EGİAD Covid osnovao je 19 kriznih tablica

egiad covid postavio krizni stol
egiad covid postavio krizni stol

Dok se ministarstva, lokalne samouprave i političke stranke vezane za epidemiju koronavirusa, koja je zahvatila svijet i ubile tisuće ljudi, nastavljaju svoju borbu bez usporavanja, jedan korak je došao iz EGİAD-a. U cijelom svijetu pod utjecajem prostora i EGIAD Egejskog odnosi na ubrzano širenje korona virusa izbijanja u Turskoj Mladi poslovni ljudi Udruge ponovno potpisivanjem politiku, trebaju njegovi članovi stvorio je krizni stol za bilo kakvu podršku. Krizni stožer EGIAD-a, koji se sastoji od članova Odbora direktora i zaposlenika, djelovat će kao grupa za podršku i usmjeravanje u vezi s društveno-ekonomskim procesima koji će mu članovi trebati u skladu s Kovidom 19. Krizni stol u ovom će kontekstu djelovati kao prvi krizni stožer koji je osnovala NVO.


Prema pisanoj izjavi EGİAD-a, detalji kriznog stola navedeni su u detalje. U pisanoj izjavi koja je poslana članovima EGİAD-a, a zatim podijeljena s novinarima, napravljena je sljedeća ocjena: „Uoči ovog tragičnog događaja u kojem su stotine tisuća ljudi zaražene, a tisuće ljudi izgubljeno širom svijeta, vidimo da su svi pristupi suvremenog života bespomoćni. Apsolutna je činjenica da ćemo na kraju ove epidemije vidjeti socijalne i ekonomske učinke. Tužno promatramo činjenicu da izbijanje Covid-19 može zaraziti svakoga čovjeka, a da pritom ne napravi socijalno-ekonomsku razliku, što je dovelo do ogromne zabrinutosti da sva moderna društva nisu pokazala tragedije koje su godinama doživjele u manje razvijenim komadima zemljišta. "

SVE SUSRETE ODRŽAVAT ĆE DIGITALNE PLATFORME

Naglašavajući da je ljudsko zdravlje važnije od svega, Aslan je naglasio da su poduzeli mjere predostrožnosti kao udruživanje u svjetlu najnovijih zbivanja; „Bili smo osjetljivi po tom pitanju i obustavili smo fizičke aktivnosti naše udruge prije dva tjedna i dozvolili smo našem administrativnom osoblju da radi od kuće. U tom smo smjeru prvo shvatili, makar to bilo i obavezno. " Aslan, napomenuvši da se svi sastanci prenose na digitalnu platformu i prvi ponedjeljak je održao sastanak upravnog odbora s video zapisima, napomenuvši da će se svi informativni sastanci koji će se održati za članove do kraja teškog procesa održati u istom sustavu, "Sve sastanke udruge prenijeli smo na digitalne medije. , Mi ćemo sljedeći tjedan održati prvi sastanak digitalne komisije. U travnju ćemo održati svoj prvi digitalni seminar. Prvi smo zadatak izvršili premještanjem naših sastanaka i udruga u digitalne medije i pružanjem mogućnosti zaposlenicima da rade na daljinu. Na ovaj način želimo zaštititi zdravlje članova i zaposlenika udruge. “

BITI VOLONTER NIJE DA SE PRIHVATITI

Navodeći da pomno prate moguće sektorske, komercijalne i ekonomske rizike koje će doživjeti njihovi članovi i da su stvorili krizni stožer u okviru poslova podrške, predsjednik EGİAD Aslan je rekao: „Svjesni smo svojih dužnosti i odgovornosti prema našim članovima. Od danas je imenovao Upravni odbor i administrativno osoblje EGİAD-a „EGIAD KRIZNA TABELA“ kako bi se prevladali komercijalni i ekonomski rizici koji će se vjerojatno pojaviti zbog ove nesigurnosti, visokog zdravstvenog rizika i posljedica, zajedno s našim članovima, biti s njima i podržati sve dionike, prije svega zdravstveni sektor, zbog ovog procesa. mi smo. Prije svega, sljedeći prioritetni zadatak članova mog odbora i administrativnog osoblja je biti s našim članovima u ovom procesu. U ovim teškim danima, kada se ne možemo fizički okupiti, moramo se angažirati do kraja svog fizičkog razdvajanja. Tek tada možemo ostaviti iza sebe ove teške dane s manje štete, s povećanom sviješću. Kao zahtjev ove časne dužnosti, osobno smo uključeni u ovaj krizni stol kao upravni odbor, pridržavajući se izjave „Biti volonter ne djeluje u vašem srcu“.

Sljedeći naslovi tabele Egidske krize

  • Slijediti državne i financijske potpore koje se redovito ažuriraju zbog krize,
  • Lobiranje aktivnosti poticaja i podrške za ublažavanje sektorskih gubitaka u krizi na temelju povratnih informacija naših članova,
  • Kako bi nevolje naših članova s ​​pojedinačnim zahtjevima postavili na dnevni red,
  • Organiziranje kampanja za pomoć za podršku vanjskim dionicima
  • Na kraju ovog procesa, pokušavajući stvoriti profil članova i vanjskih dionika koji je povećao svijest koliko je to moguće,

Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar