Taksi i minibusi dezinficiraju se u glavnom gradu

Taksi i dolmus dezinficiraju se u glavnom gradu
Taksi i dolmus dezinficiraju se u glavnom gradu

Gradska općina, koja provodi intenzivno prekovremeno, boreći se protiv epidemioloških bolesti i provodi redovite radove na dezinfekciji u vozilima javnog prijevoza, započela je higijenske studije u 7 tisuća 701 taksija koji služe u Başkentu. Dok su mjere prioritetnog javnog zdravstva bile primjenjivane jedna po jedna, Opća uprava EGO-a preuredila je radne sate zbog praznika. Dok su timovi Policijske uprave pregledavali radove čišćenja i sterilizacije u hotelima u Ankari, Generalna uprava ASKİ privremeno je zatvorila podružnice za prikupljanje i pretplatu na 2 lokacija. Gradska općina prekinula je i službu šatora sućuti za građane koji su umrli.


Gradska općina Ankara nastavlja sa higijenskim aktivnostima u cijelom gradu.

Dok se mitropolitski timovi mobiliziraju za zahtjeve javnih ustanova i organizacija do nevladinih organizacija, u vozilima javnog prijevoza koje koriste građani obavljaju se i pažljivi poslovi čišćenja. Nakon metroa, ANKARAY-a, žičara i autobusa, započeli su radovi na dezinfekciji u taksijima koji služe u Başkentu.

PRIMENA HIGIJENE U POREZIMA

Dok se studije o dezinfekciji i sterilizaciji povećavaju u glavnom gradu zbog epidemije koja utječe na svijet, gradski timovi za čišćenje čija su odobrenja oduzeta rade 7 sata na dan kako bi zaštitili javno zdravlje.

Na zahtjev Komore proizvođača automobila i vozača u Ankari poduzete su mjere primjene dezinfekcije na 7 tisuća 701 taksija koji poslužuju u glavnom gradu. Timovi gradske općine; Skladište Kızılay u prvom redu obavlja higijenske radove na tri mjesta, kao i radionica s pločicama İskitler Zübeyde Hanım Mahallesi Mianka, bulevara vozača i tržnica Varlık Mahallesi Yayın Sokak.

Navodeći da će redovito provjeravati započete radove na dezinfekciji za taksije, generalna direktorica Glavne uprave policijskih službenika Veda Oğan izjavila je da je Cevdet Kavlak, zamjenik predsjednika Obrtničke komore i vozača Ankare, s ciljem da se građani natjeraju da se udobno snalaze na taksijima, posljednjih dana, rekao je:

„Proces dezinfekcije započeo je u 3 točke za naše taksije. Nakon tih postupaka imamo 450 zatvorenih taksi stajališta i oni će biti isprskani ispred njih. Zahvaljujemo našem gradonačelniku Mansuru Yavasu koji nam je pomogao u tom pitanju i dao upute za besplatno prskanje. "

Navodeći da je taksist već 15 godina, Temel Karuk je također istaknuo važnost aplikacije za javno zdravstvo i rekao: „Zahvaljujemo našem predsjedniku i našoj općini na dezinfekcijskim radovima koje je naša općina uradila za taksije.“ Ketevket Pamukcu, Hvala svima koji su prošli - rekao je.

DEZINFEKCIJA U STUPNJAMA I STOPAMA

Na veliki zahtjev, timovi BELPLAS A. i. pod nadzorom Odjela zaštite okoliša i nadzora pod nadzorom Policijske uprave započeli su radove na dezinfekciji u Bentderesi, a Gülbaba Dolmuş zaustavlja se za 2 tisuće 56 dolmus. Navodeći da se vodi briga o čišćenju sjedišta, prozora i rukohvata za unutarnju strukturu vozila, Seyfettin Aslan, šef odjela za zdravstvenu zaštitu u metropolitanskoj općini, dao je sljedeće ocjene dajući podatke da će se dezinfekcijski radovi nastaviti u cijeloj provinciji:

"Trudimo se da ne ometamo naš rutinski program čišćenja. Također smo poduzeli postupak čišćenja i dezinfekcije minibusa koji koriste stanovnici Ankare. Za taksiste radimo istim tempom. Nastavljamo služiti 7 sata dnevno. "

Generalni sekretar Trgovačke komore trgovaca u Ankari Erşan Ağören također je naglasio da je javno zdravstvo prioritet te je zahvalio metropolitanskom gradonačelniku Mansuru Yavasu na podršci.

Autobusi koje su obavljali UMREDNI POVRATCI POVRATKA BILO SU DEZINFEKTIRANI

3 građana koji su se nadali Ankari i došli iz inozemstva preselili su se u spavaonice u Gölbaşiju autobusima EGO-a.

Dok su radove na dezinfekciji obavljali timovi BELPLAS-a u spavaonicama u kojima je napravljen smještaj, 37 autobusa EGO-a u kojima su se prevozili putnici podvrgnuta je dezinfekciji po međunarodnim standardima u 3. regionalnoj upravi autobusnog prometa. Izvršeno je i unutarnje i vanjsko čišćenje autobusa, čiji su filteri obnovljeni sterilizacijom na ventilacijski sustav.

Seyfettin Aslan, šef Odjela za zdravstvo, koji je pregledao radove na dezinfekciji na licu mjesta, rekao je: „Dezinficirali smo naše autobuse koji su prevozili putnike Umrah i promijenili ih u filtere za pelud. Kao Općina Metropolitan, nastavljamo borbu protiv koronavirusa na najvišoj razini. Ljudi u Ankari mogu biti sigurni da su ovi autobusi očišćeni do najsitnijih detalja. Ako se naši građani pridržavaju mjera koje je najavilo Ministarstvo zdravlja, stanovnici Ankare uspješno će se boriti protiv ove borbe. "

SATOVI USLUGE ZAVRŠENI U MASOM PREVOZU

Navodeći da će autobusi koji prevoze putnike koji dolaze iz Umre po drugi put biti podvrgnuti dezinfekciji i bit će primljeni u promet u utorak, 17. ožujka, šef Generalne direkcije za autobusne poslove EGO-a Mustafa Geyikçi rekao je: "Poduzeli smo naše mjere opreza. Svi su naši autobusi dezinficirani. Ljudi iz Ankare mogu bezbrižno koristiti naše autobuse. "

Navodeći da je Glavna uprava EGO-a napravila novi aranžman o vozilima za javni prijevoz (Metro, ANKARAY i Autobusi) zbog odmora škola koje provodi Ministarstvo za nacionalno obrazovanje, Geyikçi je rekao da je "Program semestarskih odmora" pokrenut između 16. i 30. ožujka.

ZBIRKA ZA PRIKLJUČENJE I PODRUČJE VIJESTI NA 20 BODOVA ZATVORENIH PRVOM PUTNOM VREMENOM

Generalna direkcija ASKİ odlučila je zatvoriti 20 poslovnica u kojima su vršene transakcije naplate vode i pretplate u okviru mjera poduzetih radi zaštite javnog zdravlja od epidemija.

Prema izjavi da je napomenuto da će i ostale podružnice u glavnom gradu i dalje posluživati ​​i pretplatnici mogu vršiti svoje plaćanje putem PTT-a, interneta i banaka, podružnice koje ne mogu privremeno pružati usluge su sljedeće:

"Pretplata Mamak i šivaća kuća, Dikmen, Ayvalı, Etlik, Gazino, Andaç, Erdem, Pleven, Fatih, Yenikent, Şentepe, Karşıyaka, Mjesta za prikupljanje novorođenih, Hüseyingazi, Aydınlıkevler, Mutlu, Eryaman, Güzelkent, Polatlı i Şentepe. "

HIGIJENSKA PRODAJA U HOTELIMA

Radovi na dezinfekciji ubrzani su nakon pisma upozorenja koje je Policijska uprava poslala svim hotelima u glavnom gradu, smještajnim objektima i kupaonicama.

Dok su službenici policije u Ankari pregledavali hotele, mjere za zdravlje građana povećane su u mnogim hotelima u glavnom gradu. Ispitivajući mjere poduzete na licu mjesta, timovi gradske uprave općine pojačali su svoje kontrole.

Gradska općina također je privremeno obustavila uslugu šatora sućuti koju je uvela za umrle građane kako bi spriječila stvaranje gužvi i širenje virusa.

Ovaj dijaprojekciju zahtijeva JavaScript.


Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar