije započeo. Ovdje se nalazi prostor za rekreaciju, dužnost i odgovornost IMM-a je da to mjesto obogati i obogati ga oblikom uglednog istanbulskog parka. "

"IMAMO ODGOVORNOST DA DODAMO ESTETSKO OSUĐIVANJE GRADU"
Naglašavajući da je glavna filozofija KİPTAŞ-a stvaranje socijalnog stanovanja, İmamoğlu je naglasio da je dodavanje osjećaja za estetiku razvoju grada jedan od važnih ciljeva. İmamoğlu je istaknuo da je neophodno da državne institucije imaju takav prioritet i odgovornost. Ima takvu misiju. U drugoj misiji, međutim, koncept socijalnog stanovanja, ljudi priliku da dobiju stanovanje na dohodak u njihovim uvjetima stanovanja u Turskoj, financijski propis i o mogućnosti davanja, rata, tako da ljudi mogu samo sanjati i pružiti okruženje za stjecanje stana, mogu ostvariti svoj san koji je bio obvezan. Ova su načela važna za filozofiju KIPTAS-a. Naravno, proces stvaranja modela modela povezanih s urbanom transformacijom je druga dimenzija. "Mora imati sposobnost stvaranja financijski uravnoteženog projekta i sposobnost izrade projekata koji u stvarnom smislu mogu pridonijeti urbanoj preobrazbi i urbanoj obnovi Istanbula."

"Stvorit ćemo nove mogućnosti"
İmamoğlu je napomenuo da će cijeli svijet ući u zdravstveni, društveni život i ekonomski problematičan proces zbog pandemijskog procesa, te naglasio da u tom smislu djeluju s mobilizacijskim duhom. İmamoğlu je istaknuo da se ovi dani mogu prevazići uspostavljanjem okruženja solidarnosti, pomirenja i povjerenja i nastavio kako slijedi:

"Ovaj će se proces završiti, život će se nastaviti. Ali institucije poput nas imaju obvezu njegovati nade ljudi pravim radnim mjestima. Unatoč ovim poteškoćama, naša sposobnost stvaranja radnih mjesta; Unatoč tim poteškoćama, stvaranje radnih mjesta; Unatoč ovim poteškoćama, mi imamo obvezu pokazati sposobnost maksimiziranja udobnosti naših zaposlenika. Unatoč svim tim poteškoćama, nastavit ćemo svoj put poboljšanjem uvjeta naših zaposlenika. Stvorit ćemo nove prilike za posao i nadat ćemo se u nekim sektorima s pionirskim koracima koje ćemo napredovati. "

"ODMORI SU PROPISANI NA OBITELJI"
Slijedeći ove riječi, İmamoğlu je završio svoj govor uputivši sljedeći poziv Kurtu, generalnom direktoru KIPTAS-a:
"Neke ćete kuće, koje crtamo, dostaviti u lipnju. Mi, naši zemljaci odatle i njihova rodbina, uzimajući u obzir ograničenje minimalne plaće u Turskoj, nismo mogli ni sanjati da su naši ljudi minimalno primljeni, projektni koncept možemo kući nositi s primanjima, najavljujem iz projekta Silivri 4. U ovim se danima borimo i s ekonomskim i s nekim moralnim. Uspijejmo se nadati ljudima stvaranjem pravog načina, ispravnom metodom, pravim modelom, kvalitetnim i kvalificiranim radom. Danas izvučemo ždrijeb, donijet ćemo dobre vijesti o Eidu njihovim obiteljima. Nahranimo naše ljude, naše društvo u nadi da je „moguće dobiti mogućnosti čak i pod tim uvjetima“ sljedeći tjedan. To je naša odgovornost. Nadamo se da ćemo putem KIPTAS-a sljedeću sedmicu prenijeti ovu dobru vijest u naš Istanbul. Naši će se prijatelji pripremiti za to. "

Uz prisustvo govora u 23. bilježniku Bakırköy, pokrenuta je lutrija. Imamoglu, Erkut, Ongun, Yildiz i Kurt odredili su imena i stanove koje su osvojili u projektu Silivri 3rd Stage Project svojim izvlačenjem.Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar